HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Ay kız bu yumurtlama testiii yumurtlamaa. İğnenin etkisi geçmiş mi sizce diye merak ettim sabahki testim bu gebelik
Ayy o kadar gebelik testine odaklıyım ki okumamışım bile devamını ovulasyon testinden anlaşılıyor mu iğne etkisi bilmiyorum kii

Aa evet canım hatırladım ikimiz listede bat 10 Haziran idi, sen nasılsın nasıl gidiyor , doktora gidebildin mi ?
Ben kalp kese hepsini göreyim diye 27 sine randevu oluşturdum kuzum insallah görebilirim ogün .bolca yorgunluk ve uyku hali var simdiden 2 kilo aldım sanırım hormonlardan.iştahım açıldı gibi ama midem de dün aksamdan beri bulanıyor ama masallah yememı engelleyemiyor

Aa Benimde 27 sine randevum var ama burada sadece bilgi almak için çağırdıklarını düşünüyorum şimdilik
Bende de çok yorgunluk ve uyku hali var canım belirgin bir bulantı yaşamadım , hormonlardandır tabi henüz 2mmler
Adet gecikmesi gibi şişkinlik normal başlarda bence

Kızlar çarşıya gitmiştim dönüşte eczane buldum nöbetçi dünkü ve bugünkü bakın onda iki gün önce yaptım bugün de de gölge var gibi ama renkli değil ya
Kuzum gri evet ama çok erken yaptın yine
Benim arkadaşlarım daha normal rahmin boyutunu bilmiyor. Yumurtlamadan filan haberleri yok Ben her yapacağım işi en ince ayrıntısına kadar araştırmazsam duramadığımdan daha ilk çocukta iyice öğrenmiştim Düşünmeyince oluyor değil de vakti gelince oluyor aslında. İlk gebeliğimde de takıntılıydım ben 3.denemede olmuştu. Ovulasyon testi yapmıştım o ay.

Bence dünü değerlendirmiş olmanız iyi olmuş sperm 72 saat içeride canlı kalıyor yumurta tüpe yerleşince yani silik leş meye baslayınca testiniz oda 24 saat falan kalıyor yarını da değerlendirirseniz yeterli olur bence yumurtanın ve spermin kalitesine kalır siz elinizden geleni yapmış olursunuz

Ay sen bensin bende küçük bir iş bile olsa dibine kadar araştırmazsam ölürüm bende ilk aydan ovülasyon testiyle başladm ama bu ay yapmıcam

Bi de kaset test yapayım dedim 5/10 dk arası görüntüsü, hakkınızı helal edin başınızı şişiriyorum
Ben göremiyorum, ayrıca yaptığınız erken gebelik testinde ki kuruma çizgisi gibi. Bende yaptım geçen aynısı oldu ama sağlı sollu şekilde kurumadan kaynaklı daha sonra kan testi verince bişey çıkmadı. Dediğim gibi kuruma çizgisine benziyor, birde göremedim bu testte kararma. Regliniz gecikirse bir kan verin isterseniz. Umarım çıkar.

O Zaman da boyle pik gunu oncesi ve sonrasini degerlendirmis miydiniz? Bakin asla duramiyorum sormadan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…