HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Maşallah nasıl sabrediyorsun gerçekten takdir edilmesi yumurtlama gününü biliyor muydun canım
Evet biliyorum canım benim 12 yaşında oğlum var ondan önce bir kimyasal bir kürtaj geçmişim oldu ve o zaman tabi daha tecrübesizlikle adet olmadan 5 gün önceden başlamıştım ovulasyon testiyle öğrendim ilk hatta .Sonra gebelik testi yapmıştım sürekli kan verdim arttimi artmadimi diye çok yıpratıcı bir süreçti yükseldi sonra düşmesini takip ettik falan.Aslinda yine duramazdim test yapmadan ama hiç belirtim yok.Bu kadar sıfır belirtiylede olmaz herhalde diye stres yapmıyorum kısmet artık

En doğrusu zaten aslında bu derler genelde drlar da bekleyin derler. Ben de uslanamıyorum hep meraktan hep cok erken yapmak ısterım mesela ablamın 4 cocugu var ilk cocugu 5 yıl olmadı sorun yokken. Sonra yegenim 3 yaşındayken korunmayı bıraktı ablam ama 4 yıl olmadı 2. sebepsiz. Korunuyormuş kafasındaydım hepsınde de 1 hafta gecikme bekledim dedi suan 4 cocugu var diğer ıkisi tekte oldu hatta 3. Plansız. Öyle de bir hayat. Yani kader herşey kader kendimizi yıpratmamak lazım bence belirtin olmaması bı sebep degıll böyle de ogrenen cok kısı var. Allah evladına sağlık versin canım

Bunu bende merak ediyorum Freshmommy söylemişti bana benim 9 u peak ve silikleşme 11 i çatlama bana 10 Haziran gibi düşün demişti.
Senin ısınla birleşince öyleydı dmı kuzum benim bildiğim silikleşme evet geceden pik sabha silikse epey zaten o arada catlıyor diye biliyorum ama bazen 3gun pik olan var oyuzden mantıken silik olması bence de

Senin ısınla birleşince öyleydı dmı kuzum benim bildiğim silikleşme evet geceden pik sabha silikse epey zaten o arada catlıyor diye biliyorum ama bazen 3gun pik olan var oyuzden mantıken silik olması bence de
Evet kuzum 17:30 civarı yapmıştım peak ti. Sonra 22:00 civarı silikleşmişti 11 i geçe kasığıma ağrı girdi akıntı geldi buraya yazmıştım siz de çatlama oldu demiştiniz. Yanlız bu ay hamile kalırsam bu hepimizin sayesinde olacak galiba

sifa1986 canım bence senin var stres yapma lütfen. Hemen bir gecede kopkoyu çizgi bekleme. Dünde baya silikti bugün dünküne nazaran daha belli testin. Şöyle düşün mesela testi ilk yaptığında betan 10du diyelim bir gecede anca 12-15 arası olur ee buda testte çoook büyük fark yaratmaz. Lütfen pozitif olmaya çalış. Kan sonucunu merakla bekliyorum

Öğleden sonra 4 gibi ancak verebilirim.insallah aklıma gelen başıma gelmez.
merhaba canım. gögüs uçlarından sızıntı olması normal mi? benim hep ovulasyon sonrası adete kadar oluyor. bazen ucun etrafında krem var gibi dolmuş oluyor temizlemezsen kaşıntı oluyor. prolaktin baktırdım normal cıktı herşey.

boyle bi durum başına gelen var mı acaba

Freshmommy canım hayırlı yolculuklar sağ salim varın inşallah. Ayy arbada 17 saat hayal bile edemiyorum neden çünkü beni araba tutuyor. Yarım saat gitsek hemen midem bulanmaya başım dönmeye başlıyor. En sevmediğim huyum

Yaa evet canım maalesef Eylül'de gelırken yemek molası cay molası derken tam 17saat sürdü bugun de Adana'da mola verıcez ay Adana'dan var mı aranızda hamılelıgım devam etseydı bulantım olurdu muhtemelen rabbim nasıl da kararlyor dıyecegm ama benm hep böyle senede 2 , 3 ay arayla yolculuk olacak

Seninde zor kuzum sürekli yolculuk Allah sabır versin

Yarın sabah bana tedtte eşlik edecek var mııııı?
Her ay önceden test yapma diye kendimi tembihliyorum ama bat yaklaştıkça da duramıyorum. Parmakla rahim ağzı kontrolü yapıyorum, şimdilik parmağıma değen bir şey yok. Bu arada bat 20si

Evet
Seninde zor kuzum sürekli yolculuk Allah sabır versin
Kaynanadan uzaklasalm dye dua ettm ev varken kıraya cıkmam dedi eşim. Ama mucize oldu atandı smdı 1400 km uzaktayız anca ıste tatıllerde evdeyız cok zor cok o evı topla ıvırzıvır gotur kıyafet gotur vs orayı aç yıne duzenle sımdıden bıktım daha yıllar varrr

Kızlar çıktım şimdi doktordan, acayip moralim bozuldu. Doktorum adetin 2 veya 3. günü gel dedi çok emin konuştu buda beni çok üzdü. Dedi ki diğer doktorun 21. Günde olan testi yapmamış sanırım progesterondan bahsediyor. Bende dedim ki çatladığını gördüğü için muhtemelen bakmadı ovulasyonla pik gördüm değerlendirdim. Akıntım, bel ağrım, kasık ağrım vs. vardı dedim. Diğer ay klomen başlayacağım dedi. Moralim sıfıra indi. Bu böyle bir aylık tedaviyle takviyelerle olmayacak anladım. Gelirken yılmadım bolca gebelik testi aldım yanımdaki kadın şöyle bir baktı bana. Klomen kullandınız mı kızlar, bilgilendirin azıcık lütfen

Kızlar ben size söylemedimm ama duramıcam sölicem kızlar yemin olsun ki gögüs ucum cok hassaslk basladı sabah da renksiz uzayan tam yumurta akı geldı dun gece yıkandm yola cıkcaz dye hcbı akıntım yok lekem de yok zten

Neye dayanarak bu kadar net konuştu ki. Belki adet olmayacaksın. Hemen karalar bağlama. Doktorların bu ay hiç umut yok gebelik bekleme dedikten sonra o ay gebe olan çok kişi gördüm okadar net konuşmamak gerek. Sen yinede hemen umutsuz olma yumurtladın sonuçta dimi.

Klomen kullanman gerekirse eğer kullan ben seviyorum klomeni herkesin aksine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…