HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Bende göğüs hassasiyeti yok ama belim çok ağrıyor 🥹 normal bel ağrısı olsa tüm belim ağrır ama tam sağ tarafım ağrıyor ay kız inşallah yerleşiyordur yaa 🥹🥹😻
Ay bebişim valla bende dedim ya geçenlerde sol dedim herhalde tam hatırlamıyorum belimin sol tarafı aşırı ağrıyor diye o günden beri belim kasıklarım bugünde göğüsümde bir sızı. Ben hamilelik demiyorum ama acaba çatlamayı anlayamadık mı ya

Ay bebişim valla bende dedim ya geçenlerde sol dedim herhalde tam hatırlamıyorum belimin sol tarafı aşırı ağrıyor diye o günden beri belim kasıklarım bugünde göğüsümde bir sızı. Ben hamilelik demiyorum ama acaba çatlamayı anlayamadık mı ya
Kuyruk sokumunuzda agridi mi?böyle sanki demirle deliyorlar gibi

Ya onu bende düşündüm ama testim çok net pik oldu sonra 2 gündür de baya silik yani 🤷

Yaaa istiyorum ki oda benim kadar ihtimam göstersin konuya.hani tabi yumurtlama testini takip etsin demiyorum ama sorsun yani dimi.yani ben haydi bugün o gün dicem.sonra haydi bugün çatlama.sonra hadi yedek yapalım .oooooo biliyorlar veya bilebilirler ortalama adet bitince 10 gün şansımız olduğunu.
Yani evet bazı kadınlar çok hassas düşünüyor. Sen de hassassin sanırım. Belki de bir dönem ben de öyle olacağım ,bilemem. Erkekler yaratılıştan dolayı gamsız rahat. Onların derdi iş güç dışarısı. Kadın da içerisi. Hani şey gibi hem yemek isterler hem de her gün sordugunda sen bilirsin kafana göre derler. Yemek konusunda fikir veremeyen adamdan hassasiyet de beklememek lazım

Kuyruk sokumunuzda agridi mi?böyle sanki demirle deliyorlar gibi
Ay yok sezeryanda ve hemen sonrasında bir ameliyat geçirdim belden uyuşturmayla o zamandan beri bel ağrılarım oluyor ama bunlar onun gibi değil farklı yani o farkı hissediyorum, eğilemiyorum mesela. Kızımda da şiddetli bir bel ağrısıyla öğrenmiştim ben kalsiyum ve magnezyum eksikliğim varmış ondan böyle demişti doktorum

Yani evet bazı kadınlar çok hassas düşünüyor. Sen de hassassin sanırım. Belki de bir dönem ben de öyle olacağım ,bilemem. Erkekler yaratılıştan dolayı gamsız rahat. Onların derdi iş güç dışarısı. Kadın da içerisi. Hani şey gibi hem yemek isterler hem de her gün sordugunda sen bilirsin kafana göre derler. Yemek konusunda fikir veremeyen adamdan hassasiyet de beklememek lazım
Ay sonda patladım 🤣🤣haklısın.bugun benimki zayıflamaya karar vermiş bir programda analiz yapıyor ne kadar su içtiği soruluyor yavrum ben ne kadar su iciyom diye bana sordu.Ole bir bakış attım ki adam yani ortalama dedi.yok dur ne ortalaması ben sana net rakam vericem dedim. 🤣🤣🤣

Ay sonda patladım 🤣🤣haklısın.bugun benimki zayıflamaya karar vermiş bir programda analiz yapıyor ne kadar su içtiği soruluyor yavrum ben ne kadar su iciyom diye bana sordu.Ole bir bakış attım ki adam yani ortalama dedi.yok dur ne ortalaması ben sana net rakam vericem dedim. 🤣🤣🤣
Ahahahah 😂 Ay bunlar neee 😂

Ben salı günü bı kaset test yapıcam canım.maksat hevesim gitsin.
Bak ben de bugün son kalan erken gebelik testimi salı gününe bırakacaktım ama sırf hevesim gitsin diye bugünden yapıp kurtulayım dedim. Stres oluyorum diye. Bugün testten sonra daha rahatım.

Kızlar şimdi yine yaptım çatlamış mı yoksa ya

evet uygulamaya göre değerlendirmiştim öncesi sonrası canım. Ben bilmiyorum yumurtlama belirtisi falan hiç dikkat etmedim bu zamana kadar 🤭
Canim fotograf mi attin testi gormedim ben bence sen gun asiri yap guzelce insallah tutsun🙏🏻🙏🏻🙏🏻

X