HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Walla tamam olabilirde bı anda menopoza da girebilirim kuzum.ama 1 senede 2 kere düşük yapmış birine denilecek birşey değil.bide az çok biliyorsun sen benim ne kadar istediğimi ve korkularımı bu yaş ile ilgili.demorilize oluyorum bu konuda.esim hani önünü kesti güya tavır alamazsin gerçekten haklı bir sebebimiz var diye söylemiştir.bende kızdım sana demiştim en yakın arkadaşım üst katta onlars bile demedim.kardeslerime demedim.annende bilmeseydi keşke

Eşime dedi zaten karının cildi mi güzel benimki mi adamcağız ne dese ateste yanacak

Ona sen de bir daha böyle derse ben düşünmüyorum kazara kalmışım de sustur sifa1986 çünkü suan ıstedgnı blıyor artk
Ben çocuk istediğimi inanır mısın burası harici hicbiryerde dillendirmedim okuldan bir arkadaş harici pardon.yani kardeşlerime bile ya çocuk istiyorum demedim.cunku akıl veren çok olur kuzum kimsenin beni etkilemesini istemiyorum bu konuda.

Kızlar sizce bu sabah yaptım dün de yapmıştım dünkü sadece bir histi bu sabah yaptığım da böyle çıktı. Suanlık çok erken biliyorum ama yumurtlamanın üzerinden 6-7 gün geçti. Buraya atıp atmamak arasında çok kararsız kaldım. 3. Dk da çıktı. Fotoğrafla oynamaya yaptım normalde de ben gördüm ama oynamadan görmek çok zor fotoğrafta

Eklentiler

• IMG_5950.jpeg
    28,8 KB · Görüntüleme: 70
Kuzum hafif bir gölge var ama ay bu idrar testlerinden o kadar gözüm korktuki kesin birsey diyemiyorum.İnsallah rabbim muradına kavuştursun mübarek günde.yarin bidaha tekrarla bakalım inşallah netlesir ve sonuç senjn için çok ama çok güzel olur

Evet bende korkuyorum ne yalan söyleyim o yüzden atıp atmamak arasında kararsız kaldım . Gün gün takip edicem bakalım amin canım inşallah

Yaaa evett gölge var belli umarım koyulaşır günden güne

Evet gölge görünüyor canım yarından sonraki gün yine yap hemen yarın koyulaşmayabilir. İnşallah vardır hayırlısıyla Heyecanlandım

Oynamasız da varr ki dünkünü istedim halolitadan ve gördummmm onda da İnşallah koyulaşır ve yanılmayız iyi ki ovulasyon fln aldın kuzum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…