HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Hayırlı olsun canım bu arada hayırlısıyla kucağına almak nasip olsun benim 11 gün önce bir ilişkim oldu birde 8 gün önce takvime göre bugün adetimin 2. Günü adetimden 6 gün önce pembe kahve jelimsi akıntı lekelenmem oldu o günden beride hala ara ara geliyor bu ğeliyor bi gelmiyor senin gibi geliyor benimkide mi yerleşme acaba
Olabilir canim test yaptin mi reglim gecikti diye anladim bugun adetimin 2.gunu takvime gore dedigin icin, test mi yapsan?

Kizlar selam halolita halolita @duskapani @Pamlok @Dileekkg sdaak sdaak @ecutos ve daha etikletyemediklerim

Kadin dogumdaki kadin bana rahim duvarin kalinlasmis bakalim dedi, sonra meme icin ultrasona gittim ordaki doktor da bakti bi olusum var rahim dubarin cok kalinlasmis ama daha cok cok yeni duruyor dedi

Kan testim bu sekilde cikti cok dusuk, ne diyosunuz daha yiksek bekleyebilirdim gerekiyo muydu sizce daha yuksek olmasi yoksa cok yeni diye mi🥺🥺🥺
Hayırlı olsun balım

Kızlar hatırlarmısınız bilmem 4 gün önce 159 beta ile öğrenmiştim bugün verdim ve sonuç 1750 ama bu betayla hala kese görünmedi çok moralim bozuldu

Kızlar hatırlarmısınız bilmem 4 gün önce 159 beta ile öğrenmiştim bugün verdim ve sonuç 1750 ama bu betayla hala kese görünmedi çok moralim bozuldu
4 gün öncesine göre normal. Keseyi bence bir sonraki kontrolde görürsün gibi geliyor. Sıkma canını

X