HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Ay gerçekten keşke tedavisi olsa benim eşimle cinsel hayatımı çok etkiliyor. bende tesadüf eseri öğrendim hiçbir doktor bundan bahsetmemişti. Yıllarca neden ağrıyor falan diye düşünüyordum hep. Hamile kalmayı engellemiyorsa buna da şükür diyeceğiz o zaman. Çok teşekkür ederim

Elinde çok test varsa hem akşam hem sabah yap bence bu arada benn evde test olmasına rağmen asla yapamıyorum

Hadi inşallah benim ilk kürtajım ikizdi ama bana doktor öyle bişey demedi

Canım regl ile yerlesme kanamasında illa ki fark vardır. Vucut ısını ölc gecende de olcmustun dusukse adettir yüksek ise gebelik. Sanrm gecen yazmıştın gunıcı ısını?
Kuzu normal adetim gibi kırmızı degil. Bir de normalde 5 gün adet olurum. Bugün ikinci gün devamı gelmezse bitti gibi duruyor. Ateşimi de sabah ölçtüm uyanınca 36 çıktı bugün. Genelde uyanınca 35.4 falan cikardi. Bir süre takip edeyim en iyisi. Bugün hiç iş yapmadım tüm gün yatışlardayım şuan 36.8

Peki bu ilk hayır doktorunuz yorumlamadı mı

Kızlar bilginiz var mı şimdi bakıyorum bu mart şubat annelerı gruplarını sitenin editörleri açıyor ama sonra gruptan bırıleei devralıyor o ne ilk kez gördüm duydum

Peki bu ilk hayır doktorunuz yorumlamadı mı

Ben çok erken gitmiştim doktora o zaman şuan çok yeni belli değil şu tarihte beta hcg ver şu tarihte gel demişti. Kese boş mu dolu mu belli değil demişti 3 haftalardaydı gittiğimde. Yediklerine dikkat ediyorsundur zaten dedi folik asitimi değiştirdi. Ve paketli gıdadan karbonhidrattan uzak durmamı söyledi

şubat annelerine gel :) tahmini doğum kaç senin
Bende orada gördüm biri ben devraldım falan yazmısta ilk kez karsılsstım böyle birşeyle 1 mart görünüyor o yüzden subat mı mart mı kararsızım hem şubat annelerinden de mart annelerinde de muhabbet bi saramadı beni okudum bi kaç bişey ama bilemedim en iyisi kendi grubumuz olacak sanırım ama merak ettim p devralan olayı ne diye

Admine bir yaz istersen. Şuan şubatta daha yeni yeni oluşuyor aslında

Her ay için çok grup açılmasın diyemi izin vermiyorlar acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…