HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Psikolojim o kadar etkilenmiş ki rüyamda pozitif çizgi gördüm ilk söylediğim kişi de babam oluyordu ne alakaysa. Ben de değilim sanırım hem testte çıkmadı hem de bel ağrısı var karnım ağrıyor bugün yarın sökülür gibi

Kızlar kalbim duracak bi bakar mısınız
Geciktim 1/2 gün , bu sabah prediktör yaptım
5 dakika da böyle oldu lütfen yorumlayın.. bi filtreli bi filtresiz atıyorum .
38 yaşımdayım ve hiç bebeğim yok(

Eklentiler

• IMG_8312.jpeg
    833,4 KB · Görüntüleme: 72
  • IMG_8313.jpeg
    764 KB · Görüntüleme: 70
İlla 14 diye bişey yok bence de. Ben mesela bu ay çok net pik gördüm ertesi gün silikleşti 10 gün sonra regl oldum Tabi bende mi ayrı bi durum var bilmiyorum. Bi sonraki reglimde doktora gideceğim bu konuyu sorar yazarım size neymiş nasıl oluyormuş.

Benim de tatile denk geldi, istedigim gibi beslenemedim ama ceviz disinda diger hepsi tam sadece normalde hic tatli yemeyen ben hergun tatli yedim , gazli icecek asla icmeyen ben kola icmeye basladim

Ayy var gibi yaaa yumurtlama geç mi oldu?

K dk de çıktı ben görüyorum birşeyler

Canım sen naptın? O kahverengi leke olup kesildi mi?
Evet 12. Gün keldi ve gitti yani bi kaç kez lavaboda minik minik karsılastık bide o günlük pedde gördüğüm arkadaş başka da yok bugün 14. Gün öğleden sonra annemi terminale bırakacagım ve test alacagım ama pazartesi yapmayı düşünüyorum uygulama hCG şeridi kullan diye bildirim gönderip duruyor ilk kez sabırlıyım diyordum ama değilim galiba bilmiyorum ama yarın eşim ile tüm gün birlikteyim sabah nasıl yPayım ya anlarsa süprizi kaçarsa

Çok silik ama var yarin sabah ilk idrarla tekrar yap için rahat etsin.bende bu sabah yaptim silik çizgi cikti ama biraz daha belirgin bu forogtaftakinden.ona bile emin olma dediler bana

Ayy çok heyecanlandım ya yapsana bi testt Heyecanını burada atarsın dizginleriz biz seni Batma falan var mı kasıklarında belirtiler ne durumda?

Durdukça netleşti mi.ben testi yaptım baktım negatif içeri gittim 15 20 dk sonra eşim görmüş cift çizgi dedi şok oldum gittim baktım hakkaten oyke
3. Dakika dağınık çizgiler vardı 5 ve 6. Dakika pembeye dönüp netleşti 1 yıldır ayda 80 test yapıyorum ilk kez gri olmayan bi şey gördüm çok umutlandım

Ayy çok heyecanlandım ya yapsana bi testt Heyecanını burada atarsın dizginleriz biz seni Batma falan var mı kasıklarında belirtiler ne durumda?
Batma değilde kramp gibi kısa süreli yorgunluk dizlerinden aşağısı ayaklarımın kopsa daha iyi o kadar ağrıyor ve kabızlık sürekli lavaboya çıkacak gibi gidiyorum elim kolum boş dönüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…