HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Merhaba hanımlar bende 37 yaşındayım iki kızım var Allah öncelikle sağlıkli bir evlat nasip etsin hepimize tabi iki kız olunca erkek olsun istiyor insan doğal olarak ama 3.de kız olursa başımızın üstünde yeri var babası el ustunde tutuyor kizlarini çok şükür. Bir tane de erkek olsun istiyorum nasip olursa bu ay bakalım bende 3.temmuzu bekliyorum.

Kuzu normal adetim gibi kırmızı degil. Bir de normalde 5 gün adet olurum. Bugün ikinci gün devamı gelmezse bitti gibi duruyor. Ateşimi de sabah ölçtüm uyanınca 36 çıktı bugün. Genelde uyanınca 35.4 falan cikardi. Bir süre takip edeyim en iyisi. Bugün hiç iş yapmadım tüm gün yatışlardayım şuan 36.8
Senin ısın baaya düşük ozaman kuzum. Suanda normal zamanlara gore de Yuksek demek ki. Hdı ınsallah yerleşmedir. Test yapacak msn 2 gun cok az cıdden hatta dınen bile adet sayılmıyor🥰🥰🥰

Devredelim sana canım Temmuz'un 20 si gibi ağustos eylül'ü aç sende 🤣 ben şubat mart anneşeri acacgım sanırım büyük ısrarlar sonucu şubat anneleri kimseyi sarmamıs mart annelerinden de durum pek iç acocı değil e ben 1 mart görünüyor ama ya erken olur sıbat olursa kendimi hangi gruba dahil edeyim bilemiyorum yani sebep ve talep çok şubat mart annelerine hem zaten adınoyle olur bizim ekip komple orada olır 🤣🤣
Olabilir kuzum. Eğer temmuzun 20sine kadar gebe olmazsam seve seve devralırım. Benim bat temmuz 22si oyüzden

canimmm cok tesekkur ederimmm <3
Hayırlı olsun canım bu arada hayırlısıyla kucağına almak nasip olsun benim 11 gün önce bir ilişkim oldu birde 8 gün önce takvime göre bugün adetimin 2. Günü adetimden 6 gün önce pembe kahve jelimsi akıntı lekelenmem oldu o günden beride hala ara ara geliyor bu ğeliyor bi gelmiyor senin gibi geliyor benimkide mi yerleşme acaba

Kızlaaaar, eczacım test yollamıştı hatta mesaj attı banada at diye bende ikinci dakikada bişey göremeyince sabah aç karınla yaparım diyip bıraktım gittim. Kız kardeşim duşa girmişti teste bakmış karartı var, bende kızımı duşa soktum tam çıkarken birde baktım ki sanki karartı var koştum gel diye abla sana söyleyecektim ama sen yok diyince bende yoktur diye söylemedim dedi. Flaşla baktım, her türlü baktım, ışıkla, güneşte, pencere kenarı, sanki karartı var ? Sabah erken gebelik testi yapayım diyorum. Aslında regli olacakmışım gibi sancılarım var biraz, birazcık belimde ağrıyor ama karartı var gibi ? 🥹 Böyle belli olmuyor pek ama çıplak gözle var yani sanki @beezuus halolita halolita @Pamlok Freshmommy Freshmommy ecutos ecutos sdaak sdaak @duskapani @sifa1986 @bluecam
Evettt var canım bende gördüm sabah ki testini merakla bekliyorumm😍😍😍
canim eveet <3 ben reglden sonraki gunler hep gun asiri iliski yasadim 2 gunde bir, sonra pik gordugumuz gun yasadik, sonraki gun yasayamamistik hatirlarsaniz hafif silik gordugum gunde, sonraki iki gun yasadik sonra ben turkiyeye geldim, yani pik gunu, pik gunu 12si, 14u ve 15inde iliski yasadik
Ayy süper canımm bir de terettüt etmiştin olayacak diye 🙈🥰🥰

Hayırlı olsun canım bu arada hayırlısıyla kucağına almak nasip olsun benim 11 gün önce bir ilişkim oldu birde 8 gün önce takvime göre bugün adetimin 2. Günü adetimden 6 gün önce pembe kahve jelimsi akıntı lekelenmem oldu o günden beride hala ara ara geliyor bu ğeliyor bi gelmiyor senin gibi geliyor benimkide mi yerleşme acaba
???

Bende orada gördüm biri ben devraldım falan yazmısta ilk kez karsılsstım böyle birşeyle 1 mart görünüyor o yüzden subat mı mart mı kararsızım hem şubat annelerinden de mart annelerinde de muhabbet bi saramadı beni okudum bi kaç bişey ama bilemedim en iyisi kendi grubumuz olacak sanırım ama merak ettim p devralan olayı ne diye
Editörler her ay gebelik grubu açıyor canım. Devralıp isim gebelik bilgileri yazmak isteyen kişi editörden devralıyor artık admin o oluyor. Yeni grup açılmasına izin verirler mi bilmiyorum ama bence gelin zaten yeni yeni oluşuyor gruplar :)

Kızlar kimyasal gebelikte mi 2. Cizgi silik cikmaya devam ediyor? Ben 2 kez yaptik 3 ya da 4 gün arayla ikisi de aynı silik cikti.regl günüm bugün olmadım da

Kızlar kimyasal gebelikte mi 2. Cizgi silik cikmaya devam ediyor? Ben 2 kez yaptik 3 ya da 4 gün arayla ikisi de aynı silik cikti.regl günüm bugün olmadım da
Kimyasal gebelikte sildik çıkıyor koyulaşıyor derken hop siliniyor. 🥺

Editörler her ay gebelik grubu açıyor canım. Devralıp isim gebelik bilgileri yazmak isteyen kişi editörden devralıyor artık admin o oluyor. Yeni grup açılmasına izin verirler mi bilmiyorum ama bence gelin zaten yeni yeni oluşuyor gruplar :)
Bilmiyorum ki şubat mı mart mı bir mart görünüyor 😅 ben acarın kapanırsa bakarız artık başka bi isimle toplanırız artık

X