HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Benimde bugün baya silik çıktı, son denemeyi dün gece yaptık artık moladayız Olmazsa artık bu ay diğer ay bu kadar deneme yapmayacağım

Kızlar regl olmuştum ya. Dün hastaneye gittim doktor baktı birşey yok dedi. Kan istedi. Beta baktı 0.100 çıkmış şimdi ne oluyor bu anlamıyorum internetten de baktım pek anlamadım

İnşallah canım.daha iyiyim şimdi.cok teşekkürler desteginiz için.Rabbimin dediği olur.İlk duyunca insan otomatikmen bı şok geciriyor.hani 50 60 bekliyordum. Asgari.afalladim bir anda.yoksada sağlık olsun.
Çok iyi anlıyorum seni kaygını,korkunu ama rabbim ne eylerse güzel eyler ben hala senden ümitliyim ve dua edicem senin için ve diğer kızlar içinde

sifa1986 bak sana testimi atayım ilk en altta ki tesle öğrendim arkasından erken gebelik testi yaptım sonra hemen kan vermeye gittim ve betam 13 çıkmıştı

Eklentiler

• 1000039333.jpg
    28 KB · Görüntüleme: 44
Benimde bugün baya silik çıktı, son denemeyi dün gece yaptık artık moladayız Olmazsa artık bu ay diğer ay bu kadar deneme yapmayacağım
sanirim ben de canim akisina birakicam cunku oteki turlu cok stres oluyoruz ben de esim de
Evet gördüm kaç gündür silikti hep
allah allah canim neden acaba ama bence sen yumurtladinndegerlendirdin bi daha mi acaba hakkaten cunku genelde uzayan akinti yumurtlamadan hemen once geliyor ya sen bi takip et yine testle

Ay o zaman yeniden mi yumurtlama var sahiden ? Pek koyu gelmedi test bana ama bi kaç gün yap istersen. Bende akıntı olduğu gün peak çıkmıştı
Yok şuan çok koyu değil ama yaptıklarım gibi de değil. Akşama doğru yine yapıcam bakalım canım

Evet canım bende şaşırdım dün gece geldi çok önemsemedim ama bugün yine gelmiş takip edeyim bakayım ne olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…