HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

O Zaman da boyle pik gunu oncesi ve sonrasini degerlendirmis miydiniz? Bakin asla duramiyorum sormadan
Canım bu ayki gibi yine 2 gün pik olmuştu ilk pik olduğu günü ve silikleştiği günü değerlendirmiştik. İkinci pik gününü değerlendirmedik.

Belki bakar ya ultrasonla hayırlı haberlerini bekliyorum

Lanet olsun içimdeki test sevgisine hahhshshsh

Yok canım sanmıyorum yurtdışındaym ya 8-12 hafta arası belki bakabilirler ama ben senin güzel haberlerini bekliyorum
canim yurtdisinda 8-9.haftada sadece bilgilendirme icin cagiriyor, 10.haftada da ilk ultrasona cagiriyor en azindan Hollandada oyle

canim yurtdisinda 8-9.haftada sadece bilgilendirme icin cagiriyor, 10.haftada da ilk ultrasona cagiriyor en azindan Hollandada oyle
Ben iskoçyadayım canım 27 sinde yani 6. Haftanın ortasında çağırdılar ama bilgileri girmek ve bilgi vermek için olduğunu düşünüyorum , daha önce hemşireyle konuştuğumda bi sıkıntı yoksa ilk 12. Hafta çağırdıklarını söyledi ultrason için

I
ay bunlar beni oldurucek, kan testini de ilk ultrasondan sonra yapiyolar

kizlar bu arada az once agir pkos hastasi dedigim kiz vardi ya, denemeye basladiklarinin 2.ayinda hamile kalmis ki ona da doktoru pkos oldugunu ogrendiginde sey demis elini cabuk tut 30dan once yap falan kiz suan 31 yasindaymis 32 ya da ve ikinci denemede kalmis hamile

Kızlar bişey sorsam ayıp olur mu ben şimdi bir haftadiiır kabızlıl yasıyorum tam kabız gibi de değil her zamankinden daha az ve zor lavaboya gidiyorum birde bazen inanılöaz kasıklarımda agrı oluyor lavaboya çıkınca neden olur bu doktorunun yazdıgı bi makaleden bi kesitte asagıda bırakıyltum bu mu sizce bu acının sebebi gebelik gecmişine olanlar yardım siz yasadınız mı

Eklentiler

• 1000029666.jpg
    77,4 KB · Görüntüleme: 35
Beslenme şeklin her zamanki gibiyse gebelik belirtisi olabilir canım kabızlık da. Farklı bir ilaç vs de kullanmıyorsan.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…