HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Ya 2 li clear blue alıyordum 13 Euro mu ne o kadar çok gitti ki geçen ay çıldırttı beni belki de 100 Euro gitti valla ekonomimize katkı sağladın kuzum çok sağol
ay ben de bu seti kullaniyorum, sabah cok hafif bir golge gordum ama simdi bu stripler yeterince iyi degildir diye dusunup kosa kosa first response ve clear blue almaya gittim keske once burayi okusaydim

Benim bata 5 gün var dün akşam başladı 6 gün kala. Ama çok hafif bir akıntı var
Ay inşallah belirtidir benimki de çok azdı bi iki defa geldi sadece peçeteye
Teşekkürler kızlar yapısı yumurta akı gibi ama şeffaf değil sadece. Umarım gebelikle bir ilgisi vardır Bu ay nedense bir belirti arayasım var
Yaa inşallahh
Ben hala olmadım canım
Gerçekten çok boşunaymış ama neyse tecrübe oldu dediğin gibi inşallah gerek kalmaz

Yaaa çok teşekkür ederim canım inşallah sağlıkla ilerlerr de sonucu güzel olur
İnşallahh, satürn evinden çıkıyor demiştim ovülasyonunu yanlış görmeni sağlayan satürndü demek

ay ben de bu seti kullaniyorum, sabah cok hafif bir golge gordum ama simdi bu stripler yeterince iyi degildir diye dusunup kosa kosa first response ve clear blue almaya gittim keske once burayi okusaydim
First response nedirrr bak onu da şimdi öğreniyorum. Ben bu strip testlerde netleşirse gebeliğim sırf keyif amaçlı alıcam bitane clear blue bide son sigarımı karşısında yakıp konuyu kapatıcam

Ay bende hep öyle düşünürdüm en son dayanamadım 2li 2li uğraşamayacağım clear blue ile dedim toptan birşeyler bulayım ovulasyon testiyle birlikte derken bunları bulmuştum

Ya sen cansın gerçekten aksilik vardı hep uygulamaya göre yapıyordum. Ben 10 unda yumurtladım uygulama 17 gösterdi daha ayın 17 si bile olmadan ufak da olsa bi umudum oldu Şuan. Şaka gibi Satürn kapatılsın abi ya

First response nedirrr bak onu da şimdi öğreniyorum. Ben bu strip testlerde netleşirse gebeliğim sırf keyif amaçlı alıcam bitane clear blue bide son sigarımı karşısında yakıp konuyu kapatıcam
Ayyy benim içinde birşeyler söyle karşındayken clear blue ya çok içimde kaldı
İlk çıktığı gün clear blue da yaptım bilerek daha da koyu çıkar diye düşünerek tabi hiç çıkmamıştı gitti £’lar

Ben Amerikadayim, burda clear blue dan daha guvenilir sonuc veriyor diyorlar. Bu arada ayni hayal bende de var. Hatta son bir tane Turk sigarami( kent slim) o an icin sakliyorum

Hahahshs valla söylerimmm hatta buraya atıp söyleriz hep beraber bak ya gıcık bu neyin nazı niyazı altı üstü bir çizgi çıkartacaksın sadece görevin bu gıcık şey

Ben Amerikadayim, burda clear blue dan daha guvenilir sonuc veriyor diyorlar. Bu arada ayni hayal bende de var. Hatta son bir tane Turk sigarami( kent slim) o an icin sakliyorum
Hahahahahhshs ay hemde Türk ufff çok iyi fikir inşallah nasip olurrr bu arada senin yumurtlama ne zamandı silik çıktı dedin buraya attın mı canım

Ayy canım inşallah benimki de belirtidir astrolojiyle ilgili misin canımm sürekli Haziran ayı burç yorumlarını dinliyorum acaba hamilelik için uygun derler mi diye

Canım kızımda hiç kabızlık gibi bir belirtim olmadı. Rahim çok büyüyüp artık bağırsaklara baskı yapmaya başlayınca ancak kabızlık oldu. Bu ay da 2 gün filan oldu ama ben ovulasyon testinden dolayı az su içtiğim için olduğunu düşünüyorum. İlla belirti olacak ya da olması gerekiyor diye düşünme. Herkeste farklı belirtiler oluyor. Ya da olmuyor. Bana sorarsan da benim en büyük belirtim yumurtlama sonrası 5.gün özellikle kafamı kaldıramıyordum. Hatta eğitimimiz vardı kafamı sıraya koyup uyumak istiyordum hocalar anlatırken

Ayy canım inşallah benimki de belirtidir astrolojiyle ilgili misin canımm sürekli Haziran ayı burç yorumlarını dinliyorum acaba hamilelik için uygun derler mi diye
Hemen bakmalıyımm bunu nasıl atladım

Merhaba benimde Regime 4 gün varken geldi gelmeden 2-3 saat önce şiddetli sağ tarafımdan bel ağrısı yaşadım. Böyle nasıl desem şeffaf hafif açık sarı yoğun bi akıntı geldi. Uzuyor ama dağılmıyor hiç bi yere. Bilmiyorum gebelik belirtisi mi?

Benimki de aynı böyle tarif ettiğin gibiydi. Ama benim bata daha 10 gün var. Senin bugün mü geldi? Eğer 4 gün varsa testte çıkabilir aslında yumurtlama gününden eminsen

Hahahahahhshs ay hemde Türk ufff çok iyi fikir inşallah nasip olurrr bu arada senin yumurtlama ne zamandı silik çıktı dedin buraya attın mı canım
Benim yumurtlama 9 hazirandi, golge gibi bir sey cikti, fotografta hic belli olmuyor. Gecen aylarda psikolojik olarak herhalde bir suru belirti yasadim, o yuzden su an o golgeye de guvenemiyorum. Uzun sure bakinca her yerde ikinci cizgiyi gormeye basladim yarin daha net bir seyler gorurum diye umuyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…