HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Ben de ateş ölçmeyi bırakacağım stres sebebi oldu bende🙈 Ovulasyonu da elimdekiler bitene kadar yaparım yeter. Gerçi yumurtlama öncesi stres olmuyorum sonrasında beklemek çok stresli. O arada kafamı dağıtacak bir şeyler yapmam lazım ama odaklanamıyorum.🤷🏼‍♀️
Ay bırak o zaman canım boşver ne stres yapıyorsa ondan uzaklaşmak lazım.🥰 aslında en güzeli tatile denk getirmek ya mis gibi kafa rahattt hiççç düşünmeyiz. 😂
Kuzum valla bilmiyorum ki ya huylanmayin sakın elime aldım böyle kum gibi pütür pütür birseydi. klüp doktoru hiç fena olmaz her topige gönüllü bir doktor🥰🥰🥰
Yaa canım sor sor ihmal etme inşllah herşey yolundadır. Cidden bize doktor atasınlar 🙏🙏😅😅
Sen o ara ısın 35.9da 36.2 olmadı mı düşüp çıktı 2kez yumurtlamıs olablcegnee hala kanaat getryorum biliyorsun 😍😍
Ay bilmiyorum canım ki 0.20 derece oynama olmuş dün ve ondan önceki gün inmiş çıkmış bu gün yine aynı olmuş. O zamanı silmek istiyorum aklımdan buna odaklanayım diyorum artık 🥰

Ben ilk oğlumj böyle öğrendim olmassa bu kadar net cıkmaz pek kurumaya benzemıyor

Bugün yaptım yine çıkmadı şimdi çöpe atmak için aldım elime bence test iyi bi test değil umutlanmak istemiyorum sanırım

Eklentiler

• 17189931657591338093572016066869.jpg
    17189931657591338093572016066869.jpg
    66,3 KB · Görüntüleme: 46
Daha önce hiç bu kadar erken olmadı canım ovülasyonu da ilk defa düzenli yaptım ona denk geldi😂 Bu ay da ovülasyon deneyip diğer ay doktora gideceğim zaten yumurta takibi yaptıracağım. Bendeki en başından bu aydan da umudu kesmişlik seviyesi peki shdhdhs
Acaba bu sıcaklar çok fazla var ya.i Türkiye de o mu etkiledi ki canım. Hahahah ya valla bende öyleyim ki bu aydan da kestim umudu takılcam artık öyle belki de bu lazımm (takılamadı) ajajsjsjjs

S
Acaba bu sıcaklar çok fazla var ya.i Türkiye de o mu etkiledi ki canım. Hahahah ya valla bende öyleyim ki bu aydan da kestim umudu takılcam artık öyle belki de bu lazımm (takılamadı) ajajsjsjjs
Sıcak havalarda gebe kalma oranı artıyor rahmi sıcak tutmak diye bişey var kızlarım sıcak tutun ben bu ay ilk kez buna dikkat etmiştim😂

Ateş yükselince ne oluyor düşünce ne oluyor mesela. Yükselmesi mi iyi?
Yumurta yaşayabilmesi için vücut sıcaklığının 0.3 derece falan düşmesi gerekir yumurtaya uygun ortam sağlanabilmesi için ısıu düşüyor yumurta çatladığında ortalama bir gün yaşadıktan sonra da vücut ısısı tekrar artıyor progesteron sayesinde yani halolita halolita nın bir türlü olgunlaşıp olgunlaşıp çatlayamadığı için mantıken vücut ısısı da artmamış oldu. Yani yumurtlama vücut ısısı ile tespit ediliyor genelde vücut ısısı en dipte olduğu gün ovulasyon döneminde yumurta çatladı gün o gündür artık ısı arttıktan sonra hamile kalmak için geç kalmış demektir

Kusurluk birşey tabii yok ama artık kasmaktan ta ele bir şeyler geçmiyor ben bu ay diyorum ya hiç umursamadım yurt dışına tatile gittim havuza ve denize girdim folik asiti bıraktım hatırlar mısın bilmiyorum dün test yapmıştım ve silik çizgiydi bugün beta verdim
Evet canım hatırlıyorum. Aslında bu ayda dikkat etmemiştim eşim rahatsızlandı falan başka şeylerde oldu. Hatta ilk pozitifi gördüğümde salınca oluyor galiba diye sevindim ama sevincim uzun sürmedi maalesef. Offf bilmiyorum heryerim ağrıyor. Çok kasıyorum dediğin gibi galiba benimde bir kafa tatiline ihtiyacım var. Bu arada beta sonucun çıktı mı

Evet canım hatırlıyorum. Aslında bu ayda dikkat etmemiştim eşim rahatsızlandı falan başka şeylerde oldu. Hatta ilk pozitifi gördüğümde salınca oluyor galiba diye sevindim ama sevincim uzun sürmedi maalesef. Offf bilmiyorum heryerim ağrıyor. Çok kasıyorum dediğin gibi galiba benimde bir kafa tatiline ihtiyacım var. Bu arada beta sonucun çıktı mı
Çıktı canım 159 geldi bende kimyasal değildir inşallah diye dua ediyorum 🤲

Canım benim çok iyi yapmışsın, aynı hissiyatı konsere gittiğim gün yaşadım. Ay zıplamasam mı dans etmesem mi diye önce bi tedirgin oldum kendimi kısıtladım, sonra varsa allahım sen koru dedim ve doya doya eğlendim.
Kafanı dağıtman iyi olmuş, inşallah ilerleyen günlerde daha koyu görürüz testini 🙏🏼
Aynen canım çok çok iyi geldi rahatladım kafam dağıldı. Kendimi kısıtlamakla nereye kadar olacağı varsa olur zaten diye düşündüm bende. İnşallah canım 🙏🥹

X