HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Kalp durması sonucu bir araştırma yaptınız mı ? bir önlem vs benimde 8-9 haftalıkken kalp durması sonucu bir düşüğüm oldu
Dr ilk gebeliklerde düşüklerin yaygın olduğunu söyledi ve başından savdı, açıkçası ben olayın şokuyla zaten o süreçte doğru düşünemedim. Hemen Dr değiştirdim ki büyükşehirde özel hastanelere gidiyordum. Hem eşimin hem benim tetkiklerimiz normal görünüyor, ben her ihtimale karşı genetik test de yaptırdım, çok düşük oranda pıhtılaşma yatkınlığı dediler ama bunun da gebelik için engel olmadığını söylediler. Hematolojiye göründüm, farklı dr'lara göründüm ama hepsi ağız birliği etmiş gibi. Yani görünen o ki evet görünen bir engel yok ama doğru sonuca da varamıyoruz maalesef

Benim de öyle oldu yumurtladığım gün 2 gün önce resmen yumru gibi bişey vardı. Ayaklarına sıcak su torbası koy canım benim az da olsa hafifletmişti

Canım benim her seferinde yumurtlamadan 14 gün sonra gelir hiç şaşmaz. Belki kişiden kişiye değişebilir bilmiyorum. Bu 2 kez yumurtlama olayı da çok yaygın bir şey değil yapısal olabilir ya da pcos’ta filan oluyor sanırım. Ya da yumurta geliştirici ilaç filan kullananlarda olabilir.
Kızlar kalbim duracak bi bakar mısınız
Geciktim 1/2 gün , bu sabah prediktör yaptım
5 dakika da böyle oldu lütfen yorumlayın.. bi filtreli bi filtresiz atıyorum .
38 yaşımdayım ve hiç bebeğim yok(
Ben 2 tane yan yana silik çizgi gördüm canım niye öyle gördüm bilmiyorum ama İnşallah hayırlısıyla bebeğin seninledir

Ya ben de iki tane görüyorum acaba hatalı mı

Benim de öyle oldu yumurtladığım gün 2 gün önce resmen yumru gibi bişey vardı. Ayaklarına sıcak su torbası koy canım benim az da olsa hafifletmişti
Normal regl olduğumda hiççç ağrım olmaz karnım bile ağrımaz ama böyle kimyasal olduğunda ağrıdan kıvranıyorum sanki sol yumurtalığımdan bir şey koparılıyormuş gibi oluyor. Sıcak su torbasınıda deniyim ben belki faydası olur

Benimde belim aşırı ağrıyor. Viladayı aldım evi temizliyorum. Oda oda dinleniyorum
Kız yorulma sakın. Dikkat et. Biz kadınlar değişik varlıklarız ağrımız olunca temizlik yapma gereği duyuyoruz. Benim bu kadar ağrım olmasına rağmen evdeki üç banyoyu da temizledim. Çamaşır yıkadım astım iki kere. Şimdide akşama ne yemek yapsam diye düşünüyorum. Erkekler bizim yerimize bu ağrıları çekse hastanelik olurlar

Merhaba bugün yaptım adet günüm 1 gün gecikmiş olabilir bu kadar silik miydi acaba
Tamam gördüm canım evet böyle bir şeydi gözünü kısıp bakınca anlasiliyordu 4.77yi deger 2 gün sonra tekrar yapın koyulasma varsa kan verin bence benim kolum süzgeç gibi olmuştu

Bencedeee Yok aşkım yorulmuyorum. Yorulduğum anda dinlenme moduna geçiyorum

Canım senin kimyasal mı oldu ya çok üzüldüm geçmiş olsun

Bence çok net sağlıkla ilerlesin
Süpersin canım ya çözememiştim niye geciktiğini, bir kaç gün daha gelmezse doktora giderim artık teşekkür ederim yorumun için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…