HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Kızlar iyi geceler bi sorum olcak normalde yumurtlama döneminde hep sağ kasığım ve sağ bacağım ağrır sol tarafımda çok ağrı hissetmem ilk defa solkasık ve sol bacak ağrısı yaşıyorum. Bunun bi açıklaması varmı yoksa normalmi ? İlk defa sol ağrı yaşadığım için dikkatimi çekti sormak istedim

Ayyy canım nasıl sevindim sağlıkla ilerlesin inşallah dualarım seninle ve bebeğinle
Bende bu ay ovü testini bırakacağım zaten bir kaç tane kalmıştı elimde sürekli hesap yapıyorum şu gün yumurtladım şu gün yerleşse şu gün idrara geçer vs diye öf yeteeeğr
Benimde bat 21iydi yumurtlamaya göre bugün ne gelen var ne giden. Hiç ağrım sızım da yok denize girdim hopladım zıpladım hatta. Ovu testine göre 7si yumurtlamaydı bu testler yanıltır mı ki kızlar 14 gün sonra regl olmak gerekmiyor muydu (normalde günü gününe hatta saati saatine olurum hiç gecikmezdi) halolita beezuus Freshmommy D Dileekkg sdaak

Son düzenleme:
Ayyy canım benim teşekkür ederimmm sen bi daha bi test yapsan mı acaba? early predictor yap hatta lütfen lütfen lütfen

Canım evet yarın da olmazsan bı test daha mı yapsannnnn

Kızlar böyle sezaryen yerımin hıc agrıdıgını bilmem ama bugun ılgınc bıseklde hem belım hem dıkıslerimn oldugu kısımda içte agrı var hayrolsum sanlı orası yanıyor 5.5 yıl önce oldu sezaryenım gram agrımadı ya ozmaandır

Ayyy canım benim teşekkür ederimmm sen bi daha bi test yapsan mı acaba? early predictor yap hatta lütfen lütfen lütfen
Bebişim biliyosun bana test yap de otur ve bekle ama yarın yurtdışına iş seyahatine gidiyorum nasıl olsa regl olucam diye de test almadım 24ü gelicem artık geldikten sonra regl olmamış olursam yaparım ama umudum yok çünkü battan 2 gün önce 0.1 çıktı kan sonucum yani buradan da yükselmesi biraz şov bence

Ya çok alemsin güldürdün beni ahdjfk uf doğru beta hcg baktırmıştın unuttum onu. O zaman keyfine bak seyahatte her ne kadar iş olsa da yurtdışında olmak iyi gelecektir dönüşte regl olmamışsan belki bir sürpriz patlatırsın

Ay bende bunu çok merak ediyorum illa 14 gün mü geçmesi lazım ? Öncesi veya sonrası bir regli söz konusu olabilir mi ? 14 gün geçmesi gerekiyor demişti gruptakiler öyle hatırlıyorum. Eğer öyleyse benim 25inde olmam lazım. Normalde reglim 21-22 hazirandı ama 20. günde olmuştu yumurtlama

Doktorlar da o şekilde söylüyor ama mesela ikinci yumurtlama olursa da hangisinin üzerine 14 sayacağız? Zaten benim yumurtlamaya göre bugün regl olmam gerekiyordu yarın 15. Gün olmuş olacak kafamda deli sorular

Ya işte benimde başıma bu geldi ya bende 7 Haziran zannetmiştim 7-8-9 şeklinde değerlendirdik sonradan bir baktım ki ağrılarım var 11 haziranda peak oldu ve artık halim kalmamıştı değerlendirmeye kdlslslsl Biraz sakin olsak çözeceğiz aslında bu meseleyi

Ah canım nasıl sevindiiiim, sağlıkla ilerlesin inşallah

Doktorlar da o şekilde söylüyor ama mesela ikinci yumurtlama olursa da hangisinin üzerine 14 sayacağız? Zaten benim yumurtlamaya göre bugün regl olmam gerekiyordu yarın 15. Gün olmuş olacak kafamda deli sorular
Bence ikincinin üzerine 14 sayacağız ama net bilmiyorum tabi. Ay bi kaç gün geçsin olmazsan test yaparsın

Çocuk düşünmeye başlayınca regl gecikmesi otomatik yükleniyor galiba neyse amaaan

Canımm inşallah çok sevindim sağlıkla ilerleyecek merak etme kötü şeyleri düşünme hiççç

Oyy kuzum bırak gitsin akışına ya cidden bunaltıyor insanı
halolita canımmm bence sen 2.ye yumurtaladııın ilki de pikti baya baya ay hadi bir ikiz
Kız demeyin öyle şeyler yaa hahshshshs hunim nerdeee
Bişey dicem o bende de var 3 gündür resmen benim de yanıyor şaka gibi hiç ama hiç olmazdı kar da kışta falan hiç yaşamadım böyle bişey
Ahhahahha sorma ben bi de onun stresine de girdim dün yine mi ya dedim kendi kendime ahhahah

halolita ben göremedim hamilelik testlerindeki silik çizgiyi ya sizin ovulasyon sonrası kaçıncı gün oldu acaba
Ay benim o kadar karışık ki 9 unda bi çift çizgi oldu ama ondan hala emin değilim. Bir de 20 yani dün peak gördüm ondan çok eminim canım bence hamile değilim zaten dünden beri tekrar değerlendirmeye başladık daha var yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…