HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

sdaak sdaak kız benı silmezsin dimi 🥰🙈 bana ne yazalım ki ne yazılır bilemedim anca yumurtlama olunca mı tahmini tarih verebilirim sana anca yumurtlama olunca mı tahmini tarih verebilirim sana

Canım sen sürekli kendinden haberdar ediyorsun senin durumunu biliyoruz hiç yazmayanlar etiketlemeye rağmen cevap vermeyenler var mayıstan kalan batlar var hamile olsa doğuma gidecek olanlar var tabloda 😂😂😂
Anladım anladım Ben tarih bazında diyorsun sandım bir an panikledim sorry canım🥰😂

Canim evet beraber bekleriz artik simdi, bence bundan sonra degerlendirebildiginiz ilk gunden baslayin gun asiri degerlendirmeye ustteki arkadasa doktoru bu hafta onemli demis hem yani illa bir gun oncesi sonrasi degil oyle dusunmeyip iyi dusunelim💕
Aynen canım beraber takip ederiz. Evet doktorun öyle söylemiş olması biraz rahatlattı beni. Bakalım bundan sonrası verimli geçer ve hamilelikle sonuçlanır inşallah 😊🙏

Kızlar günaydın, gripten kafam kalkmıyor ama o testi sürünerek de olsa yaptım 😅
Bu sefer early predictorla yaptım ve net çıktı çizgi.
Bir sorum var; daha bat’a 2 gün var, çizginin bu kadar net olması erken döllenme belirtisi olabilir mi? Eğer öyleyse benim o ovu testinde silik gördüğüm ama akıntımın olduğu gün yumurtlamış olma ihtimalim yüksek gibi sanki ne dersiniz?
Hayırlı olsun canım saglıkla gelsin🧿

sdaak sdaak kız benı silmezsin dimi 🥰🙈 bana ne yazalım ki ne yazılır bilemedim anca yumurtlama olunca mı tahmini tarih verebilirim sana anca yumurtlama olunca mı tahmini tarih verebilirim sana
Sildim seni bana ne 😂😂😂 yok canım sen bi kontrole git sat yazmasakta yumurtlama ya göre bat yazarız şimdilik melek 😇 koyarım kimyasala istinaden

Ayyyy hayırlı olsun canım🧿🧿🧿🧿 senden Pamlok Pamlok dan duskapani duskapani ecutos ecutos ve bi kaç kişiden daha ümitliyim insallah sırayala dokuleceksiniz buraya🧿❤️
Canım benimm ben bugün net çift çizgiyi gördüm çok şükür, inşallah sağlıkla ilerler diğer arkadaşlarımız da inşallah mutlu haberlerini alırlar. Artık hamile kategorisine girdiğime göre hamilelerin duaları daha çok kabul olur hem 🤭🤭🤍🤍

Cok tatlısınız🥰🙈
Yaaa canım benim.Burada nazımi niyazini çeken abuk sabuk belirtileri yazarken bile bilimsel bir açıklama ile beni teskin eden sabirli arkadaşım.Cok duacinim.Rabbim seni korusun kollasin.umdugun önünde olsun inşallah.Prenses gibi güzel bir evlat daha yakışacak sana eminim.o yüzden pes etmeden son gaz dewam canım.Benim inşallah kese ve kalp atışı olunca biraZ daha rahatlicam.suan harç karıştırıldı bakalım sağlam olacak mı? Zaten duyayım kalp atışını Prensese bakicam dewamli.😍😍😍😍😍

Bende aşırı bir halsizlik var yine geçen aylarda da hep böyle oldum. Canım hiç birşey yapmak istemiyor kızımı kreşe bile götüremedim off bu duygu durum halleri çok sinirimi bozuyor 😞

X