HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Ben bugün yaptım içinde karanlık girintili çıktı geçen ayda yapmiştim bu testten öyle şeyler çıkmadı yarın gene yapcam bakalım ne çıkacak
Ben yapmadım 🫢 kaç gün kaldı sizin bata
Ama ben bunu şimdi gördüm gitti ilk idrar 🤭
Yok yok bende yapmadım yarın yapıcam galiba 🤣
Öğleden sonra 4 gibi ancak verebilirim.insallah aklıma gelen başıma gelmez.
Bencede kan testi en garantisi, iyi düşünelim iyi olsun 🙏🏻🙏🏻

Markası farklı sinir oldum miratex mi ne.hemen silik çıktı yine.ama ben duramam gidicem vericem kanı.

Eklentiler

• 17183452821696832687685785234359.jpg
    17183452821696832687685785234359.jpg
    40,3 KB · Görüntüleme: 50
  • 17183454014728712085867609417450.jpg
    17183454014728712085867609417450.jpg
    64,2 KB · Görüntüleme: 52
Niye koyulasmiyor neden kıpkırmızı ile baslayamiyorum ben şöyle kafa relax ya deli olucam.

Bize çok pis gaz veriyorsun tutman gerek bizi yapmayın hCG artısı takibi bayramda nasıl yapacaksınız demen gerekir 😂😂
Âaa ben bayrama adapte olamadım daha memleketten uzak olunca haklısın canım ben testlerle artıs bakmıştım o da bi nebze işaret veriyor ya. Ay ne yapayım vallahi heyecanlanıyorum o kadar çaba emek rabbim çıkarsın karşılıgını 🥰

Herkese musmutlu günler canlar 🌹 Kızımın karnesini aldık memelekete evimize doğru yola çıktık yaklaşık 17saat sürecek molalarla bizlere dua edin sağsağlim gidelim uzun yolculuk pek sevmem hem de bayramüstü🤲🏼 bugün burada ökçe boş vaktim olduğundan herkese yorum yapabilirim galiba canım sıkılmasın arabada 🙈🥰🤪 ay bugün test yapan var mı ki

Herkese musmutlu günler canlar 🌹 Kızımın karnesini aldık memelekete evimize doğru yola çıktık yaklaşık 17saat sürecek molalarla bizlere dua edin sağsağlim gidelim uzun yolculuk pek sevmem hem de bayramüstü🤲🏼 bugün burada ökçe boş vaktim olduğundan herkese yorum yapabilirim galiba canım sıkılmasın arabada 🙈🥰🤪 ay bugün test yapan var mı ki
Ahahah 😂 Hayırlı yolculuklar canım 💕 Bende hastanedeyim oldukça boş vaktim var 😂😂

Hayırlı yolculuklar canim sag salim. Yolcunun duası kabuldur dua beklerim🤲🏻. Ben de bayramın 4. Günü yola cikacam inşallah. Ben test için biraz daha bekliyorum.belki adetim gelir diye de bekliyorum bakalım

Hayırlı yolculuklar canım sağ salim varın inşallah.
Benim gecikmenin 2. Günü ama test yapmıyorum hala çünkü belirti hiç yok

Ben yapmadım 🫢 kaç gün kaldı sizin bata

Yok yok bende yapmadım yarın yapıcam galiba 🤣

Bencede kan testi en garantisi, iyi düşünelim iyi olsun 🙏🏻🙏🏻
Ay ben yarında yapamıcam bugün bi mutsuz umutsuz uyandım boşuna çabalıyor gibiyim yapmıcam test falan zaten duphaston kullanıyorum haftaya bitecek bitince gelir zaten benimde

İnşallah kuzum eczane acilsin bir test daha yapıcam sonra kan vericem bugün.en azından degelerden anlarız veya ne bilim işte yaptığım 3 testte bozukmus yalancı çizgi çıkarmış deriz.
Predictor early al canım onunla yap çok şovu da tüketme yapamdan

Hayırlı yolculuklar dilerim miniği de tebrik ederim karnesi için

X