HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Evet canım çok ilginç ama yorumlarını okumuştum bende almadan önce herkes çok memnundu
boşuna paralar verdik hep erken gebelik testlerine benim bunda çıkan erken gebelik testinde çıkmamıştı
Ya 2 li clear blue alıyordum 13 Euro mu ne o kadar çok gitti ki geçen ay çıldırttı beni belki de 100 Euro gitti valla ekonomimize katkı sağladın kuzum çok sağol

Ya 2 li clear blue alıyordum 13 Euro mu ne o kadar çok gitti ki geçen ay çıldırttı beni belki de 100 Euro gitti valla ekonomimize katkı sağladın kuzum çok sağol
Bende geçen aylarda hatta bu son ay bile ona para vermiştim şimdi ne kadar boşuna olduğunu anlıyorum işte meraktan hep aldık ama artık biraz geçte olsa hiç birine gerek kalmaz inşallah canım

Kızlar bir şey soracağım uzayan akıntı gebelik belirtisi olabilir mi? Şeffaf değil ama beyazımsı açık sarı gibi uzayan akıntı. Sanki böyle yumurtlama dönemi dışında uzayan akıntı gelen okumuştum burada ama şeffaf yumurta akı şeklinde mi gördünüz yaşayanlar bir aydınlatın beni

Ayyy var gölge evett nasıl sevindim anlatamam

Benimki şeffaftı canım ama araştırdığımda sarı akıntısı olanları da görmüştüm

Canım bende uzayandı flu idi asla yumurtanın akı gb degldı

İnşallah canım, bu ay ovulasyon testi yapıp tam yumurtlama gününden emin olduk ve ona göre değerlendirdikya sanırım o yüzden bu kadar umutluyuz
Birde bende yumurtlamadan itibaren sürekli bir belirti olduğu için
Birde gebeliği tescillenen-öncesinde gebelik geçirmiş arkadaşlarım, bat tan ne kadar süre önce kabız oldunuz ya da oldunuz mu? Bende hiç öyle bişey yokta en büyük belirtilerden biri diyorlar o yüzden merak ediyorum

Bende geçen aylarda hatta bu son ay bile ona para vermiştim şimdi ne kadar boşuna olduğunu anlıyorum işte meraktan hep aldık ama artık biraz geçte olsa hiç birine gerek kalmaz inşallah canım
Gerçekten çok boşunaymış ama neyse tecrübe oldu dediğin gibi inşallah gerek kalmaz
Ayyy var gölge evett nasıl sevindim anlatamam
Yaaa çok teşekkür ederim canım inşallah sağlıkla ilerlerr de sonucu güzel olur

Canım benim 2-3 gündür uzayan akıntım oldu şeffaf. Bugün sabahtan beri de kremsi beyaz geliyor.

Canım kızımda hiç kabız olmadım. Hamileliğim süresince de olmadım. Şuan da bir kabızlık belirtisi yok

Insallah yarin daha da belirginlesecek gibi duruyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…