haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

Aaaaaaaaaa bir günde iki hamile haberiiii cookk sevindim yaaa canlar hayirli olsun Allah tamamina erdirsin kalp atışlarini duydugumuz günleri.de nasip etsin

ah be canım....ben hamilee değilim ki keşke olsam be kuzum....ben bebeğimi bir ay önce kaybettim....misilleme olsun diye destinama yazdım onu ben...hani avatarının altına yazmış yaa o bebek bu göbişe gelecek diye....ama ben diyorum ki RABBİM güzel gönlüme mi düşürdü ki acaba....nasippp inş.. inş...RABBİM dileyen isteyen her evli çifte nasip etsin bu duyguyu...hayırlı zamanda nasip etsin inş.... o hayırlı zaman da bu zaman olsun....çok bekletmesin RABBİM bizleri inş.... inş....

esas96 sizde kromozonlardamı bozukluk var yoksa genetik hastalıkmı taşıyorsunuz bebeğin sağlığını etkileyecek şekilde mesela kas erime hastatalığı,cam kemik hastalığı.. erkek çocuklarda azosprem nedeni (ki benim öyle eğer erkek bebeğim olursa doğuştan asospremli olarak dünyaya gelecek.. bunun için pgt yaptırcaz biz.. sağlıklı olsun diye..kız olursa zaten taşıyıcı oluyor ancak kızımında oğlu olursa yine asospremli olacak) yinede Allaha bin şükür derdimizin dermanı var pgtli kız yada erkek bebek sahibi olunca bendeki sorun çocuklarıma geçmeyecek..tabii umarım yeterli sayıda yumurtam olursaa..döllenen embryolar yasarsaa...yaşayan embryolar pgtde hastalıklı gen bulunmazsa ve transferde bana tutunurlarsa Allah derimm... insallah işlerimiz rast gitsin

canım çok şaşkın ve sevvinçliyim tebrik ederim ben sana hep biz geriden gelicez demiştimi bak gördünmü inş sıra bendedir

melekim inş sıra bizdedir artık

inş. meleğim inş....bu arada bir konu açmışsın sen bebeğimden gelen mektup diye....onlar ne kadar güzelll satırlardı....ALLAHIM YARABBİM....GÖNLÜNE SAĞLIK....HAMİŞ OLURSAN HEMEN BİR ANI DEFTERİ ALIP YAZMAYA BAŞLA BEBİŞİNE....EN BAŞINADA BU MEKTUBU YAZ....ÇOK GÜZELL GERÇEKTEN....ÖPÜYORUM SENİ....

Son düzenleme:

Canım destinaya demiştim ben senin yazında gelmiş alintiya o arada.. Rabbim Seninde yüzünü güldürsün inşallah rn yakın zamanda

cnm ya ben anlayamadım neden çoçuklarında azospermi olsunki.. Yada kızının oglunda... Eger sakıncası yoksa anlatırmısın

inş kuzum yaaaaaaaabende seni öptüm canım benim inan hep aklımdasın

esraberatcim ve destinacim bebisleriniz hayirli ugurlu olsun rabbim sevincnizi daim eylesin bebislerinizi vatana millete hayirli eylesin bizlere de dua edin yarin transferim var benim yumisler 27 den 17 si olgun cikti 12si dollendi sonra 11 e dustu ama 11 i de birinci kaliteymis yarin da transfere cagirdilar hepinizin dualarini bekliyorum.ins hepimiz guzel haberler le burada oluriz hepiniz opuyorum

cnm hadi hayırlısı yarın bebişlerini alda gel inş..dualarımız hep seninle olsun cnm

cnm ya ben anlayamadım neden çoçuklarında azospermi olsunki.. Yada kızının oglunda... Eger sakıncası yoksa anlatırmısın

canım benim dna'm bozuk 47xxx mozikliğim ben.. (normalde kadınlarda ve erkeklerde 23*23 = 46 kromozon olması gerekıyor. yani ben daha annemin karnındayken 5.haftadeyken bölünmesi gereken bir kromozonum bölünmemiş.(13.kromozonum bölünmemiş ; bölünmesi gerekirken)

birde şöyel birşey var bu bi tek bende çıktı ailemde hiç kimsede yok.(ailemdede karyotip uygulandı bişi çıkmadı).zaten 5000 demi 7000 demi (sayısını tam hatırlayamıyorum) bir görülen dna bozukluğuymuş . piyango bana vurdu yani doktorlar benim gibi olanlara hastalık demıyorlar dnası bölünmesi gerekırken yada bölünmemesi gerekırken bölünenleri rastlantı olarak değerlendiriyorlar .ilk olarak bu vak'a 1986da hollandada 25 yaşındaki bir kadında tespit edilmiş..

ben kadın olduğum için hem genin sahibiyim hamde taşıyıcı gibiyim normal yolla hamile kalırsam ve kızım olursa taşıcıyı olacak(yani kızımda her hangi bir probleme neden olmuyor ancak kızım evlenırde bir oğlu olursa yine üremede çocukta problem olucak..eğer kızı olursa yine taşıyııc olacak bu kısır döngü böyle devam edip gidicek) ... yok eğer oğlum olursa 47xxx mozaikli olacak ve oğlum evlendiğinde çocuğu ya olmayacak yada çocuğunun olma şansı çok az olacak...

Allahıma şükür tek bende problem var eşimde maş bişi çıkmadı

benim zaten düşüklerim var normal yolla hamile kaldıklarımda.. hatta bitanesinde şu çin ve rus takvimine göre kız dı.. yine düştü patalojide cinsiyeti erkek çıktı..oyuzden şu cinsiyet takvimlerine benim inancım kalmadı...saçma gelio..

neyse şimdi pgt ye basvurduk insallah bu sefer 9 ay boyunca karnımda taşıyabilirim ve sağsağlım kollarıma alabilirim hayırlısıyla

destina ve esraberat allah tamamına erdirsin hayırlısıyla kucağınızada alırsınızz.

benimde yarın transfer işlemim gerçekleşecek, 3.gün embriyosu. İnşallah bizlerde sizler gibi hamileyiz ha
berlerimizi verebilirizz..

ya ben iğneden sonra biraz yoruldum bazen yürüyüş yaptım aksi bi durum olur mu acaba kaç gün uyuyup dinlenmiştim ama ilk defa bu gün çok yordum kendimi

Allah yardımcın olsun canım çok sağol çok teşekkür ederim..Rabim cümlemizin yüzünü güldürsün inşallah..

cnm umudun gerçek olsun inş bebişin sana gelsin inş. benim eşimede sperm azlığı denildi.nasıl olacak bizde ilk kez deniycez inş ilk ve son olur.. dr sadece adet ol gel dedi..
cnm sperm azlığı korkulacak tanı değil gayet rahat olur ve ilk seferinde bebişine kavuşursun inşlallah cnm...

sağol canım Allah razı olsun..Rabbim kolaylaştırsın sıkı sıkı tutunsunlar annişlerine...

saol kuzum allah razı olsun

canım çok sevindim benimkilerde 3. gün embriyosuydu

inşallah senin miniğinde tutunacak annesi duamdasın canım allah işini gücünü rast getirsin :26::26::26::26::26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…