HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

bu arada son yazdigina harfi harfiyen katiliyorum ben de istemiyorum bi yandan da elimden gelen herseyi yaptim diyorum. O yuzden doktor kontrolunu iple cekiyorum🥺🙏🏻hayirlisiyla olsun insallah
İnşallah canım hayırlısıyla sağlıkla olsun🤲 İnşallah kontrolde çok güzel şeyler söyler doktorun🥰 Biz elimizden geleni yapıyoruz gerisi Allah’ın takdiri🙏

Hepsi heves kırmaya odaklı üretilmiş gerçekten seni çok iyi anlıyorum insan yapımı güven olmuyor işte ☹️ lütfen morelini yüksek tut ve diğer aya daha motive gir 💪🏼 ve zaten çocuğun oluyor olmuyor değil ki her şeyin başı stres , stres yapmayın o size gelecektir 💖🌺
Teşekkür ederim evet stres yapıyorum gerçekten inşallah dediğiniz gibi olur

Kızlar yine hevesim kursağımda kaldı bugünkü testim baya silinmiş yok gibi olmuş. Ya bu kaçıncı kimyasal ben ne yapıcam, herşeye bütün tahlillere baktırdık herşey normal yine sonuç aynı değişmiyor 😭😭😭😭
Buraya da atsana biz de bakalım. Gün gün yapınca da aradaki fark çok anlaşılmıyor galiba halolita halolita da o yüzden biraz bekleyecekti sanırım. Hem dur bakalım regl olmadıkça umut vardır canım benim 🙏🏼

Günaydınn kızlar maalesef bulunduğum ilçede erken gebelik testi kalmamış 😂 maşallah herkes değerlendirmiş demek bayram öncesi bugün gecikmenin 8. Günü sadece kasıklarımda adet olacak gibi bir doluluk hissediyorum 2 gündür başka belirtim yok😔

Merhaba arkadaşlar. Benim bir kızım var 4.5 yaşında. 2. Sini düşünelim dedik bu ay. Yumurtlama gününü tahminen değerlendirdik ama sadece 1 kere. Ama ben de garip haller var. Çok fazla mide yanmam oluyor anlamadım. Kasıklarıma iğne batar gibi ağrılar oluyor çok fazla. Son olarak bacak ağrım var daha önce yaşamadığım. Açıkçası ben pozitif diye düşünüyorum ama acaba psikolojik mi? Bugün test yapsam çıkar herhalde. Yarın regl günüm. İnşallah herkes pozitifi görür.

Buraya da atsana biz de bakalım. Gün gün yapınca da aradaki fark çok anlaşılmıyor galiba halolita halolita da o yüzden biraz bekleyecekti sanırım. Hem dur bakalım regl olmadıkça umut vardır canım benim 🙏🏼
Ya bilmiyorum bugün daha net çizgi bekliyordum ama baya silik yok gibi bir şey

Eklentiler

• IMG_5422.jpeg
    IMG_5422.jpeg
    123,8 KB · Görüntüleme: 59
Kızlar yine hevesim kursağımda kaldı bugünkü testim baya silinmiş yok gibi olmuş. Ya bu kaçıncı kimyasal ben ne yapıcam, herşeye bütün tahlillere baktırdık herşey normal yine sonuç aynı değişmiyor 😭😭😭😭
Merhabalar bende devamlı kimyasal geçiren biri olarak yazmak istedim. Öncelikle umarım kimyasal değildir test bozuktur 🤲🏻
Muhtemelen baktırdınız yinede sorayım genetik kan pıhtılaşması için test verdiniz mi acaba

Çok geçmiş olsun 🥺Acaba kan sulandırıcı ile mi hamile kalmalısınız, tiroit için ilaç alıyor musunuz yüksekse?

Ya bilmiyorum bugün daha net çizgi bekliyordum ama baya silik yok gibi bir şey
Ya bence gayet iyi şöyle düşünelim sen 5 ile öğrenmiş olsan diğer gün 7.5 diğer gün 10 oluyor yani. Değeri düşük öğrenince 2-3 güne bir takip yapmak koyuluğu etkileyebilir. 300 ile öğrensen hemen 600 gibi olacağından net koyulaşma görürdün. Umarım öyledir

Merhaba arkadaşlar. Benim bir kızım var 4.5 yaşında. 2. Sini düşünelim dedik bu ay. Yumurtlama gününü tahminen değerlendirdik ama sadece 1 kere. Ama ben de garip haller var. Çok fazla mide yanmam oluyor anlamadım. Kasıklarıma iğne batar gibi ağrılar oluyor çok fazla. Son olarak bacak ağrım var daha önce yaşamadığım. Açıkçası ben pozitif diye düşünüyorum ama acaba psikolojik mi? Bugün test yapsam çıkar herhalde. Yarın regl günüm. İnşallah herkes pozitifi görür.
Merhaba, Test yaparsanız çıkar yapınca buraya da atın biz de bakalımm😍

mrb kızlar bu ay bende size katılıp güzel bir şekilde degerlendirmek istiyorum uzun süre burdan uzakta kaldım saldım ama yine olmadı belki bu ay uğurlu gelir sat 13 haziran bat 9 temmuz sdaak sdaak
bu ay neler yapıyorsunuz farklı bişey deneyen varmı

Merhabalar bende devamlı kimyasal geçiren biri olarak yazmak istedim. Öncelikle umarım kimyasal değildir test bozuktur 🤲🏻
Muhtemelen baktırdınız yinede sorayım genetik kan pıhtılaşması için test verdiniz mi acaba
Bide üstüne eşimle tartıştım dün çok mutluyken bugün çok kötüyüm evden çıkıp gideaim var şuan.
Evet canım baktırdım herşey normaldi

X