HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Çok teşekkür ederim Ozaman doğru anlamışım. Allah hayırlı evlat versin isteyn herkese

Merhaba sat 2 haziran bat 2 haziran benide eklermisin

Transferden sonra ilk günler karnında gerginlik,sertlik olan oldu mu kızlar elleyince taş gibi falan dediniz mi ?

sdaak canım beni de listeye ekler misin rica etsem sat 3 haziran - bat 30 haziran. Hakkımızda hayırlısı neyse o olsun.

10 gün sonra

Ayyy bnm ne uç ne sağma hiçbiri geçiremedi yaralarımı. Sağ gogus ucumun yarısi koptu bnm çok emerdi sıpa sutumde coktu maşallah .denizlere sığmam tasarım misali al gogsumu açtığım zaman etrafa firliyordu sütüm. KV derdi olmadı bende eve çıktığım gün geldi 3 saat oturdu gitti suratı beş karış

tekrarı olmaz inşallah elden bişey gelmiyor maalesef,insanın korkugu hep başına geliyor resmen çağırıyoruz.bende bu sefer kendimi biraz frenliyorum pozitif olayım diye zorluyorum
Aynen canım rabbimin vardır bir bildiği.cagirmak mi hissetmek mi bunun adı bilemedim ama anne yüreği taaa rahime düşerken başlıyor ve hissediyor.huzursuzdum ve içimde garip bir sızı vardı.Hayir oldun bundan sonrası.istedimiz halkımıza hayır yazılsın

Kız benim eşim onume ya kendini ya sehpayi koyardı ilk memeyi alacağı zaman o kadar canım yanardı ki memeyi tuttuğu an tekme atardım ya sehpaya ya kocaya

Benim dusumde de bunda da yerleşme kanaması oldu oğlumda olmadı
Merhaba canım yerlesme kanamasi nasil oldu? Yumurlamadan ac gun sonra? Ne kadar surdu biraz detay verebilir misin?

Benim adetimin 9. Gunu 11.06 ovulasyon. Dun adetimin 13. Gunu 15.06 da lekelenme oldu kirmizi parlak. Bugun halen lekelenme tarzında rengi kırmızı dan kahverengiye dönmüş tuhaf bir renk. Bat. Normalde 30.06 fakat erken yumurtlama gordum tahmini 22.06 oldu. Bazi kaynaklar döllenme den 6 gun sonradan itibaren yerlesme kanaması olabilir diyor bazıları bat ile birlikte diyor. 2 gun surer diyor. Benimki ovulasyonu sayarsam 5. Gun oldu.

Bu yasadigim nedir tecrübeli arkadaşlar yazarsa memnun olurum. Kafayı yiyecegim artık yerlesme mi yoksa resmen 13.gun adet mi oluyorum

Ayy gerçekten ugrasmissin. Tek çocuk varsa çok normal canim istemen yaş ileri diye düşünme. Düzenli adet oluyorsan olay bitmiştir.
Güncelledim cabım hayırlı olsun
Teşekkür ederim canim

Canım benim adet gününden 3 gün önce oldu takribi yerleşme kanamalarım pembe başladı kahve dewam etti..2 gün sürdü benim.adetin olması pek olası değil ama yumurtlama lekeside olabilir canım.

Yalnız halkımız ne yaaaaa.bak toplu dua olmuş

Canım seninle neredeyse ovü aynı benim de 10 Haziran gibi diyebiliriz ovü için. Bence o regl değildir yerleşmedir diye düşünüyorum çünkü uygulamalarda da uyarı olarak yazıyordu yanlış hatırlamıyorsam. İşte bu ara yerleşme vs zamanı olabilir diye

Hadi ins daha once bu tarz bi durum hic yasamadim. Bayramda bi de ne dr var ne bişey ve kimseyle konuşulmuyor. Yorgunluk da cabası.

Degilse de ciddi sağlık sorunu 13 gun de adet

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…