HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Kızlar 29-30unda pik gördüm 1inde silikleşti. Bugün 5. gün. Regl olacakmışım gibi tuhaf bi his var sancı gibi. Yine mi erken gelecek bilmiyorum. Geçen ay da yumurtlamadan 10 gün sonra regl olmuştum. Yerleşme için de regl için de çok erken değil mi hiçbişey anlamadım🤷🏻‍♀️
Ben de ovulasyon testi yapmadım ama ağrıyla akıntıyla ovulasyon 1 temmuzdu. Benim ertesi günü akşam göğüs ağrısı başladı ama çok fazla özellikle 2 gündür dayanamıyorum. önceden de olurdu bu kez biraz şiddetli, bugün de adet olacakmış gibi kasık ağrım başladı gün içinde 3-4 defa ağrı gelip gitti..
Kızlar mesajlarınız için teşekkür ederim. Hastanedeyim çıkartmıyorlar kalıcam gibi sürekli kan alıyorlar bikaç kezde alttan muayne ettiler ultrason ile rahimde birşey yok kalınlaşma bile yok. Dış gebelik ama genede iğne için bekliyorlar bilmiyorum neden umarım en kolay şekilde atlatırım. Sonrasındada 6 ay kadar cocuk deneyemicem sanırım burayada pek giresim gelmicek gibi😔
Duamdasın, inşallah çok kolayca atlatırsın 🙏😞

Kızlar şimdi size bir sorum var Ben cevabını bilmiyorum Sadece aklımda kalan diğer yumurtalıktan yumurtladım ve hamile kaldım gibi mesajlar daha öncesinde okuduklarım arasından kızıma 2018'de hamile kaldım ve Ben 6 yıldır asla sağ yumurtalığımdan yumurtlamadım kızımdan önce yumurtladıysam hatırlamıyorum emin değilim Ama son 6 yıldan eminim bugünden beri sağ yumurtalığımda da Keskin batmalar var adetin lekeyi saymazsam 10. Günü ilk defa böyle bir şey oluyor çok şaşkınım bir kac gündür batmalar soldaydı sımdı sagda da oluyor daha cok bunun bir avantajı falan var mı acaba Bilen varsa yorumlayabilir mi Normalde hep soldan yumurtlarım garip bir his geldi içime acaba oradan yumurtlayacak ve hamile mi kalacağım

Ben de ovulasyon testi yapmadım ama ağrıyla akıntıyla ovulasyon 1 temmuzdu. Benim ertesi günü akşam göğüs ağrısı başladı ama çok fazla özellikle 2 gündür dayanamıyorum. önceden de olurdu bu kez biraz şiddetli, bugün de adet olacakmış gibi kasık ağrım başladı gün içinde 3-4 defa ağrı gelip gitti..

Duamdasın, inşallah çok kolayca atlatırsın 🙏😞
Yaa aynıymış tarihlerimiz🤗 bende bel ağrısı çok oldu bikaç gün. Bugün de dediğin gibi çok hafif bi sancı yokladı aynı şekilde geldi gitti. Şuan hiçbişey hissetmiyorum. Ben de artık ovülasyon testi yapmayacağım ya. Bu ay da bırakmıştım bi yapayım dedim tesadüfen o gün pik gördüm😅 Geçen ay 10. gün gelmişti bakalım bu ay nasıl bi tuhaflık bekliyor beni😂

Kızlar şimdi size bir sorum var Ben cevabını bilmiyorum Sadece aklımda kalan diğer yumurtalıktan yumurtladım ve hamile kaldım gibi mesajlar daha öncesinde okuduklarım arasından kızıma 2018'de hamile kaldım ve Ben 6 yıldır asla sağ yumurtalığımdan yumurtlamadım kızımdan önce yumurtladıysam hatırlamıyorum emin değilim Ama son 6 yıldan eminim bugünden beri sağ yumurtalığımda da Keskin batmalar var adetin lekeyi saymazsam 10. Günü ilk defa böyle bir şey oluyor çok şaşkınım bir kac gündür batmalar soldaydı sımdı sagda da oluyor daha cok bunun bir avantajı falan var mı acaba Bilen varsa yorumlayabilir mi Normalde hep soldan yumurtlarım garip bir his geldi içime acaba oradan yumurtlayacak ve hamile mi kalacağım
Sorunun cevabını bilmiyorum ama nereden yumurtladığına kadar anlayabiliyorsun hayret ediyorum tek yorumum aşırı şanslı olduğun😂

Kızlar 29-30unda pik gördüm 1inde silikleşti. Bugün 5. gün. Regl olacakmışım gibi tuhaf bi his var sancı gibi. Yine mi erken gelecek bilmiyorum. Geçen ay da yumurtlamadan 10 gün sonra regl olmuştum. Yerleşme için de regl için de çok erken değil mi hiçbişey anlamadım🤷🏻‍♀️
Ay canım bende aynı tarihlerde yumurtlama yaşadım bekliyorum. 2 gündür kremsi akıntım çok fazla.birde 2 saattir göğüs sızım var.birde çok gaz var yediklerimden mi diye düşünüyorum ama gaz yapacak birşey yemedim bugün.valla önümüzde 9 gün var bende umutla ve sabırla bekliyorum.kasik ağrısına gelince minik minik vuruyor bana bariz bir sancı Yok.

Benim bu ay değerlendirmelerim az oldu 29,30 pik 30 siliklesti ama ben çatlama gününü degerlendiremedim.23 haziran 29 haz.ve 30 haziran degerlendirebildim.sonra eşim şehir dışına çıktı 1Temmuz da olaydı iyiydi.

X