HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Ay ben de görüyoruuumm hadi inşallah koyulaşsın sağlıkla ilerlesin

Yaaa var gibi duruyor canım daha çok yeni olduğu için silik çıkmıştır hadi inşallah bir kaç güne güzel haberlerini bekliyoruz

Ay ben de görüyoruuumm hadi inşallah koyulaşsın sağlıkla ilerlesin
Ya kızlar çok teşekkür ederim inşallah sağlıklı bir gebelik olur sevinmek için çok erken tabii ki ama 3,4 güne netleşir daha da diye düşünüyorum yani var mı yok mu kesinleşir

Yaaa var gibi duruyor canım daha çok yeni olduğu için silik çıkmıştır hadi inşallah bir kaç güne güzel haberlerini bekliyoruz
Evet canım çok çok yeniiii yani gebelik denilir mi onu bile bilmiyorum yumurtlama tarihini yazınca 2+6 yazıyor çok komik

Ay görmenize çok sevindim. Bakalım koyulaşak mı elimde var çok test canım yine dayanamam yaparım ben
Ben de muhtemelen 20-30 tane test alırım sabah akşam yapmak için bu arada strip testin ne kadar bu arada strip testin ne kadar iyi olduğunu da sayende görmüş olacağız İnşallah birkaç güne

Şimdi onu diyordum yani çok ilginç çok uygun ve nasıl bu kadar hassaslar erken testlerden bile daha belirgin çıkarabiliyorlarmış
Evet canım çok ilginç ama yorumlarını okumuştum bende almadan önce herkes çok memnundu
boşuna paralar verdik hep erken gebelik testlerine benim bunda çıkan erken gebelik testinde çıkmamıştı

Amazon’dan almıştım yok mudur acaba Türkiye’de, Pamlok ta mı yurtdışında yaşıyordu :)
Ebay yada Amazon’dan söylebilirsiniz bulamazsanız
Canım ben Türkiye'de yaşıyorum ama çok sık seyahat ediyoruz denk gelirsem alayım yurtdışında eczaneden (umarım hamileyimdir gerek kalmaz ) ama sanırım halolita yurtdışında yaşıyor

Ayyyy canim inanmiyorummmm ben de goruyorum hafif cizgiii y allahim insallah koyulassin bi kac gune daha da cok cikain ay cok heyecanli mujdeli bir haber geldi bayram gunuuuu

ama bu testler gerçekten çok hassas canım 3-4 güne daha da belirirse kesin var demektir
Evet canım sen önermiştin bu testi çok sağol
Ben de muhtemelen 20-30 tane test alırım sabah akşam yapmak için bu arada strip testin ne kadar bu arada strip testin ne kadar iyi olduğunu da sayende görmüş olacağız İnşallah birkaç güne
Ay bakalım nasıl olacak gün gün
Canım ben Türkiye'de yaşıyorum ama çok sık seyahat ediyoruz denk gelirsem alayım yurtdışında eczaneden (umarım hamileyimdir gerek kalmaz ) ama sanırım halolita yurtdışında yaşıyor
Evet canım Almanya da yaşıyorum ben eczanede var mı bilmiyorum hiç görmedim gittiğim de hep kaset test olanlardan ya da şu lanet clear blue var silik çıkaran bi de onu veriyorlar ama yine de sen sor istersen
Ayyyy canim inanmiyorummmm ben de goruyorum hafif cizgiii y allahim insallah koyulassin bi kac gune daha da cok cikain ay cok heyecanli mujdeli bir haber geldi bayram gunuuuu
İnşallah kuzucum yaa valla hep böyle artarak giderse inşallah da sevincimiz kursağımızda kalmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…