HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Canımm bizde yarın eşimle 2 günlük bir tatil planladık spontane oldu biraz, orada rahat rahat yiyip içmek istediğim için kasıklarım ve belim de bugün çok çok ağrıyınca bende gidip HCG yaptırdım bata 2 kala 0.1 çıktı 🫠 2 gün sonra regl olurum muhtemelen 😅 neyse zaten temmuza çok tatil planı vardı hamile olsaydım çoğu yatabilirdi diyip avunuyorum 🤷 diğer kızlarım size güveniyorum bu ay bu topik çok uğurluydu 🤩🤩
O zaman coldplayde doya doya dans et zıpla eğlen 😍 bir dahaki aya inşallah güzel haberlerini alırız 🙏🏼 tatilin denizin güneşin tadını çıkar canım benim 🌼🌼

Vazgeçmedim ama en azından kafamı artık bu kadar bu düşünceyle meşgul etmemeye çalışacağım işime falan odaklanırım artık
En güzeli gerçekten yoruyor insanı 😒
Numark’ı eczaneden almıştım canım ama sen bak yine o kadar para verdik clear’a son bir kez daha almak istiyorsan al gitsin 😁😁 inşallah hayırlısıyla var gibi canım ya bende öyle hissediyorum 🥰🙏🏻
Öyle yapacağım sanırım canım inşallah 🙏🥰
genelde pcoslarda sürekli böyle çıkıyor bildiğim kadarıyla canım diğer türlü 2. Yumurtlama ya da bence var gibiii 😍
Hmmm inşallah en son ihtimaldir 🤩

Ben dün strip test aldım 20 tane. Günlerden ptesı sandım cuma kargoya verilecek diyor üstelik PTT kargo. O test bana gelene dek ben ya adet olurum ya da gecikme yaşarım. Sabah akşam test yapma hayallerim kaldı glb🤣 gecikirsem tabiki eczaneden alırım. Of inşallah yarın kargolarlar 🤔 zaten 28 i falan adet günüm olacak ne kaldı ki😱

Amin inşallah 🙏 benim doğumum mart sonuydu. Ağır preeklemsi geçirdim 😔 28+1 de 1 Ocak da acil ameliyata alındım benim de değerlerim kötüye gidiyordu hiçbir şey yiyip içemiyordum. Bebek 28den küçük kalmıştı 😔 720 gr doğdu 10 gün yaşayabildi miniğim 😔 çok üzgünüm 😔 ama toparlanmak zorundayım. Onu özlemediğim tek bir gün yok 😔
Seni o kadar iyi anlıyorum ki keşke yanında olsam sana sımsıkı sarılıp teselli etmek isterdim ama bunun tesellisi yok ama ben bı yandan mutluyum mesela çünkü o yaşasaydı her gün ölmekten beter olacaktı çünkü hastaydı ve resmen ellerimde öldü ama Allah büyüktür rabbim acımızı hafifletsin inşallah 🤲 🤲 ❤️

Seni o kadar iyi anlıyorum ki keşke yanında olsam sana sımsıkı sarılıp teselli etmek isterdim ama bunun tesellisi yok ama ben bı yandan mutluyum mesela çünkü o yaşasaydı her gün ölmekten beter olacaktı çünkü hastaydı ve resmen ellerimde öldü ama Allah büyüktür rabbim acımızı hafifletsin inşallah 🤲 🤲 ❤️
İnşallah 😔😔 ama öyle üzgünüm ki 😔 ilk bebeğimdi. Eşim de ben de günlerce gecelerce ağladık. Kıyafetleri, bebek arabası, yatağı hazırdı 😔 2 ay evime gelmedim sonra gelince hepsini kaldırdım. Görev yerinde olduğumuz için kimse yok mecbur kendim yapacaktım. Nasıl bir hastalıksa çaresi yok 😔 tansiyona dikkat et demek çok kolay. Evde yattım hareket etmedim yine de çok yüksekti 😔 Allah kimseye yaşatmasın

