HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Hiçbirşeyim değişmedi canım Duphaston da bitti ilaçta kullanmıyorum her zaman kullandıgım vitaminler dusında
O zaman bebiştendir Bu arada çok zorlanırsan doktoruna gittiğinde söyle magnezyum veriyor o iyi geliyor. Benim de gebeliğin bir döneminde olmuştu magnezyum çok iyi gelmişti.

Hamilelikte gabzlik normal. Önceki hamileliyimde aynısını yaşadım gunlerce çıkamıyordum akşamdan siyah erik kurusu sıcak suya koydum. Sabah aç karına içtim ama her gün. Çünkü ikinmakta yasaktı. Şimdi de 8 gündür yine var 3 gündür kaydı ve erik hazırlayıp içiyorum. Bugün normale döndüm. Bir de hamileliklerimde grip olmustum bugün de de grip oldum acabami diye dusunuyorum

Sedacım evet gebelik başlarında kabızlık yapıyor hatta ben 45 ile öğrenmiştim gebeliği ve kabızlıkta vardı ondanda şüphelenmiştim yani en başlarındada olabiliyor kabızlık umarımm umarım vardır cannıım benim

Bu bana umut oldudün 9.gün negatif çıktı 11.günden umutluyum artık
Bat neydi canim senin.ben yarin bir test daha yapacaktım ama vazgeçtim burda bir test 200 250 lira. Haftaya cumartesi zaten evimde olucam insallah.ayrica bat 25 haziran eşim diyor ki o zaman daha teste gerek kalmaz hala inanamıyorum garip oldum

İnşallah hamilesindir testler çok pahalıymış cidden yanında götürseydin keşke:)
Benim bat da 26 Haziran senden bir gün sonra

Bende oğlumda 11. Günde direk 2. Çizgi görmüştüm çok koyuydu ama bunda silik cikti hepsi bir olmuyor
Benim 10.günde silikti öyle koyu öğrenmemiştim 1 gün sonra da 65 çıkmıştı kanda. Normal kaset test yapmıştım ondan silik çıkmıştır belki. Bakalım birkaç güne netleşir şimdiki durumum da hayırlısı

Gelirken böyle bir niyetimiz yoktu hersey bu ay gelişti ben istiyordum zaten çok dua ettim burda teyzeler de çok dua etti olsun bi çocuğun daha diye. Eşim aslında istemiyordu o da ikna oldu
İnşallah hamilesindir testler çok pahalıymış cidden yanında götürseydin keşke:)
Benim bat da 26 Haziran senden bir gün sonra

Gelirken böyle bir niyetimiz yoktu hersey bu ay gelişti ben istiyordum zaten çok dua ettim burda teyzeler de çok dua etti olsun bi çocuğun daha diye. Eşim aslında istemiyordu o da ikna oldu
Ne güzel hayırlısıyla sağlıkla ilerlesin inşallah

Kızlar ben geçen ay kimyasal gebelik yaşamıştım önce lekelenme oldu 5 gün sonra adet kanaması oldu sizce adet günü olarak lekelenme in başladigi tarihimi baz alıyoruz
Merhaba ben de geçen ay kimyasal gebelik geçirdim. Adetim bittikten sonra Ovülasyon testini başladım ama maalesef bu ay yumurtlamam olmadı. Aynı durumu yaşayan oldu mu diye yorumları okuyorum. Siz neler yaşadınız???

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…