HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Ay sonda patladım 🤣🤣haklısın.bugun benimki zayıflamaya karar vermiş bir programda analiz yapıyor ne kadar su içtiği soruluyor yavrum ben ne kadar su iciyom diye bana sordu.Ole bir bakış attım ki adam yani ortalama dedi.yok dur ne ortalaması ben sana net rakam vericem dedim. 🤣🤣🤣
Aha bak daha ne yani 🤣🤣

Ay bilmiyorum ama bence daha erken belirtiler için sanki 😂
Benim hamilelik belirtim adet günüm ortaya çıkıyor. Adet olcam olamıyorum. Ha kesin oldum diyorum bakıyorum yok. Bel ve kasık ağrısı aynı anda ara ara siddetlenirdi. Aha şimdi olmuştur diye yine bakardım, yok. Akıntı gelmiş hissi olurdu tamam şimdi oldum derken yine yok. En son kan testi verip emin olurdum. Çubuk testte de hafif silik çıkmıştı galiba. Başka hiçbir belirti olmadı ya da ben gencim diye anlamadım. Biri 20 yaşımda biri de 23 yaşimda doğurdum.

Yok yok tam olarak kuyruk sokumu anladık bizde 😂😂

Benim hamilelik belirtim adet günüm ortaya çıkıyor. Adet olcam olamıyorum. Ha kesin oldum diyorum bakıyorum yok. Bel ve kasık ağrısı aynı anda ara ara siddetlenirdi. Aha şimdi olmuştur diye yine bakardım, yok. Akıntı gelmiş hissi olurdu tamam şimdi oldum derken yine yok. En son kan testi verip emin olurdum. Çubuk testte de hafif silik çıkmıştı galiba. Başka hiçbir belirti olmadı ya da ben gencim diye anlamadım. Biri 20 yaşımda biri de 23 yaşimda doğurdum.
Şimdi kaç yasindasin

Ay maşallah gerçekten ne kadar erken doğurmuşsun, şimdi kaç yaşındasın peki

O ağrıyi çeken bilir valla delirten cinsten bir agriydi. Hamileliği öğrendim tam 3 hafta kivrandim.
Benimde belime bir ağrı saplanmıştı uyurken sabah hastanede kan testi verip eve gelmiştim sonuç çıkınca gidecektim uyumuşum bir saplandı nefesim kesildi bağırcam bağıramıyorum telefonum diğer odada kalmış, ses çıkmıyor bir kıvrandım ki hastaneye gittim kalsiyum eksikliği dedi doktorum

Benimde belime bir ağrı saplanmıştı uyurken sabah hastanede kan testi verip eve gelmiştim sonuç çıkınca gidecektim uyumuşum bir saplandı nefesim kesildi bağırcam bağıramıyorum telefonum diğer odada kalmış, ses çıkmıyor bir kıvrandım ki hastaneye gittim kalsiyum eksikliği dedi doktorum
Kadınların işi çok zor gerçekten.bende 8 ayda tabi artık son demlerimde böyle oldum.evde kimseyl yok kalkamiyorum kramp girdi.bide benim karnım çok büyüktü gören bidaha bakıyordu o kadar büyüktü.ole kalmıştım evde saatlerce.

Kadınların işi çok zor gerçekten.bende 8 ayda tabi artık son demlerimde böyle oldum.evde kimseyl yok kalkamiyorum kramp girdi.bide benim karnım çok büyüktü gören bidaha bakıyordu o kadar büyüktü.ole kalmıştım evde saatlerce.
Ay bende aynıydım ama bir farkla ben gebeliğin başında böyle olmuştum, ay hiç karnım çıkmadı benim ya çok istedim aslında şöyle biraz top olsun ama olmadı 😂🥹

Canım uygulama kafasına göre yıllık ortalama alıyorlar genelde bak ben bu yıl ocaktan beri bazen 16 bazen 11 bazen 17 gün yumurtlamıştım mesela bazen de 14 korunuyordum ama anlıyordum yumurtlamayı sen kesinlikle değerlendirmelere başla 🥰🙊
Tamam canım evet başlıcamm çocuk daha yeni uyudu ay uyurken durup dururken ben kız kardeşimin olmasını istiyorum anne dedi eşimle ikimizde 😮 olduk. Eşim demesin mi onun için uyuman lazım kızım diye 😂😂 ne alaka baba ne alakaaaa diyo o da garibim 😂😂 of hissettimi ne yaptı kuzu ya🥰

Çok zor yaa. 🤩
Ay bende aynıydım ama bir farkla ben gebeliğin başında böyle olmuştum, ay hiç karnım çıkmadı benim ya çok istedim aslında şöyle biraz top olsun ama olmadı 😂🥹
Kızda top gibi olsun istedim olmadı ama oğlanda oldu. İç karnın geniş demişlerdi kizimda

X