HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Hayır tabiki. Çatlamaya ekle regl den cıkarma

Ay hepimiz mi böyle olduk Sabırsızlanıyoruz çok

Ay insallah kizlar hep o sebeptendir bu belirtiler halolita senin daha regline var di mi? Regl sancisi degildir o iyi dusun canimm bende hicbir belirti yok simdilik bakalim daha bismillah
Kızıma hamileyken bende de yoktu vallahi o yüzden şu an emin olamadım belirti olsa bir dert olmasa bir dert

insallah canım .sakınlestım biraz ilk anın Şoku Berbat bir his

Gözün aydın canım

Canım benim de peak 9 u 11 i yumurtlama gece çok da fark yok aramızda aynı benim de öyleyd
Ay bizim nerdeyse 1,2 gün var canım seninle 9 unda peak 11 inde çatlama oldu benimde öyle işte aynı başladı o zamanlarda. Vücut hormonlardan dolayı kendini ya gebeliğe ya da regl ye hazırlıyor bu belirtiler ondan kesin. Ay inşallah gebeliktirrrr

Ben yumurtlama üzerine eklicem canım 23,24 gibi olacak. Yoksa normal regl tarihim 2 Temmuz

Kızlar ben bayadır aktif olamıyorum bu ay kendimi biraz uzaklaştırmak istedim stres olmamak için eşim de zaten yanımda değil bir gelişme olursa yine yazarım. Önümüzdeki aydan umutluyum bakalım artık odak noktamı değiştirmeye karar verdim çok düşününce olmuyor. Umarım başarırım.

Ay insallah kizlar hep o sebeptendir bu belirtiler halolita senin daha regline var di mi? Regl sancisi degildir o iyi dusun canimm bende hicbir belirti yok simdilik bakalim daha bismillah
Evet canım çatlamaya göre 23,24 ü arası ama normalde 2 Temmuz gösteriyor bakalım ne olcak bende merak ediyorum

Ay evet 7 Haziran sandım koyuydu biraz aslında ama sonra bi baktım ki 11 haziran daha koyu yani reglimin 20. Günü oluyor
Herşeyde hayır vardır gerçekten bak ben tekrar yumurtladım kanama bttigği gibi yada yumurtlamama ramak var Allah'ın işine karışılmaz malum bızım ıcım ne planlar varsa emınm kı hayrımızadır belki de olacak senin bu ay

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…