HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Kızlar ben kafayı yemek üzereyim 1 Saat önce yaptığım test doruk gösteriyor. Ben ikinciye mi yumurtluyorum anlamadım. Gebelik testi de gölge çıkarmıştı hatırlarsanız. Erken gebelik testi yaptım artık böyle görünce gidip aldım dayanamadım. O da çok silik ince çıkardı ama ona hiç güvenmiyorum. Şuan yumurtluyorsam zaten ondan da çıkarmış olabilir. Vallahi böyle baş ağrıtmaktan da hiç hoşlanmıyorum ama bana bişey söyleyin 😞😞
Lh testleri gebelikte de yüksek cıkıyormus diyenler var bilmiyorum ama bende anlayamadım

Bat’a kaç gün var canım? Ben göremedim tam fotoğraf açısından olabilir belki 🫣
Olabilir. Bunu hemen çektim, bundan 2 dk sonra netleşti aslında yakın arkadaşlarıma haber vermekten buraya yazamadım😅bata 2 gün falan var. Sonraki fotoyu da atayım

Eklentiler

• IMG_9046.jpeg
    IMG_9046.jpeg
    48,2 KB · Görüntüleme: 49
Kızlar yaaa acayip test yapasım var annemler burada ama cumartesi gidiyorlar kendimi zor tutuyorum ayrıca çok korkuyorum 🤨
Canım bu kadar sabrettin biraz daha sabret istersen aksi bir sonuç çıkarsa annenlerin yanında da modun düşer anlarlar falan yani haberleri yok dediğin için diyorum

Kızlar ben kafayı yemek üzereyim 1 Saat önce yaptığım test doruk gösteriyor. Ben ikinciye mi yumurtluyorum anlamadım. Gebelik testi de gölge çıkarmıştı hatırlarsanız. Erken gebelik testi yaptım artık böyle görünce gidip aldım dayanamadım. O da çok silik ince çıkardı ama ona hiç güvenmiyorum. Şuan yumurtluyorsam zaten ondan da çıkarmış olabilir. Vallahi böyle baş ağrıtmaktan da hiç hoşlanmıyorum ama bana bişey söyleyin 😞😞
Etiket yapmayı unuttum duskapani duskapani Freshmommy Freshmommy sifa1986 sifa1986 beezuus beezuus ecutos ecutos Pamlok Pamlok E elektroforez Candy7777 Candy7777 Evelynn Evelynn M mysterious7
bebekolog7 bebekolog7
D Dileekkg

Canım bu kadar sabrettin biraz daha sabret istersen aksi bir sonuç çıkarsa annenlerin yanında da modun düşer anlarlar falan yani haberleri yok dediğin için diyorum
Evet öyle anlamaktan ziyade mutsuz gördüğünde falan üzülür kafasına takar ama böyle de çok huzursuzum

Evet öyle anlamaktan ziyade mutsuz gördüğünde falan üzülür kafasına takar ama böyle de çok huzursuzum

Regline 4 gün kalmış varsa çıkar diyeceğim ama bu testler de çok sıkıntı kan mı versen acaba

Kuzucum çok erken yumurtladın belki 2. De olabilir, belirtilerde hem hamileliğe hem yumurtlamaya uyuyor 😬 hiç bilemedim ki nasıl ayırt edilir 😔 Türkiye'de olsan kan verin çözerdin 🤷 ama yumurtlama olsa gebelik testi silik çıkarmazdı diye bir çıkarımda bulunabilirim ancak. Bir kaç gün daha ovü testi tekrarla bakalım silinirse yumurtlamaymış deriz

Kızlar bugün son ilişkimin 12. Günü
Beklenen adet günüm de bugün ya da yarın.
Şişkinlik ve mide yanmam oldu normalde olmazdı , adet belirtilerim de olmayınca bi umut test yaptım ama yani zorla görünen bir şey var onu da tek ben görüyorum. Adet günü negatif olup sonra pozitife dönen oldu mu acaba ? Ya da burdan döner mi🥹
İnşallah vardır ama ben göremedim. 🥺

Canimmm bu ovu testleri adete yakın pik çıkarırsa gebelik haberini alan cok oldu.offfff beklemek çok kötü biliyorum kan testi verebilsen keşke yaaaaa.ama bence var yaaaa inşallah rabbim yaniltmasin.🧿🧿🧿🧿🧿

Ben klomenle ikizlere gebe kalmıştım ama 28 haftada erken doğum yaptım kaybettim bebeklerimi. Bir seneyi geçti doğum yapalı. İğneyi doğumdan sonra yaptılar ama yinede o mu sebep oluyor acaba diye düşünüyorum. Bu ayda femara kullanmıştım

Canım bunu az önce yaptım 10 dakika içinde böyle oldu kafam karıştı. Kanda veremiyorum bakmıyorlar ki burda Eki Görüntüle 3442224
Çok üzüldüm, Allah sabır versin 🥺 İnşallahh bu gebeliğin sağlıkla ilerler 🤲🏻🤲🏻
Gebe kaldığınız da iğne yapılmamış mıydı?

Bu test gayet nett 😍😍başka bi test alsanız teyit mi etseniz acaba

Bu kadar yüksek çıktığında testler de çıkması gerekmezmi ki he söylemeyi unuttum en önemlisi uzayan çok çok yoğun akıntım var bildiğin yumurta akı
Ay bütün bilgiler birbirine girdi kuzum.canim testlerimi hatirliyorsundur benim belki hep silik cikti ve benjm adet günü e 2 gün varken silik çıktı senjlin daha çok bildiğim kadarıyla bozma moralini.du bakalım kuzum inşallah beklediğimiz gibidir🤲🤲🤲

X