HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Yani kan testi verseydim belki çıkardı.bilmiyorum bilemicemde.biz belirti aradikca vücudumuz bol bol veriyor açıkçası.ben diyorum kimyasal değilse eğer geçen ay yaşadığım.temsili yerleşme kanaması bile oldum🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Ya bence psikolojik belirti yok. Ben gayette her ay belirti ararım ama olmayınca hiiiç belirti olmuyor.

Plansız olunca ilk ogrenme şoku ile çoğu kişi ağlıyor. En çok da onlar seviliyor ama 😁. Biri 11 biri 7 yaşında cocuklarim var. Çok istiyorlar. Kazara olur diye çok korktum çok korundum. Korunurken bile hamile gibi belirtiler oluyordu acaba %1 ihtimal mi tuttu diye korkardım. Ama korundugum halde de olursa uzulmezdim. Hep dua ediyorum Ya Rabbi nasip edeceğin hayra kalbimi razı eyle diye. Demem o ki üzülsek de sevinsek de rızkı olan geliyor.
Bizimde evlilikte 7.yılımız bitiyor hep korunmuştuk geçen sene ben rüyamda ikiz bebek gördüm ve çok etkilendim o zaman eşimle farklı şehirde yaşıyorduk o yüzden bebek düşünemedik, şuan bebek istiyor olmak bile beni heyecanlandırıyor birde ikiz çok istiyorum tabi en önemlisi sağlıklı olması (olmaları) 🥹🥹 ne zaman hayırlısıysa o zaman gelsinler 🙏🏻😻

Kız biye öyle diyon 60da doğuran var gayrtte gençsin
Yavrummmm görünüş Allah'a şükür göstermiyorda ay biyolojik yaş walla yumurta kapıya dayandı değil yumurtaaa bitttiii sen anca akillandin diyor.yumurta kapıya dayansa keşke o yumurtayı bı kapsam,🤣🤣🤣

Kız niye öyle diyon annem 38 yaşında doğurdu kız kardeşimi. Çok seviliyor evin neşesi oldu. İleriki yaslarda biraz zorlaniyorsun ama olsun. Adet gördüğün sürece anne olabilirsin
Ay yavrum dusmeseydi Mayıs 10 da ben anne olucaktim.size taktikler verirdim

Walla ben korunmayı biraktim bırakalı her ay istisnasız kasık ağrısı en dorukta bacak ağrısı göğüs ağrısı çekiyorum.benim.psikolojim dandik herhalde
Hayır tam olarak psikolojik değil vucüt tanımadıgı birşeyle (sperm) karşılaştığı için tepki veriyor aslında. Ama tabi üzerine aşırı düşünüp kendini çok dinleyenler var onlarınki psikolojik olabilir. Ben çalıştığım için çoğunlukla işle meşgul oluyor aklım ağrı vs olunca sonradan farkediyorum acaba neden böyle ağrı oldu vs diye 🤷

Yavrummmm görünüş Allah'a şükür göstermiyorda ay biyolojik yaş walla yumurta kapıya dayandı değil yumurtaaa bitttiii sen anca akillandin diyor.yumurta kapıya dayansa keşke o yumurtayı bı kapsam,🤣🤣🤣
Bitmez bitmez merak etme. Bir tane kaliteli yumurta kaparsın sen. Rabbim nasip ettikten sonra ohooo

Sen nerelerdesin nasıl gidiyor hamilelik 😻
Ah canım ev işi toplanma hazırlanma bir orada bir burada geçiyor kızım kursa götürüp getiriyorum okul bitmek uzere kursları da btecek ona ağırlık verdik brz. sonra gün akıp gidiyor bir yandan toparlanıyorum cuma günü gideceğiz az kaldı ama yine biraz ağrım var yarın HCG vereceğim korkuyorum biraz ağrılarımdan yine başladı sen nasılsnnnn. Dr tahmını 10gune goruruz demstı yarn 5 Hafta olacak dolmus olacak

X