HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Benin de aynı şekilde çok gazım var, belirti aramak istemediğim için klimadandır beslenme şeklim yüzündendir falan diye kendimi oyalıyorum ama belirti gerçekten sanırım umarım hamileyizdir
Canım senin pozitif bence baya bariz ya inşallah benimde öyle olur yumurtlamadan kaç gün sonra yaptın testi

Kızlar değerim baya düşmüş o yüzden kanamam basladı glb normalde daha asla baslaması lazımmış ama bnm 450 cktı zaten belirtiler de gectı. Sanrm kanamam da uzun surmyecek
Geçmiş olsun canım inşallah hem gönlün hem kafanın rahat olduğu bir zaman da tekrar hamile kalırsın

Bebişim bak o kadar stresi boşa yaptııın Seninle ortalama günlerimiz aynı takip edelim, havuç ye bence en güzeli o

Kızlar altında beyaz kağıt olan dün yaptığım, bugünün ki hafiften silikleşmiş bakın beezuus duskapani
Ay erken kalkmalar hiç fıtratıma uygun değil bir uyumuşum şimdi uyandım kdlslsls Başım çok ağrıyor uykuyu fazla kaçırdım galiba Bu arada ovulasyon biraz gecikti 2,5 saatlik falan sıvı alımını kestim

Eklentiler

• image.jpg
    60,5 KB · Görüntüleme: 26
  • 72A57C4E-0913-4524-B12E-8ACEEDB5E473.jpeg
    89 KB · Görüntüleme: 28
Yani çatladıktan sonra da ihtimal var oh be bende rahatladım valla

Benin de aynı şekilde çok gazım var, belirti aramak istemediğim için klimadandır beslenme şeklim yüzündendir falan diye kendimi oyalıyorum ama belirti gerçekten sanırım umarım hamileyizdir
Ay canım hamilesin sen yaaa sağlıkla ilerler inşallah yumurtlama olduktan sonra ki belirtilerin nelerdi anlatsana biraz

Kızlar belirti arıyor gibi olmak istemiyorum ama sağ bacağımın üst tarafı yürürken ağrımaya başladı, yani sanki çok spor yapınca olan kasılmalar olur ya öyle
Of benim de belime ağrı giriyor kasığımda ağrıyor göğüsüm de gezen bir ağrı var sağlı sollu yine belirtiler aldı başını gidiyor bakalım sonumuz iyi olur inşallah

Of benim de belime ağrı giriyor kasığımda ağrıyor göğüsüm de gezen bir ağrı var sağlı sollu yine belirtiler aldı başını gidiyor bakalım sonumuz iyi olur inşallah
Canım benimde yumurtlamadan sonra 2 gün içinde çok fazla bel ve kasık ağrım oldu sonra o geçti diğerleri başladı

Ay diğerleriii ne kızzz sen de anlat sen benden öndesinn
Dün ve önceki gün yani yumurtlamanın 3 ve 4. Günü çok gazım oldu. Dün 2 tane sivilce çıkmış yüzümde (zaten meyilli bir cildim var) dünden beri aynı zamanda bacak kasık ve belimde çok az az sızı gibi birşey oluyor ama anlık 2-3 saniyelik bunlar önceki döngülerimde olmayan şeyler (gaz ve sivilce hariç)

Ayy hadi bakalım inşallah bebişe işarettir canım

Ben senden çok umutluyum bu ay

Canım ovulasyondan bir gün önce ve ovulasyon günü yani çatlama günü diyeyim şans çok yüksek zaten. Ben de ilk gebeliğimin çatlamadan 1 gün önceki ilişkiyle olduğunu düşünüyorum
Senin yumurta çatlamış maşallah inşallah döllenmiştir de

Ay inşallah tutmuştur yani, yoksa bu çalışmalar beni öldürecek yeter valla kdldlslös

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…