HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Tamam şimdi anladım canım yap bakalım testi devam et sen eğer öyleyse evet koyulaşmış sabah belki de peak e uyanabilirsin

Şifa olsun size en kısa sürede kolaylıkla ve sağlıkla bir evladınız olsun sürecinizi okumuştum ümitsizliğe kapılmayın bence olacak olan çok yakındır
İnsallah canim Rabbim hayırlısını kolaylıkla versin.arattirmadan bekletmeden sağlıkla sihhatle hepimize nasip etsin inşallah

Size güzel bir dolunay resmiyle iyi geceler diliyorum canım kizlar hepimize iyi gelsin inşallah

Eklentiler

• IMG_20240621_230900.jpg
    42,9 KB · Görüntüleme: 49
  • IMG_20240621_230849.jpg
    36,6 KB · Görüntüleme: 56
Kuşum hoşgeldin
Temmuz uğurlu gelsin güzel haberlerini alıcaz inşallah
İnsanın kendini tutması çok zor biliyorum ama bu defa o kadar erken test yapmamaya çalış gerçekten çok yıpratıcı psikolojik olarak.
Ben regl 1 gün gecikene kadar tuttum kendimi bi şekilde test almıyordum yaparım diye. Bi akşam heyheylerim geldi kocama dedim limon getir ona işicem limon testi yapim insan o kadar deliriyo ama kendini durdurmak en iyisi gerçekten.

Kizlar koşun yarım saat önce yaptım test tek çizgi cikti önemsemedim yattim.esime dedim ki adet geciktiriciyi içmem lazım banyodaki yeni test mi dedi evet dedim sanki 2.cizgi gördüm ama eskisi sandim dedi gittim bir baktım silik çizgi.bata 3 var,5 varken yaptığım akşama kadar durdu 2. Çizgi hiç belirmedi

Eklentiler

• 1000101334.jpg
    59,3 KB · Görüntüleme: 52
Kızlar bu sabah tekrar yaptımm. 10. Gündeyim. 4 gün sonra ak mı kara mı çıkacak

Eklentiler

• IMG_20240622_073026.jpg
    91,9 KB · Görüntüleme: 49
  • IMG_20240622_073015.jpg
    98,8 KB · Görüntüleme: 43
Kuzum kuruma gibi duruyor. Tekrarla istersen

Bende bu sabah yaptim 10. Günüm benimde yumurtlamadan sonra ayni silik çizgi cikti
Kuzum ben iğnenin etkisini takip ediyorum 12. Günden sonra geçiyor diyorlar. 2 gün sonra bakalım aynı mı olacak silikleşecek mi . Ama senin böyleyse varrrr demek kik

Kuzum ben iğnenin etkisini takip ediyorum 12. Günden sonra geçiyor diyorlar. 2 gün sonra bakalım aynı mı olacak silikleşecek mi . Ama senin böyleyse varrrr demek kik
Ne iğnesi? Ben erken gebelik testi yaptım.ama trk çizgi görünce koydum banyoya daha bakmadım yarım saat sonra esim soyledi görmüş. 2. Gebeligimde de bata 3 kala ya da 4 emin değilim erken gebelikte çıkmıştı

Çatlatma iğnesi canım. Senin yukarıdaki çizgin benim testlerimde çıkan kuruma gibi onlara benzettim. İnşallah gerçek çizgidir

9 u sanki adetinin hemen arkasıydı zaten. Bende takipteyim burdan. Bikaç günede benim yumurtlama zamanım bakalım inşallah bu ay kalırız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…