HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Kızlar yine hevesim kursağımda kaldı bugünkü testim baya silinmiş yok gibi olmuş. Ya bu kaçıncı kimyasal ben ne yapıcam, herşeye bütün tahlillere baktırdık herşey normal yine sonuç aynı değişmiyor 😭😭😭😭

Günaydın canımm yapsaydın mutlu olsaydık az pozitif görüp ya 🐣🙃
Ayy😍 8.günde varsa da çıkmaz diye yapmadım ama korkuyorum ya yoksa diye🥺
canim senin belirtiler var miiiii ayni gunu bekliyoruuz💕💕
Canım belirtiler var da sürekli değişiyor😅 Gerçek belirti mi bilmiyorum. Kasık ağrım devam ediyor bir geliyor bir gidiyor. Bazen ani kalktığımda bir sancı giriyor. Ara ara mide yanması oluyor ama onun sebebinin çok yemem olduğunu düşünmeye başladım🤭 Bu arada göğüslerde değişiklik yok yazmışsınya ilk gebeliğimde adet günü gelene kadar hiç göğüslerde bir şey olmamıştı. Bat gününden sonra şişip rahatsız etmeye başlamıştı. Test yapmadan anlayamayacağız. Çok umutlanmak da istemiyorum bir yandan da yumurtlama günlerini değerlendirdik neden olmasın ki diyorum ay çok arada kaldım.

canim daha erken degil mi ya negatif dusuncesi iciiin🥺 oyle dusunme bakalim insallah birden surpriz olur D Dileekkg @Pamlok dua ediyorum bize💕🙏🏻

@halolita ay hadi olucak bu arada bu ay ya bu ovulasyon testleri yaniliyor olamaz🥺🫠

benim de bugun pikten sonraki 8.gunum, en ufak su ictigimde patlicakmis gibi sisiyorum ve tuvalete gitmek istiyorum bence bunun icin daha cok erken tabi ama yine de bi garip, karnim zaten dusukten beri asiri sis devamli dolu gibi ona hic girmiyorum😞 biraksam hamile gibiyim kilo yag da yok cok sinir oluyorum da neyse

onun harici dun ve onceki gun 2 kez bembeyaz kivamli bir akinti gordum, bilemiyorum neden. Bir de bacaklarim sizliyor kizlar boydan boya dedigim gibi, bazen basim agriyor bazen belim. Ama boyle goguste falan bi dokununca belirti vs. yok gibi. Bi yandan cok umitleniyorum bi yandan da bu ay da olmadi heralde hemen sali gunu doktora gidiyim de baktiriyim diyorum. Allahim insallah olur bu ay ya ovulasyon testleriyle takip ettikce stres oluyorum🥺🥺🥺🙏🏻😞
İnşallah vardır canıııım 💕

Kızlar yine hevesim kursağımda kaldı bugünkü testim baya silinmiş yok gibi olmuş. Ya bu kaçıncı kimyasal ben ne yapıcam, herşeye bütün tahlillere baktırdık herşey normal yine sonuç aynı değişmiyor 😭😭😭😭
Kullandığınız test maalesef öyle çıkartıyor canım ben yazıp heves kırmak istemedim zamanında bende çok çektim bu testlerden en iyi sonucu awox erken gebelik testi veriyor 🌺

Kullandığınız test maalesef öyle çıkartıyor canım ben yazıp heves kırmak istemedim zamanında bende çok çektim bu testlerden en iyi sonucu awox erken gebelik testi veriyor 🌺
Yurtdışında bazen erken gebelik testi bulmakta zorlanıyorlar maalesef 😔 Canım keşke o testin yalancı pozitif çıkardığını uygun bir dille söyleseydin. En azından bu ihtimali bilirdi test sahibi. Ben o testin yalancı pozitif çıkardığını ilk kez gördüm

Yurtdışında bazen erken gebelik testi bulmakta zorlanıyorlar maalesef 😔 Canım keşke o testin yalancı pozitif çıkardığını uygun bir dille söyleseydin. En azından bu ihtimali bilirdi test sahibi. Ben o testin yalancı pozitif çıkardığını ilk kez gördüm
Daha uygun nasıl olabilirdi bilmiyorum hevesliyken bu test yalancı pozitif çıkartıyor yazmadım sonuçta lütfen tartışma konusu yapmayın yersiz olmuş.

Ama geçen ayda kullandım ben bu testleri erken gebelik gibi hassas testlerde değil ayrıca. Olmayınca gerçekten birşey çıkarmıyor. Yaa bilmiyorum belkide dediğin gibidir😫 bide bu testin Türkiye'de olduğunu sanmıyorum

Ama geçen ayda kullandım ben bu testleri erken gebelik gibi hassas testlerde değil ayrıca. Olmayınca gerçekten birşey çıkarmıyor. Yaa bilmiyorum belkide dediğin gibidir😫
Hepsi heves kırmaya odaklı üretilmiş gerçekten seni çok iyi anlıyorum insan yapımı güven olmuyor işte ☹️ lütfen morelini yüksek tut ve diğer aya daha motive gir 💪🏼 ve zaten çocuğun oluyor olmuyor değil ki her şeyin başı stres , stres yapmayın o size gelecektir 💖🌺

Canım belirtiler var da sürekli değişiyor😅 Gerçek belirti mi bilmiyorum. Kasık ağrım devam ediyor bir geliyor bir gidiyor. Bazen ani kalktığımda bir sancı giriyor. Ara ara mide yanması oluyor ama onun sebebinin çok yemem olduğunu düşünmeye başladım🤭 Bu arada göğüslerde değişiklik yok yazmışsınya ilk gebeliğimde adet günü gelene kadar hiç göğüslerde bir şey olmamıştı. Bat gününden sonra şişip rahatsız etmeye başlamıştı. Test yapmadan anlayamayacağız. Çok umutlanmak da istemiyorum bir yandan da yumurtlama günlerini değerlendirdik neden olmasın ki diyorum ay çok arada kaldım.
ay hadi bakalim canim bende hic kasikla ilgili bir hareketlilik yok ama aben de hamile kaldigimdsa hic agri olmamisti diye hatirliyorum belki benim bunyem oyledir💕 evet ya bilemicez hicbi sekilde. Kendimizi dinledikce paranoya yapiyoruz bakalim daha cok var zaten bizim bata hadi bakalim neler olucak gorucez😬🙏🏻

bu arada son yazdigina harfi harfiyen katiliyorum ben de istemiyorum bi yandan da elimden gelen herseyi yaptim diyorum. O yuzden doktor kontrolunu iple cekiyorum🥺🙏🏻hayirlisiyla olsun insallah

Ama geçen ayda kullandım ben bu testleri erken gebelik gibi hassas testlerde değil ayrıca. Olmayınca gerçekten birşey çıkarmıyor. Yaa bilmiyorum belkide dediğin gibidir😫 bide bu testin Türkiye'de olduğunu sanmıyorum
Bebişim regl günün bugündü değil mi?

X