HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Benim adetim akşam geldi cnm brni eleyin. 1 ay dinlenip tüp Bebek tedavisine başlayacağım Kısmetse

Canım senin çatlama zamanı ne zamandir

Canım çatlama gününü biliyormusun.ben yanlış hesaplamisim mesela catlamadan sonra 14 gün diyor , Freshmommy Freshmommy doktoru aradım oda aynısını dedi.aslimda benim günüm bugün mus
Ben çatlama günümü takip edemedim çünkü sürekli süt beyazi akintim vardı sonra fitil kullandım 1 hafta. Hatta birini eksik kullandım adet oldum diye..test sipariş etmiştim prodoctor marka erken gebelik testi. Onu bekliyorum kargo ne zaman dağıtıma çıkar bilmiyorum gelse onla yaparım anca.

Canım senin çatlama zamanı ne zamandir

Canım çatlama gününü biliyormusun.ben yanlış hesaplamisim mesela catlamadan sonra 14 gün diyor , Freshmommy Freshmommy doktoru aradım oda aynısını dedi.aslimda benim günüm bugün mus
Ben sana dedim şekerim bugün diye. Ah beni dinlesen 🤪 testte hemen siliklesmeye. BAslaynca catlamaz kı tamamen neredeyse silik olur

Kızlar günaydın, gripten kafam kalkmıyor ama o testi sürünerek de olsa yaptım 😅
Bu sefer early predictorla yaptım ve net çıktı çizgi.
Bir sorum var; daha bat’a 2 gün var, çizginin bu kadar net olması erken döllenme belirtisi olabilir mi? Eğer öyleyse benim o ovu testinde silik gördüğüm ama akıntımın olduğu gün yumurtlamış olma ihtimalim yüksek gibi sanki ne dersiniz?
Canım yumurtlamandan eminsen tam zamanında da olabilir benim 4 gün kala bu kadar kıpkırmızı çıkmıştı prodictordr kızı a hamjleyken bir de herkesin yerleşme süresi farklı bildiğim kadarıyla çok erken yerleşmiş olabilir o yüzden kırmızı çıkmıştır benim kızım da 5 günde yerleşmişti

Kızlar benim vücut ısım 36.4 tü Bu sabah ve benim de sol yumurtalarımda hala ağrı var bugün doktora gideceğim o kadar işimin arasında umarım aksatmam bakalım yumurta falan görecek mi Yani ben hiç yumurta takibi yaptırmadım bilmiyorum eğer çatlamaya yakınsa falan doktor söyler değil mi. Zaten kimyasal düşüğü çok önemseme modundaydı belki de gerçekten yumurtalarım olgunlaşmaya başlamıştır 🥺 bendeki de bir umut bismillah 🤣

Senin gibi güzel bir evlat geliyor inşallah gözleri annesi gibi yemyeşil olsun ah duygulandım inan kı nasl mutlu oldum dünün üstüne gerçekten tüm samimi duygularımla söylüyorum çok çok mutlu oluyorum burada gebelikleri görünce Rabbim anneliği herkese tattırsın sifa1986 sifa1986
Canimmm benimmm çok destek oldun bana hakkını ödeyemem.ilk zamanalr az kahrını cekmedin🤣🤣🤣bak kirpiklerim boşuna dolanmamis🤣

Kızlar benim vücut ısım 36.4 tü Bu sabah ve benim de sol yumurtalarımda hala ağrı var bugün doktora gideceğim o kadar işimin arasında umarım aksatmam bakalım yumurta falan görecek mi Yani ben hiç yumurta takibi yaptırmadım bilmiyorum eğer çatlamaya yakınsa falan doktor söyler değil mi. Zaten kimyasal düşüğü çok önemseme modundaydı belki de gerçekten yumurtalarım olgunlaşmaya başlamıştır 🥺 bendeki de bir umut bismillah 🤣
Yumurta olarak düşünme. Önce bu süreci atlatmaya bak derim. Umudunu da tabi yitirme. Ama uzulmeni hiç istemem. Hemen tutacağını düşünüyorum bu süreci atlattiktan sonra , inşallah

Benim sat 12.06 bat 12.07

X