HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Kızlar sakınde kalın hiç merak etmeyin bu ay pozitif olursam eğer 1 mart tahmini doğum tarihi oluyor yani şubat mart anneleri diye acarım kendi topiğimizi istediğimiz gibi takılırız 🥰
Aiiyyy evet evet eveeet 😍 şöylecene taşınalım oraya 😍😍

sdaak sdaak canımcıımm kaçıncı gündesin? ne zaman test yapacaksın? belirtilerin ne durumda? Yağsın sorularrrrr 😁
Valla canım normalde cumartesi 14. Gün şuan tek dayanabilir sebebim İzmir'den annem geldi tüm testleri ortadan kaldırdım 🤣 ara ara giren dayanılmaz kasık kranplarım var göğüs uçlarım dokunulmuyor ateşim 36,5 altına inmiyor normalde 35.8 falan olur akıntım var halsizlik ve yorgunluk var ve kabızlık tüm bunlara ve iğne lere rağmen ki ben bunları ilk kez yasıyorum olmaz ise zaten doktorum tüp bebek dedi 😓 pazartesi sabahtan test yaparım çift çizgi görürsem hemen doktora giderim hCG bakmaya aksamına da eşime süpriz yaparım diye düsündüm normalde kafamda hep süprizler olur ama bu sefer hiç birşey planlayamadım 🤨

Hamile olanlara hayirli olsun sağlıkla ilerlesin inşallah ben bu ay pas gecicem ailemin yanındayım eşim yok maalesef, diğer aya inşallah nasip olursa kaldığım yerden devam 🌸

Valla canım normalde cumartesi 14. Gün şuan tek dayanabilir sebebim İzmir'den annem geldi tüm testleri ortadan kaldırdım 🤣 ara ara giren dayanılmaz kasık kranplarım var göğüs uçlarım dokunulmuyor ateşim 36,5 altına inmiyor normalde 35.8 falan olur akıntım var halsizlik ve yorgunluk var ve kabızlık tüm bunlara ve iğne lere rağmen ki ben bunları ilk kez yasıyorum olmaz ise zaten doktorum tüp bebek dedi 😓 pazartesi sabahtan test yaparım çift çizgi görürsem hemen doktora giderim hCG bakmaya aksamına da eşime süpriz yaparım diye düsündüm normalde kafamda hep süprizler olur ama bu sefer hiç birşey planlayamadım 🤨
Ay belirtiler çok bariz 🤩 pazartesi 16.gün olacak, çok daha net çıkar çizgin hem 😍 hadi inşallah güzel haberi alalım 🍀 güzel haberi alınca sürprizi planlarsın, akıştayızzzz 💖💖

Ben var ya coktan yapmıştım tüm bu belirtilere🤭 benim yarin 9. Günüm erken gebelik testi alıp 10. Günümde test yapacagim çünkü adetime artık 4 gün kalıyor.negatif çıkarsa 2 gün sonra tekrar yapacagim

Ayyy var yaa boşuna hissetmiyoruz biz 🧿🥰🥰Aynı benimde böyle çıkıyordu öğrenmeden bir gün önce canım bak yine foto ekleyeceğim, yavaş yavaş artmadı ama dalgalandı bi ara düşüp tekrar yükseldi gibi olmuştu, 4 ünde hcg pozitif çıkmıştı.
erken gebelik testi numark’ın da denemiştim ama yine aynı koyulukta çıkmıştı strip testle 🥲 istersen deneyebilirsin başka o malum marka dışında almadım hiç 🥲😁
Ay evet dalgalanma olmuş bakalım benim nasıl olacak akşam üstü yine yaptım koyu çıkmıştı. 🥹 o dediğin marka burda yok sanırım yine o malum markaya kalıcam en sonunda🤓 biraz daha geçsin de takip etmeye devam edeyim o zaman 🥰

Kızlar sabahtan beri yaptığım yumurtlama testlerim 😍 bıktınız benden biliyorum hahahssh ama böyle çıkmasına rağmen hamilelik olmayabilir mi bana bişey söyleyinnn. En sondakini şimdi yaptım 🥹🤩🙈

Eklentiler

• IMG_5997.jpeg
    IMG_5997.jpeg
    98,6 KB · Görüntüleme: 48
Kızlar sabahtan beri yaptığım yumurtlama testlerim 😍 bıktınız benden biliyorum hahahssh ama böyle çıkmasına rağmen hamilelik olmayabilir mi bana bişey söyleyinnn. En sondakini şimdi yaptım 🥹🤩🙈
Ay bu testler insanın aklıyla oynar 🥹
İnşallah hayırlı haberlere bata kaç gün var bir pozitiiiif haberi ver bizlereee hadiiii 🌸❤️❤️😍😍😍

Ay belirtiler çok bariz 🤩 pazartesi 16.gün olacak, çok daha net çıkar çizgin hem 😍 hadi inşallah güzel haberi alalım 🍀 güzel haberi alınca sürprizi planlarsın, akıştayızzzz 💖💖
İnşallah inşallah off nefesim daralıyor korkuyorum 🤨

Ben var ya coktan yapmıştım tüm bu belirtilere🤭 benim yarin 9. Günüm erken gebelik testi alıp 10. Günümde test yapacagim çünkü adetime artık 4 gün kalıyor.negatif çıkarsa 2 gün sonra tekrar yapacagim
Valla bayram olmasa coktaaaan yapmıstım ama bayram tatili 😕

X