HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Evet bence de çok mantıklı bende ona göre saydım kuzum zaten 9 unu sayarsam 24 ü yani 2 güne olmam lazım ama olmayacağım eminim buna. 20 sinden hesaplayınca yumurtlamayı, 5 Temmuza attı uygulama 15. Güne yani.

3. Dakika dağınık çizgiler vardı 5 ve 6. Dakika pembeye dönüp netleşti 1 yıldır ayda 80 test yapıyorum ilk kez gri olmayan bi şey gördüm çok umutlandım
Durdukça benim de pembeleşti. Aynı testi 2 gün once yaptim tel çizgiyi akşama kadar.bu testler çok hassas 2.gebeligimde de aynı şey olmuştu bence doğru sonuç ama bende yarın bir test daha yapicam sende mutlaka yap

Kızlar kalbim duracak bi bakar mısınız
Geciktim 1/2 gün , bu sabah prediktör yaptım
5 dakika da böyle oldu lütfen yorumlayın.. bi filtreli bi filtresiz atıyorum .
38 yaşımdayım ve hiç bebeğim yok(
Çok silik var canım ama bu testlere hiç güvenmiyorum ben artık. Olsaydı kıpkırmızı çıkardı mantığındayım. Benim de böyle çıktı ama hamile değilim. Umut vermek istemiyorum. Ama inşallah vardır

Ben de 3/4 gündür yapıyorum hiç bir şey çıkmadı diğer marka testlerde bugün bunu yaptım çok çok yeni varsa da ..

Gerçekten mi sana zahmet olmazsa foto paylaşır mısın ben yaklaşık 1 yıldır yapıyorum hiç böyle görmemiştim bir de gecikince acaba mı dedim

Kızlar kalbim duracak bi bakar mısınız
Geciktim 1/2 gün , bu sabah prediktör yaptım
5 dakika da böyle oldu lütfen yorumlayın.. bi filtreli bi filtresiz atıyorum .
38 yaşımdayım ve hiç bebeğim yok(
Hafif silik çizgi var canım inşallah hayırlı haberler alırsın

Gerçekten mi sana zahmet olmazsa foto paylaşır mısın ben yaklaşık 1 yıldır yapıyorum hiç böyle görmemiştim bir de gecikince acaba mı dedim
Bu geçen ay ki, umarım senin ki öyle değildir

Eklentiler

• IMG_5567.jpeg
    108,8 KB · Görüntüleme: 20
Bu grup nelere şahit oldu dimi buda olur kasık agrilarim beni şüphelendirdi ama kanama filan dedim yine ondan olabilir net değil tabi.ama uzayan akıntı filan olmadı bende hiç daha
Gerçekten tıpta karşı kafa tutuyoruz hahahhjsjs bana hiç bişey imkansız gelmiyor artık silik çıkar gebelik olmaz, sıfır çizgi olur gebelik olur herşeyyy olabilir benim hayatım da ilk defa bu kadar akıntım ve uzayan akıntım oldu. Muhtemelen incirden kaynaklı inşallah faydası olmuştur. Canım doktor ne dedi mutlaka yaz buraya merak ettim bende

Tamam canim 2 gibi gidicem inşallah yazarım muhakkak

Ne yapalım artık elimizden bir şey gelmiyorki nasipse oluyor… İnşallah gönlümüzdekilere sağlık ve kolaylıkla kavuşuruz
Çok umutlanma canım bu sefer çok daha üzülüyor insan . Ya kan ver ya da takip yap ama umarımm vardır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…