HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Ben söyle anlatiyim ben erken doğum yaptım 17 haftalık daha adet olamadım benim adetlerim de 30 ile 31 gün ara ile oluyo ayın 8 başlar 13 de biter hep
Anladım çok geçmiş olsun o zaman bat8 haziran yapalım isterseniz döngğnğz başlayıncaa gubncelleriz

8 aydır negatiften o kadar sıkıldım ki kuzum. Normalde 32. Günü hiç geçmedi 1 senedir. Yine gecikmez diye düşünüyorum hiç umudum yok. Olmazsam eğer cuma yapayim diyorum dayanabilirsem tabii
Rabbim bu sefer mucizeleri gerceklestirsin Ona herşey kolay.mutlu haberlerini alalım buradaki herkesin benide icinden eksik etmesin.bende 1 senedir bir kürtaj muhtemelen 1 kimyasal bekliyorum.ve benim yaşımda var yani zamanım daralıyor.rabbim gonlumdekini hayırlı eylesin hayırlı olanida gönlüme razı eylesin.beklicez sabredicez.onun emrine uyuyoruz sabırla bekliyoruz.

Gögsumdekı damarlar belirginleşmiş benim sanki beynim mı oyun oynuyor anlamadım farklı geldi bide halka kısmı ve ucu koyu brz sanki
Kız dur hemen inanma vallahi vücudumuz herşeyi yapıyor.insallah vardır ama dur hemen bayrak sallama bekle kuzum.sindire sindire bekle.

Kız dur hemen inanma vallahi vücudumuz herşeyi yapıyor.insallah vardır ama dur hemen bayrak sallama bekle kuzum.sindire sindire bekle.
Şu anda o kadar kötüyüm ki bir saattir yine başım dönüyor gözlerimi açamıyorum uyku hissi yoktu o da başladı eşim kzyor gelcem dyor hastaneye götürmek istiyor Ben istemiyorum çünkü biliyorum ki HCG bakmak isteyecekler yani zaten kan verirken kötü oluyorum illaki bir baygınlık gibi oluyor o yüzden idrarda görmeden gitmek istemiyorum vallahi bir şeyim var hamile değilsem de ama neym var acaba

Canım hava değişikligi bizim beklentilerimiz herşey etkiliyor.belkide gerçekten hamilesin hepsi o yüzden oluyor.adetine ne kadar vardı senin

Kızlar selam ovülasyon dönemindeki akıntı , yumurtanın olgunlaşmaya başlandığını mı ? yumurtanın olgun hale geldiğiniz mi ? yoksa çatlamanın olduğunu mu gösterir ?

Kızlar selam ovülasyon dönemindeki akıntı , yumurtanın olgunlaşmaya başlandığını mı ? yumurtanın olgun hale geldiğiniz mi ? yoksa çatlamanın olduğunu mu gösterir ?
Ay canım bende merak ediyorum ama o aldar bilgi kirliliği varmı bende diyorum başla kızım olgunlasirkende yap catlarkende yap .

Canım hava değişikligi bizim beklentilerimiz herşey etkiliyor.belkide gerçekten hamilesin hepsi o yüzden oluyor.adetine ne kadar vardı senin
6 gün canım ilk düşüğümde de böyle olmuştum 6gun kala ozman hc hamılelkten şüphelenmedm hıcbsy blmyodum cnku hamıle cıktım bakalm bkacgune bellı olur

İnş canım benim en kısa zamanda gönlündeki olur. Ay benim de yaşım var ya 33’üm. Sen kaçsın? Şuan arkadaşlarıma diyorum ki bekar olanlara hemen yumurtalıklarınızı dondurun

YAA ÇOK SEVİNDİM. BU AY BİZE BU GRUP UĞURLU BEBEKLİ GELSİN AMİN Eki Görüntüle 3433754
Aminnnnnnn canım ya.neresinden Sivas in
İnş canım benim en kısa zamanda gönlündeki olur. Ay benim de yaşım var ya 33’üm. Sen kaçsın? Şuan arkadaşlarıma diyorum ki bekar olanlara hemen yumurtalıklarınızı dondurun
Opte.basina koy 33 yaşını.tam tamına 40 yaşındayım canımsakın gulme vallaha başına gelir.

Aminnnnnnn canım ya.neresinden Sivas in

Opte.basina koy 33 yaşını.tam tamına 40 yaşındayım canımsakın gulme vallaha başına gelir.
İMRANLI CANIM BENDE 41 OLDUM. GEÇ EVLENMENİN CEREMESİNİ ÇEKİYORUM VALLA DÜŞÜKLER KAYIPLAR TÜP BEBEKLER ÇOK DURUMLAR YAŞADIM 4 YILDA. SEN HİÇ GEBE KALDIN MI ?

İMRANLI CANIM BENDE 41 OLDUM. GEÇ EVLENMENİN CEREMESİNİ ÇEKİYORUM VALLA DÜŞÜKLER KAYIPLAR TÜP BEBEKLER ÇOK DURUMLAR YAŞADIM 4 YILDA. SEN HİÇ GEBE KALDIN MI ?
Bende Susehriliyim.canim Allah canıni sağ etsin bir oğlum var Ocakta 10 yaşına girdi.gectigimiz Eylül bir kürtaj var muhtelemen geçen ayda.kimyasal yaşadım.doktora gitmedim ama öncesi sonrası öyle görünüyordu.bende 28 yaşında evlendim 5 ay sonra hamile kaldım gözümün nuru oğlum oldu şükür verene.calisma hayatı oğlumun rahatsızlığı derken hep erteledik bugünlere geldik demekki hayırlısı böyleymiş rabbim gönlümüze yerleştirmiş doğru zaman bizim için buymuş demekki olur olmaz rabbimin taktiri.

Canım geç evlenmek erken evlenmek aslında herşey Allah'ın takdiri kimse kaderin önüne geçemiyor.erken evlenen biriside evlat için ugrasabiliyor.ben düşük yaptığımda o ay sadece 1 değerlendirme oldu tuttu ama nasipte yokmuş birakti bizi.o yüzden seni o kadar iyi anlıyorum ki toplumda bizim yaşımız malesef anne olmak için çok geç sayılıyor ama asla öyle birşey yok ben ard arda dogursaydim belki oğlumun eğitimi ile ilgilenemicektim.oglum dehb ve disleksi çok özen gösterilmesi gereken bir çocuk.egitimi aksicakti ama şimdi onu ,%80 düzlüğe çıkardım şimdi can yoldaşı istiyor kendine.rabbim şimdi gönlüme koyduysa şimdi zamanıdır.sadece gayret et kulum diyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…