HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Böyle de belli erken gebelik testi ve ilk idrar ile yapın

ışık ayarları ile oyna bence , var gibi daha belli olsunvar bi karartıı bende görüyorum sankiii
Bende karartı görüyorum kuruma çizgisi mi diyeceğim ama mesela daha öncede yapmıştım kuruma çizgisi biraz daha farklı oluyor bunun gibi değil

Eklentiler

• 42661E6C-A7B9-48A5-BE73-573F0F322757.jpeg
    57 KB · Görüntüleme: 43
  • B5A697F1-D25E-45CF-8CEC-37DD2F8DBC0A.jpeg
    63,5 KB · Görüntüleme: 38
  • C4034B87-2C8E-4F72-A860-29A7DFC953A8.jpeg
    64 KB · Görüntüleme: 42
Kızlar uzun bir aradan sonra merhaba hepinize.. dünden beri yazılan tüm yazıları okudum (yaklaşık 200 sayfa kadar ) baya geride kalmışım.. haziranın 6 sındaydı bat, ben 1 Haziran akşamı oldum. Ve tahmin edersiniz ki aşırı üzüldüm… bir süre buraya girmek istemedim ama inanın hepinizi çok merak ettim çok fazla yazmasamda buraya yazılan her şeyi hep okurdum o yüzden resmen hepinizi tanıyor gibiyim.. sdaak çok mutlu oldum geriden okuyunca mesajları kesin hamile kesin hamile diye diye okudum sonra dün sabah yazdığına gelince işte buuu dedim rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin.. Candy7777 Freshmommy sifa1986 sizlerinde kimyasal olmuş üzüldüm gerçekten ama inanıyorumki bu ay hepimiz tekrardan başaracağız bana gelecek olursam beklenen bat29 Haziran gösteriyor. 13 haziran 23.00 da test pik olmuştu o akşam değerlendirdik ama 14 haziranda sabah yine pik gördüm o akşam es geçtik ve 15 inde akşam değerlendirdik. Bu arada reglimin 3.günü hormon testi verdim çok şükür temiz çıktı her şey. Bu aydan çok ümitliyim neden bilmiyorum rabbim tez zamanda hepimize nasip etsin.. belirti olarak iki gün göğüslerim aşırı acıdı şişti ama bugün o kadar acımıyor, yumurtalıklarıma ara ara vuran sancılar var, aşırı sıcak basması var ( çalıştığım ofiste klima bozuldu ondan olabilir ) ama ciddi şekilde ateşim falan çıktı diyorum arkadaşlara bir anda alev alıyorum sanki.. gaz ve kabızlık var.. duygu değişimlerimden bahsetmiyorum bile.. ama çöpü regli belirtisinde olabiliyor.. dua edin bana kızlar bende mutlu haberi vereyim..

halolita sdaak sifa1986 Freshmommy Candy7777 Pamlok ecutos Coocoo duskapani beezuus

Nerdeyssse biz aynıyızzz yumurtlamalar batlaar benimde testlerim böyleydi bizde pikten öncesi ve sonrası değerlendirebildik 13 ve 15 i

Hepimizzz için hayırlısıııı

Eklentiler

• IMG_5798.png
    251,9 KB · Görüntüleme: 43
Strip test nerden aldınız dahamı hassas farkı nedir
Baya var bencede

Çook teşekkür ederim canım hoşgeldin senin belirtileri okurken içimden şubat mart annelerine biri daha geliyor dedim mutlu haberini dört gözle bekliyorum

Hamile olan ve hamilelik geçiren ablalarım. Bat a yakın 3 4 gün kala su gibi akıntı belirti midir? Yaşadınız mı böyle bir şey?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…