HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Evet canım, tayin sebebiyle. Kışı çok güzel de Haziran’dan Ekim’e kadar çekilmiyor valla
Biz de Mardin atama nedeniyle. Batıya evıme gelırken Adana'da mola verdik kebap yedim Allahm en harıka kebabımdı haytmda yedgm Adana'da yemeden omce Antep sanrdm en guzei. Kavruluyordu gcen hafta nefes alamadım inince

Biz de Mardin atama nedeniyle. Batıya evıme gelırken Adana'da mola verdik kebap yedim Allahm en harıka kebabımdı haytmda yedgm Adana'da yemeden omce Antep sanrdm en guzei. Kavruluyordu gcen hafta nefes alamadım inince
Evet camı açınca nefes alabilmek, dışarıdan serin hava gelmesi nimet gerçekten ya. Memleketim öyle de 1 haftadır nefes alabiliyorum şükür

Haklısın evet eşim de çok istiyor canım sanki hiç istemeyecek gb geliyordu 2.sini ama benden cok heveslı suanda gecen ay hatta aşıır üzüldü teşekkür ederim moral destegn ıcın belki de bu hormondandır kımblr basladysa. Kulağa 7 kalması cok az geliyor kabul ama kızım 5 günde yerlesmıstı ah pıtpıt kasık batmaları uyku halsızlık iştah artısı ile kendını göstermıstı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…