HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Kizlar bu arada bir gebenin gunlugu bana yazdı.tekrar test gönderiyor hatalilarin yerine.boyle dönüş yapmaları hoşuma gitti.kabul etmeyebilirlerdi.elindekilerle dewam et bugün kargo cikaricaz tekrardan dediler.

Kesinlikle kaderimizde ne varsa onu yaşıyoruz. Ama işte insanız nefsimiz var keşke olsa kucağım dolu olsa eşimde baba olma duygusunu tatsa işte herşeyin hayırlısı bu hayatta. Bende geçen yıl 3,5 aylık bebeğimin kalbi durdu ikilide öğrendim çok ağladım ama sonra genetiğe gitti down sendromlu imiş. daha zorlu bir hayatım olacaktı eğer doğsaydı demekki ben kaldıramayacaktım vermedi onu bana. Seninde şükürki düzelebilecek bir durummuş ve şuan düzelmiş. allah hayırlı bir kardeş nasip etsin oğluna inş. Gayret ediyorum bazen bittim diyorum çok zorlu bir süreç.

Daha önce doğum yaptığın için yine olur. Bende eylül ayında hamile kaldım kasımda dış gebelikmiş ameliyat oldum. Allah zahmetsiz kolay nasip etsin hamile kalmayı hepimize. Selamlar hemşerime :)

Kızlar arkadaşım geldiği için bakamadım buraya sabah yaptım testi ama başta hiç gölge de çıkmadı bu sefer şimdi baktım az silik çizgi çıkmış neden böyle oluyo ya valla sinir olmaya başladım

Ewet bizim yaslarimi şuan riskli ama korkarak Allah'ın yazgisindan kacamayiz.29 yaşında doğurdum yine böyle bir sorun ile.karsilastik 450de doğuran var hicbirseyi olmuyor cocugun.o yüzden Rabbime teslimim.

Atsana testi buraya canim

Daha önce doğum yaptığın için yine olur. Bende eylül ayında hamile kaldım kasımda dış gebelikmiş ameliyat oldum. Allah zahmetsiz kolay nasip etsin hamile kalmayı hepimize. Selamlar hemşerime :)
Aleykümselam.hayde dua zincirine.Rabbim burada olanları patır patır dogurtsun

Canım gecıkmen var mıydı testler aynı mı hatalı mı acaba

Aglancak halime bende gülüyorum acaba bugün yumurtlama ya yarına bı yol yapsam şansım varmı yine.yatarken geçen zıkkım olsun deme bari dedi adam.benim gecemi zıkkım ettin daha ne olsun dicektim tuttum kendimi
Pik görür görmez yumurtlama olmuyor. 24 saat içinde olacağının haberini veriyor yani aslında yumurta tam atılmadan hemen önceki evreyi gösteriyor. Bu akşam da şansınız devam ediyor olabilir

Merhaba bişey soracaktım 3 yılık evliyim ben 2 yıl istesek de hamile kalamadım hep stres dediler bana da şükür hiç bir sorunumuz yok du ama çok da istiyorduk tüp bebek tedavisi gördük ilkinde tutu 17 haftalık erken doğum oldu normal doğum ama yaşamadı şimdi doktorlarım hala bir sorun yok olur yolar doğum sonrası hamilelik daha kolay olur deniliyo ama gerçekten şimdi normal yola hamile kalabilirmiyim

Canım gecıkmen var mıydı testler aynı mı hatalı mı acaba
29 u gösteriyor biri diğerinde gecikme var 3 gün ama şuan daha iyiyim çok ağrım yok testi atsam da gözükmez canım ince bi çizgi var ama 1 gün olsa bile bat a daha net gözükmesi gerekmiyor mu

MERHABA EVET DOĞUM SONRASI DAHA KOLAY OLUYOR VUCUT KABUL EDİYOR. AMA KONTROLLERİNE GİT. HATTA RAHİM FİLMİ ÇEKTİR TÜPLERİNDE SORUN TIKANIKLIK VARMI RAHİMDE SORUN VARMI TEKRAR BAKTIR. EĞER SORUN YOKSA YİNE HAMİLE KALABİLİRSİN. PAKETLİ GIDALAR HAMURİŞİ YEŞİL SOĞAN ROKA MAYDONOZ BUNLARI TÜKETME. YUMURTLAMA HAFTASI HERGÜN 1 TANE ÇİĞ HAVUÇ VE YOĞURT YE. EN ÖNEMLİSİ STRESDEN UZAK DURMAYA ÇALIŞIN. KAHVE TÜKETİMİN VARSA UZAK DUR. NEDEN ERKEN DOĞUM OLDU. RAHİM AĞZI YETMEZLİĞİMİ OLDU. BİR DAHAKİNE SERKLAJ UYGULAMASINI DOKTORUNLA TAKİP ET UYGUN GÖRÜRSE MUTLAKA YAPTIR.

29 u gösteriyor biri diğerinde gecikme var 3 gün ama şuan daha iyiyim çok ağrım yok testi atsam da gözükmez canım ince bi çizgi var ama 1 gün olsa bile bat a daha net gözükmesi gerekmiyor mu
Canım benim düşük yaptığımda adet günü öğrenmiştim 24 du değerim.yani çıkmaması normal oda erken gebelik o kadar silik çıkmıştı ki topuklarim vura vura gittim kan vermeye.24 den sonra bekleki yükselsin.o yüzden şuan çıkmamasi normal.sikma canini

Canım yumurtlama nezmaansa ustune 14 gün koy yani kişiden kişiye değişir diye biliyorum ben görünüp görünmemesi arkadaşımın adet günü çıkmadı adet gecikmesinden 4 gün sonra çıktı

Kizlar şimdi size test atıyorum ovulasyon testi 27 dün yaptim ikiside aynı 28 bugün yaptım T çizgisi C den daha koyu böyle olabilir mi?

Eklentiler

• 17168989062673640948772957427837.jpg
    34,6 KB · Görüntüleme: 35
Ay bilmiyorum bugün sabahtan beri sol kasığımda çok ağrıyor.aksama tekrar yapıcam.oda işyerinde çay filan baya içtim yani böyle çıktı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…