HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Melisa_04. Sat 29 mayıs. Bat 29 haziran

sifa1986 sabah kalkıyorum agrım gıdıyor ama gün içinde üniforma giymem gereken bir işte çalısıyorum karnıma baskı yaptıgı için çok agrım oluyor mesela .karnıma da vuruyor bu sefer bak ağrıları anlayamıyorum. Ama sagolsun hamile oldugumu unutturmuyor.ilk oğluma hamilelikte bel ve sırtıma cok vuruyordu bu da kasıga bakalım

sifa1986 kuzu senin beyaz kremse akıntın olmuştu sanki yanlış mı hatırlıyorum, ne zaman olmuştu kaç gün sürmüştü yoğun muydu

Kızlar bişey sormak istiyorum yerleşme kanaması catlamadan kaç gün sonra oluyor. Daha önce hiç dikkat etmedim olmusmu olmamismi bilmiyorum. Her keste oluyor diye kural yok biliyorum ama merak ettim sadece. Bir de bende adetten 2 gün önce leke olur adet habercisi gibi. Sonra leke durduktan 2 gün sonra adet olurum.

Ben de de her şey o kadar stabil ki Olursa büyük sürpriz olur bana. Yok mu bi her belirti arayanın altına ‘bu kadar erken belirti olmaz gecikmeyi bekleyin’ yazan tiplerden olmam
Ayyy nolur nolur olma hevesimizi kırma yumurtlama sonrası benimde iş açısından en yoğun olmadığım döneme denk geldi evde oturdukca belirti mi acaba diye kendimi dinliyorum neyseki yarından sonra yoğunlaşıyorum da çok vaktim olmayacak

Benim ilkinde de hiç belirtim yoktu hatta kanda bile çıkmadı. Alkol alacağım diye 4 gün kala kan vermiştim 0.08 çıktı rahaaat rahat içtim sonra bi baktım reglim gecikti

Ya benim de bacaklarım sızı var resmen adet olacağım zaman olur genelde. Bide belimde batma oluyor kasigimda da arada meme ucum da hafif sizliyor. Peak göreli 6 gün oldu. Ama ben pek bunlara aldırış etmiyorum

sifa1986 kuzu senin beyaz kremse akıntın olmuştu sanki yanlış mı hatırlıyorum, ne zaman olmuştu kaç gün sürmüştü yoğun muydu
Canım benim çok az oldu iki veya 3 defa gördüm yoğun.ama her ayın aksine benim bu ay akıntım çok azdı.kuruluk vardı yani.ben günlük 3 çamaşır filan değiştiriyorum normalde ama bu ay dikkatimi çekti hatta akıntım yok diye üzülmüştüm.beyaz böyle losyon gibi oldu ama geçen hafta oldu.

Ya benim de bacaklarım sızı var resmen adet olacağım zaman olur genelde. Bide belimde batma oluyor kasigimda da arada meme ucum da hafif sizliyor. Peak göreli 6 gün oldu. Ama ben pek bunlara aldırış etmiyorum
Canım benimde 2 gün önce öyle sızı oldu bacaklarımda ve kasığımda az az.
Benimde öğleden sonra başladı çamaşırımı yeni değiştirmiştim hatta, losyon gibi az az dediğin gibi

Canım benimde 2 gün önce öyle sızı oldu bacaklarımda ve kasığımda az az.

Benimde öğleden sonra başladı çamaşırımı yeni değiştirmiştim hatta, losyon gibi az az dediğin gibi
Yaa ay resmen sızlıyor hiç halim yok sabahtan beri yatıyorum. Uyuyorum.Bir de elektrik çarpması gibi kasığımda bazen sancı oluyor.akıntım yok hiç yumurtlama zamanı oldu. Şuan normal

Yaa ay resmen sızlıyor hiç halim yok sabahtan beri yatıyorum. Uyuyorum.Bir de elektrik çarpması gibi kasığımda bazen sancı oluyor.akıntım yok hiç yumurtlama zamanı oldu. Şuan normal
Benimde bu ay pik olduğunda hiç akıntım yoktu öncesinde yada sonrasında da olmadı. Bugünde kremsi Beyaz akıntı başladı anlamadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…