HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Erken doğumun sebebi daha beli değil her şey yolundaydı bi an ansızın oldu şimdi bebeğin eşini yani plasentayı laboratuvara gönderdiler orada çıkabilir nedeni dediler rahim yetmezligi gibi bişey hiç denilmedi ama tekrar tüp bebek tedavisi mi görücez yoksa normal yola artık olur mu bilemiyoruz hamilelik öncesi vitaminleri verdi doktorum her şey yolunda şimdi de tüplerim açık rahim duvarım normal kalınlıkta yumurtlamamı takip ediyorum şimdi inşallah normal yola olur zaten tekrar hamile kaldığımda bu erken doğumu göz önünde bulundurup önlemleri alınacak inşallah 🙏
GENETİK SONUCU GELİNCE KESİNLEŞİR. AMA ERKEN DOĞUM OLANLARDA SERKLAJI ÖNLEM OLSUN DİYE YAPIYORLAR. YAŞIN KAÇ BİLMİYORUM AMA 1 YIL BEKLE İSTERSEN NORMAL HAMİLE KALMAYA ÇALIŞ. HEM KENDİNİ TOPARLARSIN HEMDE PSİKOLOJİK OLARAK İYİLEŞMİŞ OLURSUN. KİLON ÖDEMİN VARSA ONLARI VERMEYE ÇALIŞ BU ZAMANDA. İNŞALLAH SAĞLIKLA ALALIM BU SEFER KUCAKLARIMIZA HEPİMİZ.
1716900675441.png

Ben şimdi kaçar rutin işlerime dönmem lazım.birazdan geliyormuş benim koca yemek içmek hazirlim bari istende yeni geldim. Dinlenmeden evde çalışmaya basla. Aksama gorusuruz kizlar

Benim o kadar gariptiki bir boru var gogsumun içinde çocuk uzakta çekiyor aynı biberondan çeker gibi

Kızlar yarın kan vermeye gideceğim doktora soracağım da burada tecrübeli annelere de danışmak istedim. Benim haftaya uçuşum var herhangi bir risk yoksa uçuşun bir sakıncası olmaz değil mi? Henüz çok yeni muhtemelen 5 haftayı daha yeni geçmiş falan olacağım uçtuğumda.

Kızlar selam ovülasyon dönemindeki akıntı , yumurtanın olgunlaşmaya başlandığını mı ? yumurtanın olgun hale geldiğiniz mi ? yoksa çatlamanın olduğunu mu gösterir ?
Olgun hale gelınce baslıyor canım artık her an catlayabilir demek genelde 2 gun once baslar ama 4-5 gun oncede baslayan var .akıntıdan sonra en az 2 gun gecınde catlama gelır hıssedebılırsınız agrı olur sancı olur kasıkta

Canım yumurtlama nezmaansa ustune 14 gün koy yani kişiden kişiye değişir diye biliyorum ben görünüp görünmemesi arkadaşımın adet günü çıkmadı adet gecikmesinden 4 gün sonra çıktı
Canım dediğin gibi yapınca 3 gün önce olmam gerekiyordu. Ay bilmiyorum yine çıkmış çizgi ama az var

Canım test hatalı olabilir mi? Aslında koyulaşması gerekti normalde. 2 gün sonra tekrar yap bakalım o zaman belli olur
İkisinde de sonra dan çıktı canım hiç bilmiyorum allahtan arkadaşım geldi de kafam dağıldı biraz. Yarın tekrar yaparım belki bide kalktığım da tuvaletim vardı aslında ama arkadaşımı aldım geldim çay kahve derken çok sıvı aldım herhalde acaba ondan mı öyle oldu

İkisinde de sonra dan çıktı canım hiç bilmiyorum allahtan arkadaşım geldi de kafam dağıldı biraz. Yarın tekrar yaparım belki bide kalktığım da tuvaletim vardı aslında ama arkadaşımı aldım geldim çay kahve derken çok sıvı aldım herhalde acaba ondan mı öyle oldu
Belki etkisi olabilir canım bir dahakine kalkar kalkmaz testini yap bakalım ama yarın da bekle öbür gün yap bence

Orada özel hastanede kan almıyorlar mı kuzum

X