HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Kız çok az sürmedimi senin bu kanaman. Hemen yumurtluyor musun? Ben kimyasal yaşadığımda foşur foşur 8 gün kanamam oldu. Üstelik beta hiçde yüksek değildi senin betan baya yüksekti

Evet çok net konuştu o beni üzdü sonuçta bir dayanağı yok, yumurtlama gördüm ve değerlendirdik bütün günleri. Klomen başlayacağız dedi sadece

Kız çok az sürmedimi senin bu kanaman. Hemen yumurtluyor musun? Ben kimyasal yaşadığımda foşur foşur 8 gün kanamam oldu. Üstelik beta hiçde yüksek değildi senin betan baya yüksekti
Bende anlamadım ınankı sıfırlanmadan başladı ılkınde de böyle oldum lekeyle 3.5 gün sürdü 1gunu cok kan pıhtı geldı geceden oglene bdha lekeye döndü ilktende 4gun surdu 18gun snra adet oldum ozmaanda kanama bttkten 4 gun snra yumjrtlamısım

Ben bu ay kullandım Şubat'ta letu kullanmısyım bende pcos olduğu için işe yaramadı bu ay gonalf iğne ve klomen kullandım iğneleri 11 güne cılardık yumurta gelişti sıkma kendini rahata bırak sıktıkça kendimizi zorluyoruz çok şükür ki ilacı var alıylruz çaba gösteriyoruz dermansız dert olmasın yeter ki hem daha döngü başlamadı ne bu net net tsvırlar o doktorda

Ovulasyonn yaptın mı ne durumda

canim cok sagol yorumun icin su femometerda dun orani yuzde 30larda gosteriyodu o pik gununde de yuzde 20lerde o yuzden kacirdim diye dusundum ama haklisin dogru degerlendirdik bakalim beklicez simdiii

Merhaba Progesteron 21.gün 20 geldi hamile olabilir miyim bel ağrısı da yaşıyorum bat a 6 gün var akıntı bazen var bazen yok

Canimm ayni ayni bu sabahi degerlendirdik senle herseyde ayni gidiyoruz hadi bakalim ne olacak ya evet D Dileekkg icin de ayni seyi demisti doktor o yuzden onu dusundum bi ama uygulamalara bakinca en yuksek o ovulasyon gunu falan yazdiklari icin bi seyoldum stres oldum neyse allah buyuk evet olucagi varsa en alakasiz zamanda bile oluyo hatta iyi dusunelim iyi olsun canimm bekleme moduna girelim yavastan mutlu olalim insallah bu ay hepimizz

Ovulasyonn yaptın mı ne durumda
Kuzum hcgden pik çıkar diye konustuk almadım oyuzden ısıma baktm sabah 36.6ydı ama yarn 3 gündür batmak var ne ara düştükten sonra cktı anlamadm ama eğer catlyosa dusmesı lazm yarına meme ucu dokunamıyorum alsam mı acaba yarın ovu tedtı

Anladım hadi bakalım hayırlısu

Markası farklı sinir oldum miratex mi ne.hemen silik çıktı yine.ama ben duramam gidicem vericem kanı.
Bende siz yapınca tekrar yaptım 2 gün öncesine göre biraz koyulaşmış ,ama hala kopkoyu değil inşallah doğrudur testler.kan vermeye de korkuyorum açıkcası

Eklentiler

• IMG_1970.jpeg
    62,9 KB · Görüntüleme: 31
Bak oran aynı yani en cogu 1 gün oncesı
Femometer uygulamasi pik gordugu gunu ovulasyondan 1 gun once olarak yuzde 20, ertesi gunu de ovulasyon gunu olarak yuzde 30 gosteriyodu ondan bi stres oldum ama suan senin yazdigin cok daha mantikli geldi canim herseyi de aplikasyonlara gore dusunmiyim zaten ben cok dusunuyorum olucagi varsa olucakk tesekkur ederiiim

hayirli yolculuklar canim geriden geliyorum simdi gordum sagsalim gidin gelin insallah

Canim moralini bozma modunu dusurme daha iki gun once gittiginde gun asiri degerlendir dedi ayrica daha hicbir sey belli degil. Alttan mi kontrol ediyor seni yoksa karindan mi? Hic moralini bozma sen elimizden geleni yaptik biz daha da vakit var ayrica cok erken konusmus. Modumuzu dusurmeyip olumlu oluyoruz merak etme hersey guzel olucak

Canım adina çok sevindim uzaklık iyidir tabiki evi taşımak şu bu zordur ama en azından istediğin olmuş böyle düşün kendini strese sokma

İnşallah canım, biz elimizden geleni yaptık zaten o günleri değerlendirdik bekleyeceğiz artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…