HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

@Pamlok halolita halolita D Dileekkg @duskapani kizlar yumurtlama icin piki gordukten sonra illa tam 14 gun sonra regl olunmuyor, 14ten baslayip 18.gune kadar yolu var kizlar, ben gecen ay oyle olmustum mesela 16.gunu regl olmustum gecikebiliyor ileri tarihe atabiliyor. Ama iki kez yumurtlayinca hangisini saymali bence ikinci yumurtlamadan sonra 14 gun saymali diye dusunuyorum. Zaten demistim size yurtdisi icerik ureticilerinden bi doktor sey demisti reglinizin gecikiyor olma sebebi yumurtlamanizi gec olmaniz diye. Yani yumurtlamaya gore hesaplamak lazim.
O zaman benim tahmini 3 en fazla bir haftaya regli olmam lazım. Of bari olacaksam bian önce olayım artık ya, kontroller yüzünden tatil planlarımı bile ertelemek zorunda kaldım 🤦🏻‍♀️

Ya kizlar öle zor geliyor ki sil baştan 🤣🤣🤣 anam valla yaz günü hiç isteğim yok kışın yine kan akışı oluyor isiniyorsun bu sıcakta adam koluma dokunsaaa ayyyyyyy diye atiyom kendimi başka koltuğa🤣🤣🤣
Biz yatak odasının kapısının kilidini kaybetmişiz. Eşim dıştan açılan kulbu tornavidayla yerinden söktü. Gece uyuya kalıyorum yorgunluktan çocuk tv izlerken değerlendirmek için diyo. Oha dedim bu nasıl bir prodüksiyon 😅😅😅😅

Kızlar selammmm 🥰 37 yaşındayım ben de, 3 yıl önce kalp 9 haftalık bebeğimi kalbi durmasından kaynaklı düşükle kaybettim. 7 ay önce de boş gebelik yaşadım. 2 kürtajım oldu ama sağlıklı bir sonuca henüz ulaşamadım. Kürtajın üstünden 6 ay geçti ve biz yeniden vücut normale döndüğü için bebek çalışmalarına başladık. 6 aydır Femometer ateş ölçer ve bir adet takvimi uygulamasıyla yumurtlama günlerimi takip ediyorum. Bu ayki yumurtlama günlerini de değerlendirdik. Şu an adetime bir hafta var, bu sprit ovulasyon testlerinden sipariş verdim bugün gelecek ama bu testler bu sürede doğru sonucu verir mi sizlere sormak istedim 🥰 Burada çok güzel haberler müjdeler alıyorum, Rabbim her birimizin kucağını sağlıklı sıhhatli yavrularla doldursun inşallah 👶👶👶

Ya kizlar öle zor geliyor ki sil baştan 🤣🤣🤣 anam valla yaz günü hiç isteğim yok kışın yine kan akışı oluyor isiniyorsun bu sıcakta adam koluma dokunsaaa ayyyyyyy diye atiyom kendimi başka koltuğa🤣🤣🤣
Bizim de yaz ayları Mart ayımız olur 🤪🤣 eşim 2.5 ay tatıl yorgunluk yok bişey yok hahahah ben de hep libido yüksek nedense yaz kış farketmiyot🙊

Kızlar selammmm 🥰 37 yaşındayım ben de, 3 yıl önce kalp 9 haftalık bebeğimi kalbi durmasından kaynaklı düşükle kaybettim. 7 ay önce de boş gebelik yaşadım. 2 kürtajım oldu ama sağlıklı bir sonuca henüz ulaşamadım. Kürtajın üstünden 6 ay geçti ve biz yeniden vücut normale döndüğü için bebek çalışmalarına başladık. 6 aydır Femometer ateş ölçer ve bir adet takvimi uygulamasıyla yumurtlama günlerimi takip ediyorum. Bu ayki yumurtlama günlerini de değerlendirdik. Şu an adetime bir hafta var, bu sprit ovulasyon testlerinden sipariş verdim bugün gelecek ama bu testler bu sürede doğru sonucu verir mi sizlere sormak istedim 🥰 Burada çok güzel haberler müjdeler alıyorum, Rabbim her birimizin kucağını sağlıklı sıhhatli yavrularla doldursun inşallah 👶👶👶
Kalp durması sonucu bir araştırma yaptınız mı ? bir önlem vs benimde 8-9 haftalıkken kalp durması sonucu bir düşüğüm oldu :KK43:

Evet 6 Haziran regl bitimiydi 🫠 takipteysen uzaktan bir göz olarak iyi analiz etmişsindir benim durumlar karıştı ya iyice sence nee?😅
Kesinlikle uzaktan göz olarak bende daha yeni yumurtladıgını düşünüyorum. Diğeri çok erkendi garip derecede😅. Ve hamilelik testindeki çizgiyi görememiştim herkes görünce bişe demedm

Kesinlikle uzaktan göz olarak bende daha yeni yumurtladıgını düşünüyorum. Diğeri çok erkendi garip derecede😅. Ve hamilelik testindeki çizgiyi görememiştim herkes görünce bişe demedm
Evett yani o testte 2 gün önce yaptım en son yine öyle çıkıyo bence o kuruma çizginin belli olması gibi bişey. Bilmeyince ümitleniyor insan işte arkadaşlar da çok silik gördü zaten 😂 şuan değerlendirmeye devam ediyoruz bakalım öncesinde olmadı ama yumurtla gününden itibaren değerlendiriyoruz bu sefer eminimmm🫠

Kızlaaaarrr çok kötüyüm karnım belim çok ağrıyor. Sol yumurtalık tarafında çok kötü bir ağrı var sanki orda kocaman bir şey varmış gibi baskı yapıyor. Uzanıyım dedim ağrım olunca ayaklarımı kendime çekemiyorum baskıdan ötürü, ee uzatıncada ağrı oluyor çabucak geçsin artık şu ağrı 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

Kızlaaaarrr çok kötüyüm karnım belim çok ağrıyor. Sol yumurtalık tarafında çok kötü bir ağrı var sanki orda kocaman bir şey varmış gibi baskı yapıyor. Uzanıyım dedim ağrım olunca ayaklarımı kendime çekemiyorum baskıdan ötürü, ee uzatıncada ağrı oluyor çabucak geçsin artık şu ağrı 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭
Yaaa dinlenmeye bak. Ağrıyı duymamaya çalış kuzumm

X