HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Hosgeldin canım.Gonlundeki nasibin olsun bu ay insallah

Canım kizlar ben biraz ara vericem siteye dinlenmem lazım.is yoğunluğum çok fazla ekstra burayida okuyunca adapte olamıyorum gün içi akisima.birazda bu hamilelik işini aklımdan cikartmak istiyorum okumazsam daha az aklıma gelir.ama temelli gitmiyorum haaa gelicem yine.Opuyorum hepinizi Dualarım sizinle

Merhaba geçen gün doktor bana da rahmin ters ilişki sırasında ağrın olabilir demişti. Ama hamile kalma konusunda hiç sorun yaşamamıştım. Rahim tersli etkiliyor mu gebe kalmayı?

Kızlar şöyle bir teorim var. Gebelik için topic açan hamile kalıyor. Ben geçen seneden beri topic topic geziyorum ve topici açan kişi en fazla iki aya hamile kalıyor. Valla öyle billa öyle
Devredelim sana canım Temmuz'un 20 si gibi ağustos eylül'ü aç sende ben şubat mart anneşeri acacgım sanırım büyük ısrarlar sonucu şubat anneleri kimseyi sarmamıs mart annelerinden de durum pek iç acocı değil e ben 1 mart görünüyor ama ya erken olur sıbat olursa kendimi hangi gruba dahil edeyim bilemiyorum yani sebep ve talep çok şubat mart annelerine hem zaten adınoyle olur bizim ekip komple orada olır

Ay görüyorum görüyoruumm baya belirgin bir çizgi var orda yarına hemen erken gebelik testi isteriz
Ne güzel haberler alıyoruz kızlarım hepinizden bu haberleri alalım inşallah

Sen aç kuzum gebe kalamasakta geliriz

Gerçekten bende öyleyim.. belirtilerde acaba ben mi kafamda kuruyorum diyorum kendi kendime

Merhaba canım teşekkür ederim benim de senin gibi gaz çok var bide uyku hali benim kanama bittiği gibi yumurtladım bugün 12. gün 7-8 gün varken silik çıktı ama renkli değildi diye acaba bi ay önceki hcg'den mi kaldı dedi arkadaşlar O da aklıma geliyor şimdi 3 günüm falan var böyle İnceden inceden belime içten ağrılar vuruyor sırtım ağrıyor göguslerim arada yanma ve ağrı oluyor 2 sabahtır da hafıf mide bulantısı ile uyanıyorum bugün elime 20 tane strip test ulaştı ama hala yapmadım Çok çay kahve içtim tatilden yeni döndüm öğlende O yüzden yapmasam mı diyorum sabah mı yapsam acaba

Ay görüyorum görüyoruumm baya belirgin bir çizgi var orda yarına hemen erken gebelik testi isteriz
Ne güzel haberler alıyoruz kızlarım hepinizden bu haberleri alalım inşallah
Ay inşallah, çok heyecanlıyım ama regli olacakmış gibi hissediyorum öyle belirtilerim var. Sabah ilk işim teste koşmak

Benimde 4 haftalıkken değerim yüksek o zaman keşke ikiz olsa :)

Merhaba geçen gün doktor bana da rahmin ters ilişki sırasında ağrın olabilir demişti. Ama hamile kalma konusunda hiç sorun yaşamamıştım. Rahim tersli etkiliyor mu gebe kalmayı?
Benimde rahmim ters hamile kalmanı olumsuz etkilemiyor ama pozsiyon olarak farklılıklar var .

benimde rahmin 5 kadından birinin sahip olduğu şekilde , tesadüfi öğrenmiştim bende bekarken taaa , doktor gebeliğe engel değil hatta benimki de öyle şuan 2 çocuk annesiyim demişti bana ,sadece aynı şekilde ağrılı ilişki , ve ağrılı regl dönemlerin olabilir demişti bana daha önce de çok uğraşmadan gebelik olmuştu bende , kalp atışı durması sonucu düşük oldu bambaşka konu ama , yani ters rahim 5 kadından 1 inin sahip olduğu tedavi edilmesi gerekmeyen çok sıradan bi durum :)

Evet ilk gebeliğim haziran temmuz anneleriydi müthiş hareketlenmişti grup

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…