HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Erkekler relax. Onlar bizim gibi olsaydı bu dünya cekilmezdi. Psikolojik baskı hissederdin. Bence böyle olması daha iyi boşver. İnan ben her dk sorar.her ay acaba oldu mu diye beni strese sokar diye ilaç kullandigimi söylüyorum. Korundugumu zannediyor yani. Bosveeer
Az biraz konuyla ilgili olsunlar ama yaaa ne öle ben biraz belkide simarmak istiyorum aradan 10 yıl geçince🤣🤣🤣
Evet sat 15i işte.son 2 aydir 2 gün geriye attı. Önceki ayda sat 17idi. Bu ay 13 işte hani stres olur falan 14une kadar olurum herhalde.
Benimse 19 nisandi 15 e düştü mayista

Bak biraz önce adama sataşma sebebim.bu çocuğu sadece benmi istiyorum.hic sormuyorsun ya moto kuryeler gibi siparişi teslim edip gidiyorsun.hani insan merak eder yavrum kuzum adet günün yaklaştı test yaptın mı durum nedir dimi.adama yat desem yatıyor kalk desem kalkıyor.
Ya böyle olması daha iyi inan. Sürekli sorup darlayıncada kötü olurdu. Ozamanda sürekli baskı yapıyor derdin. Biz kadınları memnun etmek çok zor valla

Ya böyle olması daha iyi inan. Sürekli sorup darlayıncada kötü olurdu. Ozamanda sürekli baskı yapıyor derdin. Biz kadınları memnun etmek çok zor valla
Walla suanki duygu durumum sen benim kadar onemsemiyorsun.ertesi ay sorar ne darliyosun benim elimdemi diye tersleyebilirim adamı.

Kızlar şimdi yine yaptım çatlamış mı yoksa ya

evet uygulamaya göre değerlendirmiştim öncesi sonrası canım. Ben bilmiyorum yumurtlama belirtisi falan hiç dikkat etmedim bu zamana kadar 🤭
Canım uygulama kafasına göre yıllık ortalama alıyorlar genelde bak ben bu yıl ocaktan beri bazen 16 bazen 11 bazen 17 gün yumurtlamıştım mesela bazen de 14 korunuyordum ama anlıyordum yumurtlamayı sen kesinlikle değerlendirmelere başla 🥰🙊

Dedim ama ben dedim memnun olmaz kadınlar. Şaka şaka erkekler düz varlıklar diye bizde mi öyle olmak zorundayız yooo
Yaaa istiyorum ki oda benim kadar ihtimam göstersin konuya.hani tabi yumurtlama testini takip etsin demiyorum ama sorsun yani dimi.yani ben haydi bugün o gün dicem.sonra haydi bugün çatlama.sonra hadi yedek yapalım .oooooo biliyorlar veya bilebilirler ortalama adet bitince 10 gün şansımız olduğunu.

Kızlar bende size bişey danışacağım, şimdi ben haftada 2 kez tenis oynuyorum 2 kez de reformer yapıyorum. Reformer değil de tenis biraz yorucu olduğu için aklıma takıldı yarın dersim var. Sizce iptal edeyim mi yerleşmeye kötü bir etkisi olur mu?
Birde sağ taraf belim ve kasığımdaki ağrı epey şiddetlendi normalde regl ağrım bile olmaz benim neredeyse o yüzden bu ağrı çok garip geldi bana anlayamadım.
Hiç bir şey olmaz bence tenste. Tenis e bayılırız hep oynamak ıstemıstım ama kısmet olmadı bu yaz kızımı başlatacagım😍😍😍 sana şu kadarını söyleyeyim 5haftalık hamileyken bildiğin filede voleybol macı yapmıstım öğrencilerle. Bence bişey olmaz ya ama yne de yorma kendini. 😌 Reformerda çok germe derim kendini 🥺

Hiç bir şey olmaz bence tenste. Tenis e bayılırız hep oynamak ıstemıstım ama kısmet olmadı bu yaz kızımı başlatacagım😍😍😍 sana şu kadarını söyleyeyim 5haftalık hamileyken bildiğin filede voleybol macı yapmıstım öğrencilerle. Bence bişey olmaz ya ama yne de yorma kendini. 😌 Reformerda çok germe derim kendini 🥺
Çocuklar içinde harika bir spor bence 😍 ya dimi bencede bişey olmaz. Doktorum çok rahat biri zaten hiçbirşeyi yasaklamıyor ben yinede emin olamamıştım

Canimmm bu ay benden ümidi kesicez galiba Allah bilir tabiki ama yani azbucuk belli gibi.senin kese kalp atışini duyalım mutlu olalım.her zaman dualarimdasin.
Allah razı olsun güzel yürekli arkadaşım. Sizler de bnım dualarımdasnz ama nedense şu 1 hafta bana 1ay gb gectı neden anlamadm halbuki kafam da dagınık hep kosturma.

Çocuklar içinde harika bir spor bence 😍 ya dimi bencede bişey olmaz. Doktorum çok rahat biri zaten hiçbirşeyi yasaklamıyor ben yinede emin olamamıştım
Evet eşimle çok izleriz hatta bugun ziverevi izledik dhaa 🤣 eşimin en çok istediği tenise başlamasıydı kızımın zaten şimdi tam yaşında 5.5 nasipse yazın kaydettırcez kendi şehrimizde.ben de herkes gibi şuna inanıyorum ki bir çocuk doğacaksa her şekilde tutunuyor . Tabi bile bile ladesleri kastetmiyorum asla

Allah razı olsun güzel yürekli arkadaşım. Sizler de bnım dualarımdasnz ama nedense şu 1 hafta bana 1ay gb gectı neden anlamadm halbuki kafam da dagınık hep kosturma.
Canım gercekten sanki zaman akmıyor.gel buralara gir tatil havasına bide minigi gör inşallah herşey daha güzel olucak.

Evet eşimle çok izleriz hatta bugun ziverevi izledik dhaa 🤣 eşimin en çok istediği tenise başlamasıydı kızımın zaten şimdi tam yaşında 5.5 nasipse yazın kaydettırcez kendi şehrimizde.ben de herkes gibi şuna inanıyorum ki bir çocuk doğacaksa her şekilde tutunuyor . Tabi bile bile ladesleri kastetmiyorum asla
Bencede ya, bir arkadaşım küçük yaştan beri sigara kullanıyor hamileliğini öğrenince bile ben bırakamam diyip bırakmadı kızı şuan 3 yaşında. Annemde bana hamileyken hep sigara içmiş malesef 😬

Bencede ya, bir arkadaşım küçük yaştan beri sigara kullanıyor hamileliğini öğrenince bile ben bırakamam diyip bırakmadı kızı şuan 3 yaşında. Annemde bana hamileyken hep sigara içmiş malesef 😬
Allah korumuş ama sigara riskli cidden bu yüzden bir arkadaşımız bbegını kaybettı 15 gunlukken dogumdan sonra🥺

X