HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Bakalım kuzum devamı gelmezse ne zaman test yapayım sence
Benım bugün 16. Günüm testi atmıştım yukarıda belirginliğe bakabilirsin şimdi doktordayım çıkayım bilgilendiririm bence bekle sende 15-16. Gün yap erken gebelik testi ilk idrar ile

Sen sanki test yapmıştın diye hatırlıyorum canım ama ne kadar oldu yapalı. Benimde kimyasaldan sonraki reglim 10 gün gecikmişti. Ama senin öyle bir durumun da yok ki niye böyle oldu acaba
Normalde reglim düzenli en fazla nadiren 3-5 gün atar. Yumurtlamanın 8. Gününde kan verdim negatif. Aslında pek umudum yok ama geçmişe bakınca kızımda da 8. Günde vermişim negatif daha sonra 25 gün geçmiş kanda pozitif olmuş

Belki bı eksiklik vardır cnm hormonlardan dolayı ilaçla düzelir birkaç ayda tekrardan sağlıklı gebelik yaşarsın inşallah ben hiç kalamadim daha 2 aşılama yaptırdım ama tutmadı nasip değilmiş önümüzdeki ay tüp bebeğe geçeceğiz kısmetse inşallah o vesile olur tutar

İnşallah canım.Benim doktorumda Eylül e kadar normal dene tedavi istersen başlarız dedi.bitkisel takviye ve doktorun verdiği vitamin ile dewam ediyorum bakalım inşallah nasip olur dualarım sizinle sizerde dualarinizi eksik etmeyin

Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah canım duasiz günümü gecmiyor inşallah emeklerimizin karşılığını fazlasıyla alacağınız kısmetse. İlki tedavisiz mi olmuştu

8.gun cok erken zaten bence de, ay hadi ya insallah gelmez regl guzel haberler bekliyorumm

Dur daha 8.gün çok erken, 12-13.günden sonra erken gebelik testi yap canım inşallah güzel sonuçlar gelir

Kızlar beta 2.30 çıktı yani gebelik yok strese bağlı bir gecikme olarak yorumladı hayırlısı olsun en azından kötü birşey de çıkmadı.Aranizdan ayrılıyorum hepinize isteyen herkese Allah sağlıklı hamilelik doğum evlat nasip etsin.Bizim için olsaydı sürpriz bir bebek olacaktı 12 yıl aradan sonra kısmet değilmiş.Kendinize iyi bakın
sdaak halolita beezuus ParlayanGece duskapani ve etiketleyemedigim tüm kızlar hoşçakalın

Sağlık olsun canım

Canım belki geç döllenmedir 2.30’u ciddiye al bence ve birkaç gün sonra tekrar kan ver. Belli mi olur belki bir mucize vardır

Canım belki geç döllenmedir 2.30’u ciddiye al bence ve birkaç gün sonra tekrar kan ver. Belli mi olur belki bir mucize vardır
Canım alttan muayene oldum inceledi yok dedi iyi de bir doktora geldim güveniyorum ama içime şüphe düşürdün hatta söktürücü verdi

ben geçen seneki gruplarda betası bu değerlerde çıkıp yükseleni gördüm sakın ümitsizliğe kapılma hatta doğum bile yaptı. biraz sabret bekle bakalım inşallah yükselir

Canım alttan muayene oldum inceledi yok dedi iyi de bir doktora geldim güveniyorum ama içime şüphe düşürdün hatta söktürücü verdi
İnşallah geç döllenmedir inşallah bir mucize olur
Sen hemen alma söktürücüyü birkaç gün bekle bence olmazsa da moralini yüksek tut lütfen, doğru bir zamanı vardır

İnşallah geç döllenmedir inşallah bir mucize olur
Sen hemen alma söktürücüyü birkaç gün bekle bence olmazsa da moralini yüksek tut lütfen, doğru bir zamanı vardır
Yardımcı doçenti dinlemeyip sizi dinliycem ozaman 2 gün daha almayayım bakalım ne oldu oldu zaten

Dur daha 8.gün çok erken, 12-13.günden sonra erken gebelik testi yap canım inşallah güzel sonuçlar gelir
Ya aslında sabırsızım biraz ama spontane gelişti, kaburga ağrısı ile gittim burada eğer gebelik düşünülüyorsa müdahaleden ilk önce kan testi veriliyor daha sonra müdahale ediliyor o sebepten 8. gün vermek durumunda kaldım. Ay bugün sanırım tam 13. gün yumurtlamanın

Kuzum nereye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…