HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Çok geçmiş olsun çok üzüldüm,bende tedirginim açıkçası bugün kan testi verecektim sabah gitmek lazımmış yapmadılar.ama testlerim hep pozitif ve hemen çıkıyor
Hakkında hayırlısı olsun canım.İnsallah güzel haberler alırsın

1.gün 2.gün 3.gün
2.gün kan verdiğimde 64 dü hcg.

ben sana ilk hamileligimden gün gün resim atayım
Ewet canım senin çok net.cok sanslisin çok beklememissin.Hakkimizda hayırlısı olsun inşallah.vardir bir Hayrı bizim bilmediğimiz.

Ewet canım senin çok net.cok sanslisin çok beklememissin.Hakkimizda hayırlısı olsun inşallah.vardir bir Hayrı bizim bilmediğimiz.
Benim ilk hamilelgimde adeti 4-5 gün geçince daha böyleydi geç döllenme olmuş. Sen cok erken ögrendin veya büyük ihtimal geç döllenme olabilir. Bende smdi tekrar hamile kalmak istiyorjm bakalım

Benim ilk hamilelgimde adeti 4-5 gün geçince daha böyleydi geç döllenme olmuş. Sen cok erken ögrendin veya büyük ihtimal geç döllenme olabilir. Bende smdi tekrar hamile kalmak istiyorjm bakalım
Belkide bilmiyorum canım inan kafam o kadar karışık ki hani ne hamileyim gibiyim nede normal rutinimdeyim.cok aradayim.hakkimizda hayırlısı olsun.Rabbim sanada kolayindan sağlıklı bir gebelik nasip etsin

Hmm ısı vs de baktık ya canım kaç gündür de hiç öyle çıkmadı sabah da yapmadığım için ben kaçırdım herhalde diye düşündüm ay bilmiyorum ki bakalım bu sefer kaçırmayayım 2 saatte bir yapıcam test

halolita ayy sen daha once yumurtlama yakalamamış mıydın yanlıs mı hatırlıyorum yagebelik mi oluyor yoksa koyulasmaya basladı

halolita ayy sen daha once yumurtlama yakalamamış mıydın yanlıs mı hatırlıyorum yagebelik mi oluyor yoksa koyulasmaya basladı
9 unda koyulaşmıştı 2 gün sonra kasık ağrısı akıntı oldu canım. Valla bende anlamadım bak o gelmedi benim aklıma ay bilmiyorum ama bu kadar erken çıkmaz demişlerdi ovülasyon testinde sanmıyorum canım ya

O da olabilir canım tabiki mümkün. İki kez yumurtluyorsan da daha çok sevin çünkü iki kez şansın var ikisi de tutarsa hatta

Ey deliriicem şimdide böyle çıktı n’oluyo yaa uzayan akıntı regl ağrısı vs derken valla sinir geldi bana bugün yaptığım testler sıvı alımına da dikkat ettim hep. Tek olanı şimdi yaptım.

Eklentiler

• IMG_5854.jpeg
    77,7 KB · Görüntüleme: 38
  • IMG_5856.jpeg
    144,3 KB · Görüntüleme: 38
Dalgalanıyor LH hep vücudumuzda olan bir şey olduğu için. Ama uzayan akıntı da yumurtlama demek yani anlamadım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…