HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Şimdi size bişey dicem gulmeyin.Adete bikac gün kala yani. Maks.3 gün kala ama bak adet için soyluyorum öle gebelik filan aklıma getirmiyorum 🤣 mide bulantısı olur mu?bende bugüne kadar olmadida adet yaklaşınca.hani vücut değişik tepkileremi gebe🙈
Vücut mu bizim aklımız şaşırıyor ben bilmem ama regl öncesi mide bulantısı bi belirti bagırsak hareketliliği falanda 😂

Ama kizlar şimdiden bal tarçın çörek otu organik aramaya başladım bu ayda onu denim bakalim

Sen yine iyisin ben yumurtlamadan birgün önce adamla kavga ettim yumurtlama pik oldu nasıl sirnasacagimi şaşırdım.yine kendimden özür dilettirdimde naz niyaz oldu🤣🤣
Hahaa ne olacak halimiz. Ben bazen kavgalıyken sırnaşmaya üşenip amaaan değerlendirincede bir halt olduğu yok diyip götümü devirip yatıyorum tabi sonra pişman oluyorum

Ah canım ev işi toplanma hazırlanma bir orada bir burada geçiyor kızım kursa götürüp getiriyorum okul bitmek uzere kursları da btecek ona ağırlık verdik brz. sonra gün akıp gidiyor bir yandan toparlanıyorum cuma günü gideceğiz az kaldı ama yine biraz ağrım var yarın HCG vereceğim korkuyorum biraz ağrılarımdan yine başladı sen nasılsnnnn. Dr tahmını 10gune goruruz demstı yarn 5 Hafta olacak dolmus olacak
İyi iyi maşallah kuzum keseyi vs görünce de yaz mutlaka 😍

Hahaa ne olacak halimiz. Ben bazen kavgalıyken sırnaşmaya üşenip amaaan değerlendirincede bir halt olduğu yok diyip götümü devirip yatıyorum tabi sonra pişman oluyorum
Bak biraz önce adama sataşma sebebim.bu çocuğu sadece benmi istiyorum.hic sormuyorsun ya moto kuryeler gibi siparişi teslim edip gidiyorsun.hani insan merak eder yavrum kuzum adet günün yaklaştı test yaptın mı durum nedir dimi.adama yat desem yatıyor kalk desem kalkıyor.

Kızlar bende size bişey danışacağım, şimdi ben haftada 2 kez tenis oynuyorum 2 kez de reformer yapıyorum. Reformer değil de tenis biraz yorucu olduğu için aklıma takıldı yarın dersim var. Sizce iptal edeyim mi yerleşmeye kötü bir etkisi olur mu?
Birde sağ taraf belim ve kasığımdaki ağrı epey şiddetlendi normalde regl ağrım bile olmaz benim neredeyse o yüzden bu ağrı çok garip geldi bana anlayamadım.

Kızlar şimdi yine yaptım çatlamış mı yoksa ya
Canım sen uygulamalara göre mı degerlendrırdın hep. Vücudunda belirti olmuyor muydu mesela. Uygulamalar hep ortalama verir aslında
evet uygulamaya göre değerlendirmiştim öncesi sonrası canım. Ben bilmiyorum yumurtlama belirtisi falan hiç dikkat etmedim bu zamana kadar 🤭

Bende yaptım bı sabah erken gebelik maks.13 e kadar olmam gerekiyor ama negatif kuzum.
Benim de geçen ay 15inde oldum 14une kadar olmam lazım. Hayırlısı yaa. Tutturamadik demek ki. Aynıymış tarihler. Şu ovulasyon testlerinden alcam inşallah. Bayag olumlu dönüşler oluyor o testlerle. Bakalım bu ay belli olsun da.

Benim de geçen ay 15inde oldum 14une kadar olmam lazım. Hayırlısı yaa. Tutturamadik demek ki. Aynıymış tarihler. Şu ovulasyon testlerinden alcam inşallah. Bayag olumlu dönüşler oluyor o testlerle. Bakalım bu ay belli olsun da.
Ay sat tarihlerimiz aynı seninle.

Bak biraz önce adama sataşma sebebim.bu çocuğu sadece benmi istiyorum.hic sormuyorsun ya moto kuryeler gibi siparişi teslim edip gidiyorsun.hani insan merak eder yavrum kuzum adet günün yaklaştı test yaptın mı durum nedir dimi.adama yat desem yatıyor kalk desem kalkıyor.
Erkekler relax. Onlar bizim gibi olsaydı bu dünya cekilmezdi. Psikolojik baskı hissederdin. Bence böyle olması daha iyi boşver. İnan ben her dk sorar.her ay acaba oldu mu diye beni strese sokar diye ilaç kullandigimi söylüyorum. Korundugumu zannediyor yani. Bosveeer

X