Ay bende aynıydım karnımın altı ağrıyor, kasıklarda ağrı vardı, göğüsümdeki damarlar çekiliyordu sanki, bir kaç gündür kaburgam çok ağrıyor hastaneye gittim o da bebek düşündüğümüzden ilk önce kan vermemiz gerektiğini söyledi müdahale etmek için. 11 haziranda pik görmüştüm bugün 8. Gün şimdi sonuç çıkmış değer koca bir sıfır (0) 😂 Yani minik bir oynama olsaydı en azından umudum olurdu ama neyse böyle olmasıda bir yandan iyi oldu en azından ümidimi kestim. İnşallah sizde vardır kızlar dualarım sizinle 😍💕 beezuus beezuus duskapani duskapani halolita halolita Pamlok Pamlok Freshmommy Freshmommy ve ismini yazamadığım diğer kızlar umarım güzel haberlerinizi alırız 💕
Canım 8.gün çıkması için çok erken ama ya hemen umutsuzluğa kapılma. Ben 8.gün çıkmasa negatif demezdim bilmiyorum.

Arkadaşlar ilk hcg değerim 1800 lerdeydi bu akşamki 4300 biraz fazlamı artmiş,heryerden huylanır oldum artık 😩

İlk gün pazartesi saaat 15 te ikincide bugün gece 23 gibi 2 gün 8 saat var arada.53 saat falan yani
Artış gayet iyi canım maşallah🧿🐣 Hatta keseyi de görebilirsin artık😍 Tam 2 kat artacak diye beklememek lazım en az 2 kat artmış mı diye bakılıyor zaten☺️

Günaydın hanimlar benimde 11 Haziran da catlamam oldu bu sabah test yaptım negatif erken mı yaptım çok kötü hissediyorum yok galiba bu ay da
Yumurtlama çatlama zamanlarını hep değerlendirdim umutluyum olmazsa diye korkuyorum

Günaydın hanimlar benimde 11 Haziran da catlamam oldu bu sabah test yaptım negatif erken mı yaptım çok kötü hissediyorum yok galiba bu ay da
Yumurtlama çatlama zamanlarını hep değerlendirdim umutluyum olmazsa diye korkuyorum
Günaydın, daha 9.gündesiniz çıkmaması çok normal. 2-3 gün sonra tekrarlayın testi inşallah vardır🥰🙏

Ay bende aynıydım karnımın altı ağrıyor, kasıklarda ağrı vardı, göğüsümdeki damarlar çekiliyordu sanki, bir kaç gündür kaburgam çok ağrıyor hastaneye gittim o da bebek düşündüğümüzden ilk önce kan vermemiz gerektiğini söyledi müdahale etmek için. 11 haziranda pik görmüştüm bugün 8. Gün şimdi sonuç çıkmış değer koca bir sıfır (0) 😂 Yani minik bir oynama olsaydı en azından umudum olurdu ama neyse böyle olmasıda bir yandan iyi oldu en azından ümidimi kestim. İnşallah sizde vardır kızlar dualarım sizinle 😍💕 beezuus beezuus duskapani duskapani halolita halolita Pamlok Pamlok Freshmommy Freshmommy ve ismini yazamadığım diğer kızlar umarım güzel haberlerinizi alırız 💕
canim daha erken degil mi ya negatif dusuncesi iciiin🥺 oyle dusunme bakalim insallah birden surpriz olur D Dileekkg Pamlok Pamlok dua ediyorum bize💕🙏🏻

halolita halolita ay hadi olucak bu arada bu ay ya bu ovulasyon testleri yaniliyor olamaz🥺🫠

benim de bugun pikten sonraki 8.gunum, en ufak su ictigimde patlicakmis gibi sisiyorum ve tuvalete gitmek istiyorum bence bunun icin daha cok erken tabi ama yine de bi garip, karnim zaten dusukten beri asiri sis devamli dolu gibi ona hic girmiyorum😞 biraksam hamile gibiyim kilo yag da yok cok sinir oluyorum da neyse

onun harici dun ve onceki gun 2 kez bembeyaz kivamli bir akinti gordum, bilemiyorum neden. Bir de bacaklarim sizliyor kizlar boydan boya dedigim gibi, bazen basim agriyor bazen belim. Ama boyle goguste falan bi dokununca belirti vs. yok gibi. Bi yandan cok umitleniyorum bi yandan da bu ay da olmadi heralde hemen sali gunu doktora gidiyim de baktiriyim diyorum. Allahim insallah olur bu ay ya ovulasyon testleriyle takip ettikce stres oluyorum🥺🥺🥺🙏🏻😞

X