HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Yani sizdedemi kanama olmuştu açıkcası bu kanamanın sebebi hakkında teorileri duymak istiyorm neden olabilie diye
Yok hayır ben hiç bir sıkıntı yasamadım bu zaman kadar hamilelikte öne emiyorlar onu biliyoeım ama onun dısında bi problem placahını düşünmüyorum

Belirti ararken ben 3. Günden hemen belirti buldum kendime hihihiihhi
Canım bazen benim uzayabiliyor 1-2 gün daha değerlendirmeler tamam mı
Anladım canım. Evet tamam yeter bundan sonrası keyfiii
Eğer ki hamileysem benim hiç geçmedi hala devam ediyor 3 tane büyük yumurtam vardı
Yaa geçmesinnn çok merak ediyorum senin sonucunu inşallah hamilesindirr canım
Benm de 3 gün cnaım sürüyor
Anladım canım şuan için belirtiden saymıyorum o zaman. Ya her gün baş ağrım var benim 3 gündür öğlen bir başlıyor uyuyana kadar geçmiyor neyin nesi anlamadım

Canım benim işimiz şaka tabi insan hep belirti arıyor doğamızda var heralde

Yarın sabah belli olacak ak koyun kara koyun

kizlar selamlar, bugun yumurtlamamin 11.gunuydu 12sinde pik gormustum, dunden beri goguslerim cok sis basinca agri var, bir de kasiklarimda bazen bi agri yanma hissi oluyo geciyo, bu belirtileri gecen aylarda cok yasayip regl oldugum icin cok dikkate almiyorum da bi bes gundur falan beyaz akintim var losyon gibi, bir de bugun sabah boyle acik pembe & kahvemsi tonda lekelenme gordum ic camasirimda, idrar yaparken gelmiyor ama ped taktim yine de yani bilemiyorum

Sizce yerlesme kanamasi olabilir mi yoksa ben 12.gun adet mi olucam? Uygulamanin besabina gore 29unda olmam gerekiyodu genelde cunku ben 16.gun falan adet aliyorum yumurtlamadan sonra, ne diyosunuz

Peki adet öncesi böyle bir şey yasıyormuydun benimde gecikmenin 10. Günü adet günü ve ertesi gün lekelenme oldu dediğin gibi bakalım inşallah yerleşme kanamasıdır

Peki adet öncesi böyle bir şey yasıyormuydun benimde gecikmenin 10. Günü adet günü ve ertesi gün lekelenme oldu dediğin gibi bakalım inşallah yerleşme kanamasıdır
Yok yasamiyorum yani boyle oldugunda bir iki leke geliyor sonra devam ediyor, o yuzden ped taktim sabaha devam edicek mi gormek icin, evet 1-2 gun surebilirmis. Ay insallah siz hamilesinizdir sizinki birebir uyuyo bence o tanima devam etmemis cunku.

Karnimda bi hareketlenmeler var ama adet oluyosam da yarin ayin 24u ben 12sinde pik gordum, 14 gun koysam bile 26sinda falan regl oluyo olmam gerekmiyo muydu? Ki dedigim gibi ben genelde 16-17.gunler regl oluyorum yumurtlama sonrasi. O yuzden uygulamalar 29u tahmin ediyor tahmini bat i.

Ay sanki yerleşme gibi hissettim ben canım ya, çünkü regl ihtimali için çok erken gibi geldi bana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…