HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Merhaba hanımlar bende 37 yaşındayım iki kızım var Allah öncelikle sağlıkli bir evlat nasip etsin hepimize tabi iki kız olunca erkek olsun istiyor insan doğal olarak ama 3.de kız olursa başımızın üstünde yeri var babası el ustunde tutuyor kizlarini çok şükür. Bir tane de erkek olsun istiyorum nasip olursa bu ay bakalım bende 3.temmuzu bekliyorum.

Senin ısın baaya düşük ozaman kuzum. Suanda normal zamanlara gore de Yuksek demek ki. Hdı ınsallah yerleşmedir. Test yapacak msn 2 gun cok az cıdden hatta dınen bile adet sayılmıyor

Olabilir kuzum. Eğer temmuzun 20sine kadar gebe olmazsam seve seve devralırım. Benim bat temmuz 22si oyüzden

canimmm cok tesekkur ederimmm <3
Hayırlı olsun canım bu arada hayırlısıyla kucağına almak nasip olsun benim 11 gün önce bir ilişkim oldu birde 8 gün önce takvime göre bugün adetimin 2. Günü adetimden 6 gün önce pembe kahve jelimsi akıntı lekelenmem oldu o günden beride hala ara ara geliyor bu ğeliyor bi gelmiyor senin gibi geliyor benimkide mi yerleşme acaba

Evettt var canım bende gördüm sabah ki testini merakla bekliyorumm
Ayy süper canımm bir de terettüt etmiştin olayacak diye

???

Editörler her ay gebelik grubu açıyor canım. Devralıp isim gebelik bilgileri yazmak isteyen kişi editörden devralıyor artık admin o oluyor. Yeni grup açılmasına izin verirler mi bilmiyorum ama bence gelin zaten yeni yeni oluşuyor gruplar :)

Kızlar kimyasal gebelikte mi 2. Cizgi silik cikmaya devam ediyor? Ben 2 kez yaptik 3 ya da 4 gün arayla ikisi de aynı silik cikti.regl günüm bugün olmadım da

Kızlar kimyasal gebelikte mi 2. Cizgi silik cikmaya devam ediyor? Ben 2 kez yaptik 3 ya da 4 gün arayla ikisi de aynı silik cikti.regl günüm bugün olmadım da
Kimyasal gebelikte sildik çıkıyor koyulaşıyor derken hop siliniyor.

Bilmiyorum ki şubat mı mart mı bir mart görünüyor ben acarın kapanırsa bakarız artık başka bi isimle toplanırız artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…