HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Çok sevindim herşeyin yolunda olmasına canım
Bi de kaset test yapayım dedim 5/10 dk arası görüntüsü, hakkınızı helal edin başınızı şişiriyorum
Yok canım ne baş şişirmesi hepimiz burda paylaşım yapıyoruz. Ben yine göremedim
kızlar ovülasyon takip yapıyorum da bugün böyle gördüm LH , yani gebelik için bugünü mü yoksa yarını mı değerlendiriyoruz ?
Bugün yarın bütün hafta

Bu çizgi göründükten kaç saat sonra çatlama oluyor ?
Yoksa çatlama olmuş mu demek bu
Uzayan yumurta akına benzer akıntın var mı? Test silikleştikten sonra çatlamış anlamına geliyor 2 Saat sonra yine yapabilirsin test

İnsallah canım mutlaka guzel haberını beklıuorum bak olursa kocaman etıketle benı

Uzayan yumurta akına benzer akıntın var mı? Test silikleştikten sonra çatlamış anlamına geliyor 2 Saat sonra yine yapabilirsin test
Evet akıntı dün oldu , dün çizgi bu kadar net değildi bugün net göründü.
Yani bu çizgi tekrar silikleşmeye başladığında çatlama olmuş bitmiş mi demek. ? Ben dünü değerlendirdim,bugün çalışıyorum, yarın ı değerlendireceğim inşallah tutar

Bu çizgi göründükten kaç saat sonra çatlama oluyor ?
Yoksa çatlama olmuş mu demek bu
Yok çatlama olmamış canım şuan pik yarın tekrar yap siliklesirse çatlama olmuş oluyor.bazen 2 gün pik gösterebilir deneyebildigin kadar dene şansın çoğalır.

Aynen canım sağlığımız yerinde olsun gerisi bı şekilde olacak hayırlısıyla. Sıfırlandım açıkçası şuan.yeniden bu sefer daha güzel inşallah.biraz gırgır yapıyorum burada da ama inan çok iyi geliyor.ekstra bugün doktorumda söylemleriyle daha motive ve daha inançlı yola dewam.olacak olan olur olmayacaksa da hakkımızda hayırlısı budur.

Bi de kaset test yapayım dedim 5/10 dk arası görüntüsü, hakkınızı helal edin başınızı şişiriyorum
Gölge görür gibiyim ama tam emin olamadım. Kaset test olduğu için diğerine göre çok silik olması normal. Ay keşke kan versen

ya doktorunuz ne kadar guzel seyler soylemis ve ne kadar dogru seyler. Benim esim de bana akisina biraksan zaten yapiyoruz istedigimiz gibi stres yapmadan bizi aa yapiyoduk oldu desek niye takip ediyosun yumurtlamani vs. dedi. ama iste elimde degil ki.

ki ne kadar dogru ne kadar cok tedavi yontemi var insanlarl neler yapiyo ediyo oluyor. O yuzden dogal yoldan sakince rahatca denemek en guzeli de iste. Keske birisi icimizden su deliligi cekip alsa her gun aklimin bi yaninda bu his var benim de. Yedigim yemekleri istemsizce ona gore secmek, ictigim seyleri ona gore yararli olur mu diye belirlemek. Yani gercekten ne kadar zorlastiriyoruz kendimize hayati. Cok begendim doktorunuzun soylediklerini ya iyi ki paylastiniz bizimle

Kızlar çarşıya gitmiştim dönüşte eczane buldum nöbetçi dünkü ve bugünkü bakın onda iki gün önce yaptım bugün de de gölge var gibi ama renkli değil ya

Eklentiler

• IMG_20240622_174158.jpg
    115,5 KB · Görüntüleme: 62
  • IMG_20240622_174256.jpg
    50,7 KB · Görüntüleme: 62
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…